Dzień 3 (Sobota 24 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiToruńskie Twarde Pierniki 24 -
Baltic Strong 132Nałęczów Warriors 82 -
Basket Człuchów 95SFKrawężniki Elbląg 117 - fc stalowa wola 105
Buriczki 70 -
Maranahar 90Boston Boston Celtics 101 -
Zip Wrocław 112SPARTAKER 92 -
Stopeczki 102PGE Dębe 64 -
Whos Your Daddy 100Czarno Czarni 60 -
Odlewnictwo 92Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 132 : Baltic Strong
Zbiórki : 67 : Whos Your Daddy
Asysty : 39 : Baltic Strong
Przechwyty : 20 : Baltic Strong
Zablokowane rzuty : 15 : Baltic Strong
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 36 : M. Doba (SFKrawężniki Elbląg)
Zbiórki : 22 : S. Gayo (Whos Your Daddy)
Asysty : 11 : C. Benavídez (SFKrawężniki Elbląg)
Przechwyty : 4 : M. Hengjing (Baltic Strong), W. Majowicz (Baltic Strong)
Zablokowane rzuty : 7 : A. Veyrac (Stopeczki)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Abramovic (Stopeczki) (34 Punkty, 3 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Shooting Guard : L. Thulliez (Basket Człuchów) (20 Punkty, 5 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 23
Small Forward : M. Doba (SFKrawężniki Elbląg) (36 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43
Power Forward : M. Hengjing (Baltic Strong) (24 Punkty, 12 Zbiórki, 2 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
Center : S. Gayo (Whos Your Daddy) (12 Punkty, 22 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
MVP kolejkiM. Doba (SFKrawężniki Elbląg) (36 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43
Najsłabszy występ kolejkiA. Ferahru (Toruńskie Twarde Pierniki) (2 Punkty, 3 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki) (8 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -14
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Kourdos (Czarno Czarni) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : W. Majowicz (Baltic Strong), V. Pranys (Nałęczów Warriors), L. Mincevicus (Odlewnictwo), S. Duffie (SPARTAKER), A. Bryłka (SPARTAKER), M. Kourdos (Czarno Czarni), A. Navajas (Boston Boston Celtics), E. Giustra (SFKrawężniki Elbląg) : 6 Faule
Iron man : K. Ntafis (Buriczki), A. Veyrac (Stopeczki), M. Kiesswetter (Stopeczki), F. Orkwiszewski (Nałęczów Warriors), A. Bryłka (SPARTAKER), W. Sammiller (Whos Your Daddy), W. Jeong Woo (Toruńskie Twarde Pierniki), N. Shanks (Toruńskie Twarde Pierniki), A. Ferahru (Toruńskie Twarde Pierniki), E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki), A. Greń (Czarno Czarni), F. Gyárfás (PGE Dębe), S. Przybyło (PGE Dębe), W. Olszta (PGE Dębe), S. Xingjun (PGE Dębe), M. Codispoti (PGE Dębe), I. Hossain (Boston Boston Celtics), C. Gijsel (SFKrawężniki Elbląg) : 48 Minuty
Snajper : K. Ntafis (Buriczki), B. Šimurka (Zip Wrocław), M. Ergelis (Zip Wrocław), G. Ferrarini (Zip Wrocław), S. Dumoutier (Zip Wrocław), M. Abramovic (Stopeczki) : 3 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Hengjing (Baltic Strong) : Ocena : 18.5
Najsłabszy zawodnik : W. Jeong Woo (Toruńskie Twarde Pierniki) : Ocena : 2.5