Dzień 1 (Sobota 29 Luty 2020) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiBOSTON CATS 87 - Niewazne 86
Ciamajdy 112 - SKP SŁUPCA 60
SSKiR 77 -
Raiders TEAM 92Star Starachowice 0 -
Paragraf 22 50Behemoty 120 - Pruszcz All Stars 89
WTKAnwilWloclawek 71 -
BKS Sowlany 92Provide. 82 - Les Cocottes 70
BASKET LECH POZNAŃ 108 - SKS Gwardia 1948 94
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 120 : Behemoty
Zbiórki : 55 : SKP SŁUPCA
Asysty : 24 : Niewazne
Przechwyty : 12 : Behemoty
Zablokowane rzuty : 9 : Ciamajdy
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 35 : I. Bensari (SKP SŁUPCA)
Zbiórki : 22 : I. Bensari (SKP SŁUPCA)
Asysty : 9 : R. Moreno (SKS Gwardia 1948)
Przechwyty : 4 : M. Kanliirmak (Provide.), R. Jakubski (Behemoty)
Zablokowane rzuty : 4 : J. Beltrán (Ciamajdy)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : S. Wroczyński (BASKET LECH POZNAŃ) (19 Punkty, 2 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 21
Shooting Guard : V. Katsafanas (BASKET LECH POZNAŃ) (23 Punkty, 4 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), E. Valionkinas (Raiders TEAM) (28 Punkty, 4 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 23
Small Forward : M. Jurczyński (Behemoty) (33 Punkty, 8 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Power Forward : D. Kownacki (Behemoty) (26 Punkty, 13 Zbiórki, 1 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Center : M. Stoian (BOSTON CATS) (31 Punkty, 21 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
MVP kolejkiM. Stoian (BOSTON CATS) (31 Punkty, 21 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Najsłabszy występ kolejkiI. Moyal (WTKAnwilWloclawek) (5 Punkty, 3 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : N. Petrović (BASKET LECH POZNAŃ), O. Jégou (SSKiR) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : L. Renaux (Provide.), M. Jurczyński (Behemoty), E. Martí (WTKAnwilWloclawek), A. Legal (WTKAnwilWloclawek) : 6 Faule
Iron man : G. Ayala (Niewazne), I. Bensari (SKP SŁUPCA), L. Gyulay (SKP SŁUPCA), D. Kownacki (Behemoty), B. Dukowski (Pruszcz All Stars), L. Henningsen (Pruszcz All Stars), A. Mukhin (BASKET LECH POZNAŃ), N. Petrović (BASKET LECH POZNAŃ), E. Valionkinas (Raiders TEAM), B. Melichauskas (Les Cocottes), I. Belyaykin (SSKiR) : 48 Minuty
Snajper : A. Płotkowski (Ciamajdy) : 5 3 punkty
Najlepszy zawodnik : R. Brukneris (Provide.), I. Bensari (SKP SŁUPCA) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : D. Macon (SSKiR) : Ocena : 3.0