BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Mistrzostwa Europy

[U21] Mistrzostwa Europy

Set priority
Show messages by
From: toshii

This Post:
00
305151.17 in reply to 305151.16
Date: 7/7/2020 5:59:34 AM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Bunga na PF / C leci musisz z trenerem rozmawiac

This Post:
77
305151.18 in reply to 305151.17
Date: 7/14/2020 4:21:10 AM
Overall Posts Rated:
538538
Estonia 50-115 Polska(55774)
Miał być mecz na szczycie grupy, miały być emocje a jednak mieliśmy jednostronne widowisko. Po zaledwie dwóch minutach meczu wyszliśmy na prowadzenia z przewagą 10 punktów którego już do końca spotkania nie oddaliśmy. Dystans dzielący oba zespoły rósł za sprawą nieporadności rywali. Zaledwie dwóch graczy było wstanie celnie rzucać, Kristo Golding oraz Aadu "Dunc" Pärna natomiast reszta zespołu niebiesko-białych była zaledwie 6/30 20% z gry. W naszej ekipie aż 7 graczy trafiło po minimum 5 rzutów a na deser trafialiśmy aż 42% zza łuku w tym Karol Machoń aż 5 krotnie. O poziomie klas obu kadr świadczy też ilość bloków i zbiórek mieliśmy zdecydowaną przewagę w półdystansie jak i pod koszem. Pozostały nam tylko mecze z Bułgarią i Serbią. Serbowie wczoraj bardzo wysoko rozgromili Bułgarów i to ich należy się bać choć Finowie pokazali już że nikt nie jest niepokonany. W pozostałych grupach Anglia zaskakuje pokonując Turków, Łotwa przegrywa mecz na szczycie z Włochami a Hiszpania wygląda bardzo mocno. Widzimy się już w poniedziałek trzymajcie kciuki za naszych juniorów.

This Post:
22
305151.19 in reply to 305151.18
Date: 7/20/2020 5:02:45 PM
Overall Posts Rated:
538538
Polska 128-48 Bułgaria(55778)
Tak wysoki wynik meczy trochę mnie zaskoczył, czułem w kościach że jesteśmy lepsi od naszych bałkańskich rywali ale nie myślałem że aż o kilka klas. Do meczu podeszliśmy ze sprawdzonym i niezawodnym w tym sezonie ustawieniem 3-2 oraz grą look inside, rywale doskonale nas przewidzieli ale mimo to dali sobie wrzucić niemal 130 punktów. Atak Bułgari prowadził Ivan Stoilov na co dzień grający w lidze Słoweńskiej (parkiet i klimat nie jest mu obcy) ale dziś zagrał bardzo mocno poniżej oczekiwań. Lider trafiający zaledwie 12% z gry i 0/6 zza łuku i +/- na poziomie -80 . W naszej ekipie wspaniale zagrał Lech Gapys z drużyny Payro (ekipa z aspiracjami na PLK w tym sezonie), Lech miał 22pkt i 18 zbiórek trafiając 10/12 z gry a występ wzbogacił 2 blokami. Mecz z double double również ukończył Kajetan Gagat 14pkt 11zb jest mniej okazałe ale dokonał tego z ławki w 16 minut będąc 6/7 z gry. Interesujace 27 minut na parkiecie spedził Bronisław Indyk z czwartoligowego Golden Penguins. 9 zbiórek i 8 asyst wzbogacone 5 punktami. Po raz kolejny całkiem dobrze jako drużyna spisujemy się na lini rzutów wolnych oraz dominujemy tablice zarówno po bronionej jak i atakowanej części parkietu. O bezradności rywali świadczy chyba fakt że nasz 226 centymetrowy środkowy był już tak znudzony dominacją pod koszem że rzucił sobie trójkę. Panie Fryderyku zasługuje pan na Fryderyka choć nie czekajcie jak to się nazywała nagroda dla najlepszego gracza most valu coś tam award ??? Aby zakończyć grupę pozostaje nam jeszcze jeden mecz z Serbią na który serdecznie was zapraszam.

