BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > World Championship Official Thread

World Championship Official Thread

Set priority
Show messages by
This Post:
00
301205.9 in reply to 301205.8
Date: 09/08/2019 11:03:43
Overall Posts Rated:
66
nežinau, kodėl reiktų kaltinti trenerį, pralaimėjom mažais skirtumais stipresnėm komandom, nepasakyčiau, kad jis blogai atlikto savo darbą

This Post:
11
301205.10 in reply to 301205.8
Date: 09/08/2019 13:41:41
Overall Posts Rated:
377377
Kurioj vietoj tie jo principai? Kad komandos vidinę atmosferą gadinančio Motiejūno nepaėmė? Kapitonas tą aiškiai yra patvirtinęs. Su šiuo spendimu aš visiškai sutinku, mano asmenine nuomone geriau silpnesnis žaidėjas, kuris pakeltų aplink jį žaidžiančių žaidėjų moralę, nei ją numušinėtų tiek rungtynių, tiek treniruočių metu. O ir nereikia įsivaizduok, kad kinijos lygos žvaigždė mumis išgelbėtų. Kas dėl trenerio, tai paskirtas Kazlausko+Sabo, pagirtas Šaro(vienam interviu pats pasakė, kad Adomaitis yra geriausias variantas rinktinei iš to ką turim). Tai jei šitų žmonių nuomonė nerūpi, tada nėra toliau apie ką ir kalbėt. Turbūt komentaruose siautėjančios bandos anoniminių paauglių laido riterių nuomonė svaresnė nei jų.
Iš kitos pusės sutinku, kad galima buvo pasirodyti geriau net ir atsižvelgiant į burtus ir sutiktas komandas. Net aš praktiškai nieko nesuprantantis žiūrovas mačiau tas baisiais klaidas pirmuose kėliniuose(kad ir tarkim 2vs2 situacijos prieš prancūzus su neiškylančiu Valančiūnu, arba stringančiu užtvaroj gynėju), mums per šitą derinį pradžioj gal 20 taškų sumetė. Tai kodėl nieko nekeista aš nesuprantu. Arba paimtas tritaškiams Giedraitis, bet nežaidė nė minutės per abu mačus(jei neklystu). Gerai, sakykim labai stiprūs priešininkų gynėjai ir jo prasta gynyba, bet tai jomajo ar negalima buvo poros derinių išleidus 2 minutėm jam paruošti, vistiek ant -14 daužo, tai gal tie tritaškiai ir puolimą būtų atlaisvinę, vistiek geriau nei Grigonio plytos paskutinėm atakos sekundėm, nes kitokių variantų nebebuvo įmanoma padaryt.
Iš mano varpinės, tai jaučiausi ramiai dėl olimpiados, nes su Adomaičiu ten mano nuomone tikrai patektumėm. Dabar kai bus paskirs kažką naujas(Šaras sakė, vasaras skiria šeimai bei poilsiui ir rinktinė jo nedomina), tai nebesu toks jau tikras. Vis gi laiko mažėja ir naujai atėjusiam žmogui praktiškai nuo nulio reikės komandą lipdyti pagal savo krepšinio filosofiją. Atranka jau birželį. Šiek tiek neramu ir žinoma žiauriai gaila, kad šitas taip susiklostė, nes neaišku kas perims ir galbūt tokios rinktinės kitais metais jau nebesurinksim.
P.S. Aš buvau tas, kuris sakė atkabint lapiną Mačiulį, ir tikrai galiu pripažint, kad klydau, nes gynyboje atstovėjo kai to reikėjo. Visgi patirtis duoda savo, o draugiškos lieka draugiškom.
P.S.S. Taipogi sakiau, kad pralaimėsim tai pralaimėsim, bet po perkūnais kaip liūdna pralaimėt paskutinėmis sekundėmis ir ne tik dėl to, jog varžovai buvo geresni..

This Post:
00
301205.17 in reply to 301205.10
Date: 09/09/2019 12:29:58
BC Cold Hands
II.4
Overall Posts Rated:
210210
Sorry, geriau perlipti biski principus ir normaliai su Motiejunu dirbti, nei imti Janki, kuris paskutinius 2 sezonus tik traumu rodiklius gerina

From: glop

This Post:
00
301205.18 in reply to 301205.16
Date: 09/09/2019 16:46:53
Bc Siauliai
II.3
Overall Posts Rated:
222222
Nekelk į aukštumas dar jo tikrai. Jam tiek dar trūksta žaidimo elementų. Matau jį dar kelis sezonus Eurolygoje, gal tuomet NBA galės kažką veikti, bet jėga ir gynyba dar tikrai atrodo silpnai.

From: YoungJB

To: glop
This Post:
00
301205.19 in reply to 301205.18
Date: 09/10/2019 14:23:45
Overall Posts Rated:
9090
Esu Zalgirio fanas, ir buvau turbut vienas didziausiu jo palaikytoju jau praejusiame sezone, bet kad jis iskeliamas per daug tai yra tiesa. Jau vien tos antrastes "geriausias nuo Maco laiku" yra absurdiskos. Gal jis ir geriausias nuo Maco laiku, bet su Macu nera ka lygnt. Jo lygis pasimate aiskiai zaidziant pries Mills, De Colo, Fournier, kurie nors ir nera super zvaigzdes pasauliniu lygiu, bet stipriai lenkia Grigoni. Dar girdejau, kad Grigonis gali tobulet, nes lietuviai mano, kad 25 metu zaidejas yra perspektyvus, deja, turiu nuvlti, kad 25-27 metu zaidejas jau dazniausiai yra pasiekes savo pika. Toliau gali tik prideti patirties ir salto proto, mastymo aiksteje, bet kazkaip stebuklingai savo zaidimo jis i aukstumas jau nepakels. Vienintele isimtis yra Milaknis, kuris suzybejo budamas 27 ar 28. O i NBA tai nebent suola patrint kaip Kuzminskui, bet ir tai vargu ar kvies ji kas.

Advertisement