BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Sztuker
This Post:
88
303263.2 in reply to 303263.1
Date: 02/25/2020 11:06:37
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Cześć Wszystkim,

Część osób pewnie mnie kojarzy, więc nie będę się zbytnio przedstawiać. Po krótce - chciałbym kontynuować to co zacząłem - dalej chciałbym aby rozwijała się Kadra Narodowa i pięła się w górę Światowego Rankingu. Liczę także po cichu w końcu na jakieś trofea, których troszkę brakuje w ostatnich sezonach... a nuż się uda!

Niespecjalnie będę coś zmieniać w porównaniu do ostatnich 3. sezonów z Kadrą. Dalej będę kładł nacisk na odpowiedni trening Kadrowiczów oraz stopniowe wprowadzanie nowych, młodszych twarzy do NT. Nie ukrywam, że liczę także na dalszą dobrą współpracę z Kadrą U21

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie w wątku debaty, postaram się w miarę możliwości czasowych odpowiedzieć na nurtujące kwestie.


Pozdrawiam,

Bartek

OG.
This Post:
88
303263.3 in reply to 303263.2
Date: 02/25/2020 16:38:07
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
Witam wszystkich!
Chcę spróbować swoich sił w jednej z najlepszych drużyn na świecie.
Gram w BB od sezonu 4, mam doświadczenie w zarządzaniu drużyną narodową Ukrainy i Walii.

Mój najlepszy sezon w reprezentacji Ukrainy to 41 sezon, w selekcji wygrałem z reprezentacją Polski i Izraela.
W sezonie 43 grał w Walii. Zwycięstwo przeciwko Norwegii, Holandii, Azerbejdżanowi.
Gram w Super Lidze Ukrainy, w ostatnim sezonie dotarłem do finału pucharu i wygrałem ligę.

Widzę polski zespół w TOP 5 drużynach świata.
Polska jest znacznie silniejsza niż zespoły, w których grałem, i ma więcej graczy oraz więcej opcji taktycznych.

Byłem też w wielu miastach w Polsce. Poznań, Katowice, Kraków, Koszalin, Kołobrzeg. Spotkałem dobrych i szczęśliwych ludzi.
Wszystkiego najlepszego!

This Post:
00
303263.6 in reply to 303263.5
Date: 02/26/2020 02:43:27
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
najmocniejsza stroną jest myśleć strategicznie, grać z maksymalnym entuzjazmem. i myślę, że w ciągu 45 sezonów wiem, jak działa taktyka i kogo ją zastosować.
o mocnych i słabych stronach, to gracze, których trzeba zobaczyć. Wydaje mi się, że w tak dużej społeczności można znaleźć kogoś, kto może zaradzić słabościom.
świetna grupa. Na koniec gramy z silnymi zespołami, ale jesteśmy faworytami, zwykle takie polecenia są pomijane poza kolejnością.
Mam doświadczenie trenowaniu , a teraz trenuję jednego Polaka i jednego Ukraińca.

Message deleted
This Post:
00
303263.8 in reply to 303263.7
Date: 02/26/2020 02:51:28
CampoLeony
PLK
Overall Posts Rated:
821821
Second Team:
CampoLeons
1. Czy wytrenowałeś jakiegoś reprezentanta, który finalnie zagrał w NT?
2. Czy w przypadku wygranej zamierzasz pracować sam czy kogoś „zatrudnić”?
3. Czy zamierzasz swoją uwagę skupić na treningu przyszłych kadrowiczów? Czy tylko ograniczysz się do selekcji i ustawienia składu?
4. Dlaczego Twoim zdaniem jesteś lepszym kandydatem niż Sztuker i w czym jesteś lepszy od niego? Dlaczego to właśnie na Ciebie mamy głosować kosztem aktualnego coacha NT, który osiągnął sukces z kadrą?

From: Sztuker

This Post:
00
303263.9 in reply to 303263.4
Date: 02/26/2020 11:41:41
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12911291
Second Team:
Szerszony II
Cześć Paweł

Szczerze, nie mam pomysłu żadnego na to. Jeśli masz jakąś propozycję, to napisz proszę jakbyś to widział. Szczerze mówiąc nie wiem czy jeszcze na otoczkę znalazłbym czas... Samo skautowanie, sprawdzanie skilli i kontakt z innymi managerami zajmuje sporo czasu. Się zobaczy. Jeśli ktoś przy okazji chciałby przy tym pomóc lub podzielić się pomysłem, to na pewno to rozważę

OG.
This Post:
22
303263.10 in reply to 303263.8
Date: 02/26/2020 12:12:31
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
1. Od początku do NT ... było kilku graczy, ale częściej kupowałem zawodników od ponad 21 lat i trenowałem, przez większość czasu grałem w Super League, ciężko jest wygrać i wyszkolić zawodnika od 18 lat. Teraz trenuję Ukraińca, grał w U21. I trenuję Polaka. Myślę, że będzie gotowy za 3-4 sezony.

2. Chciałbym znaleźć 2 wolontariuszy. Ale aby poprowadzili graczy nie według pozycji, ale według wieku.
Na przykład 1 osoba opiekuje się zawodnikami po U21 (22-23 lata), 1 osoba opiekuje się w wieku 24-25 lat.
I patronowałbym 26+. Ci, którzy są bliżej NT.

3. Oczywiście musisz porozmawiać z menedżerami, którzy szkolą graczy interesujących zespół i doradzić i ewentualnie poprosić ich o wyszkolenie gracza.
My na Ukrainie mieliśmy listę graczy po U21. Było około 60-70 zawodników, którzy mieli 22-33 lata, którzy byli interesujący dla zespołu w przyszłości, pisałem listy do każdego z ich właścicieli i mówiłem o dalszym szkoleniu.
Społeczność polska jest 10 razy większa i myślę, że trener ma również taką listę zawodników i przekazuje ją od poprzedniego trenera do następnego.

4. Nie myślałem o tym. I nie znam Sztukera. Nie jestem przeciwny trenerowi. Jednak drużyna narodowa ostatnich 2 mistrzostw Europy nie wychodzi z rundy kwalifikacyjnej. Dla społeczności takiej jak Polska jest to podwójna porażka.
Zdobycie tytułu wśród przegranych to duże osiągnięcie?
Przepraszam za tekst, mówię po polsku, umiem czytać, ale nie umiem poprawnie pisać :)

This Post:
11
303263.11 in reply to 303263.10
Date: 02/26/2020 12:31:34
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
Czy mogę również zadać pytanie?
Czego brakowało drużynie w ostatnich dwóch kwalifikacjach Mistrzostw Europy?