This Post:
33
305151.20 in reply to 305151.19
Date: 7/27/2020 4:49:50 PM
Overall Posts Rated:
538538
Serbia 80-86 Polska(55782)
Ostatni mecz w grupie B. Przyszło nam się zmierzyć z reprezentacją Serbi. Dla nas jest to mecz już bez wyraźnego zaangażowania musielibyśmy przegrać różnicą 150 punktów aby z bilansem 6-1 nie wejść do następnej fazy. Dla Serbów jest to mecz o być albo nie być gdyż bilans 5-2 dałby im awans tylko pod warunkiem że Finlandia nie wygra ze Szwecją. Po 1 Finlandia jest faworytem tego spotkania a po 2 Nordowie mogli wdrożyć w życie jakiś pakt i ustawić mecz, korupcji mówimy nie ale niech 1 rzuci kamień kto nigdy nie odpuszczał meczu w lidze lub pucharze po dogadaniu szczegółów z rywalem. Serbia nie miała wyjścia musiała wygrać ten mecz, na ich korzyść jest bilans punktowy więc nawet wygrana 1 punktem z nami dawała im awans o ile Finowie nie wygrają aż 50 punktami. Nasi rywale zagrali podkosz i na dodatek wytypowali podobne taktyki u nas, zagrali z maksymalnym zaanagażowanie przeciw naszej luzackiej grze. Mecz okazał się być bardzo zacięty i choć były takie sytuacje jak zestanu 39-47 doprowadzilismy do 53-47 to jednak rywal sprawiał nam problemy do ostatniej minuty. W ostatnich sekundach Serbowie całkiem sprawnie rzucali za trzy punkty 2 razy dokonał tego Canovic, Dla Vasilije Canovica były to jedyne trójki w meczu i na nasze szczęście nie próbował tego robić wcześniej bo z taką dyspozycją mogło by być różnie. Nasi gracze dziś dali sobie odebrać dominację na deskach, nie dalismy się zdominować jak jakieś leszcze ale jednak przegraliśmy ten element. Rywale zebrali aż 23 piłki pod naszym koszem a to pozwoliło im na oddanie aż 98 rzutów. Na szczęście blokowaliśmy rywali aż 12 razy co pomogło w ograniczeniu ich dyspozycji do zaledwie 32% z gry. W naszej druzynie double double uzbierali Fryderyk Sadocha 22pkt/16zb oraz Kajetan Gagat 13pkt/12zb. Mecz ten pomimo że emocjonujący i wyrównany szybko zostanie przyćmiony przez wydarzenia które nadchodzą. Wynik ten jest istotny dla Finów oraz Serbów dla nas niewiele znaczy gdyż my mieliśmy awans już w kieszeni. Trzymajcie za nas kciuki w drugiej rundzie pucharu Europy.

From: Amholen
This Post:
22
305151.21 in reply to 305151.20
Date: 7/28/2020 11:33:36 AM
Overall Posts Rated:
2828
Pochwalę się - ostatnim meczem Sadocha wylądował na 1 miejscu pod względem ilości zbiórek w U-21 (oczywiście jeszcze tego nie widać, bo aktualizacje trochę im zajmują.


From: Piłka

This Post:
00
305151.22 in reply to 305151.21
Date: 7/28/2020 11:53:52 AM
Czarni Słupsk#
PLK
Overall Posts Rated:
144144
Second Team:
Czarni Słupsk# II
Sadocha to potwór ;) tyle ze jego utrzymanie pewnie sporo kosztuje 3 ligowca

From: Amholen

This Post:
11
305151.23 in reply to 305151.22
Date: 7/28/2020 1:13:51 PM
Overall Posts Rated:
2828
w poprzednim sezonie byłem w IV ;). Grę oprócz treningów traktuje wybitnie ekonomicznie - raz na kilka sezonów można się pobawić ;)

This Post:
11
305151.24 in reply to 305151.23
Date: 7/29/2020 8:09:10 PM
Overall Posts Rated:
88
Pan Sadocha to jakiś potwór. W mega pozytywny znaczeniu tego słowa.
Przypominają mi się stare dobre czasy bodajże Wiśniewskiego.

