BuzzerBeater Forums

BB Crna Gora > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
303318.2 in reply to 303318.1
Date: 02/28/2020 12:59:07
_FK CRVENA ZVEZDA_
III.4
Overall Posts Rated:
876876
Ovom prilikom želim da se oprostim i zahvalim BB zajednici CG.

Stvarno sam se trudio i uživao vodeći NT CG. Bilo je jako dobrih rezultata i utakmica, ali i loših.

Najbolja stvar od svega je da trenutno imamo 7-8 igrača kao okosnicu tima i što je jako bitno, najstariji ima 29 god. I dalje su neki u treningu, a već sada imaju dosta dobre skilove. Belada vrhunski, Branković jako dobar, Stojaković jako dobro napredovao posljednje 2 sezone, Varajić je mogao i biti bolji s obzirom kakav je bio prije 3 sezone (bespotrebno forsiranje treninga blokade, na uštrb odbrane i šuta iznutra), Radivojević onako, ali maksimum napravljen s obzirom kako je treniram do 25 g., a boljeg nemamo.

Dolaze i neki novi klinci. Nažalost mala baza igrača, evo samo drafta iz ove sezone (krš do krša), ne dozvoljava da se napravi greška u treningu nekog mladog potencijala.

Sve u svemu, stvari malo bolje izgledaju...

Nadam se izboru Vujoševića, jer je provjereno dobar i iskusan menadžer. Želja mi je da samo nije neki stranac. Ko god da bude, može se osloniti na moju pomoć ili savjet ako bude potreban.

Trenirajte mlade igrače Crne Gore, a i postojeće reprezentativce uzmite i domaće klubove i čuvajte im formu.

Pozdrav,
Partibrejkers

Volim te Crna Goro