From: toshii
This Post:
22
305151.25 in reply to 305151.24
Date: 7/30/2020 5:46:17 AM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Witam,

Wychodzimy z grupy z bilansem 7-0. W pierwszej rundzie nie dzialo sie nic ciekawego .. no moze poza faktem, ze Sadocha wskoczyl na 1 miejsce w zbiorkach na liscie wszech czasow. Zrzucil z 1 miejsca nikogo innego jak legendarnego Wisniewskiego.

Malo tego pewnie ten rekord wysrubuje do kosmicznej wartosci.

Warto tez zwrocic uwage na fakt, ze Sadocha jest na 3 miejscu rozniez pod wzgledem punktow i teoretycznie ma szanse na podium.

Grupa ciezka - miejsca 1-5 z rankingu siwatowego + Litwa (ktora w tym sezonie jest mocna).

Zaczynamy meczem w poniedzialem z Niemcami. Prosze o utrzymanie form i zpraszam do kibicowania.

Do boju Orzelki!!

Last edited by toshii at 7/30/2020 5:47:03 AM

This Post:
44
305151.26 in reply to 305151.25
Date: 8/3/2020 2:08:25 PM
Overall Posts Rated:
538538
Niemcy 51-73 Polska(56507)
W grupie H nie ma miejsca dla słabych ekip na pierwszy ogień przyszło nam się zmierzyć z reprezentacją Niemiec. Groźny rywal w którego składzie gra między innymi Jochen Hölderle czy Sandro Thomen. Niemcy odnieśli zwycięstwo nad Belgami w meczu wyróżnił się Jochen zdobywając 15 zbiórek ijako niepokonani opuścili grupe F.
W dzisiejszym spotkaniu nasi zachodni sąsiedzi zagrali wolno próbując odgadnąć naszą taktykę ale trafili tylko połowicznie co nie pomogło im zatrzymać naszych wyrośniętych chłopaków. Pyplacz, Dziuban i Sadocha ponownie byli najlepiej punktującymi graczami naszej drużyny. Zatrzymano nas na 36% z gry i 73 punktach co nie udało się jeszcze nikomu w tym turnieju ale co skoro rywale nie potrafili się przebić przez naszą strefę. 25% z gry Niemców to sygnał dla rywali w grupie że to nie walczący w pomalowanym Sadocha jest kluczem a nasza obrona. 2/20 zza łuku rywali oraz aż 14 naszych bloków miało decydujący wpływ na przebieg meczu, pierwsza połowa to nasza dominacja później tempo trochę zelżało i wystarczyło dograć aby odnieść ważne zwycięstwo.
Hiszpania oraz Włochy również wygrywają swoje spotkania po zacietych meczach. Amigos doskonale zaczeli mecz aby w drugiej połówce dać się dogonić, za faule wyleciał Mario Aguiño ale mimo to wygrali 2 punktami po buzzer beater Daniela Somellera. W meczu Izrael Włochy to ci pierwsi doskonale zagrali taktycznie co pozwoliło im wyjść na lekkie prowadzenie po q2 ale finalnie mecz zakończył się remisem po 48 minutach. W dogrywce to Włosi okazali się lepsi a bohaterem meczu został zaliczający dubledouble Severino Paglialunga.
Nastepna kolejka to spotkanie z Hiszpanią, choć wspólne sezony rywalizacji doprowadziły do tego że oboje selekcjonerzy darzą się szacunkiem to nie liczył bym na taryfę ulgową. W tym spotkaniu decydujace może być szczęście gdyż nasze mecze zazwyczaj kończą się różnicą mniejszą niż 5 punktów kto wie czy i tym razem czeka nas dreszczowiec do ostatniej sekundy jak w 48 sezonie 77-75 (półfinały) czy 49 sezon 99-98. Do zobaczenia za tydzień będzie ciekawie oj będzie.

This Post:
33
305151.27 in reply to 305151.26
Date: 8/9/2020 2:54:33 AM
Overall Posts Rated:
538538
Już jutro w Słoweni gramy mecz z Hiszpanią, udałem sie na miejsce aby podpatrzyć trenującego rywala ale szybko zostałem wyproszony z hali, hymm może zdradziła mnie ta biało czerwona koszulka z orłem na piersi. Udało mi się jednak przeprowadzić krótki wywiad z LA-lord james selekcjonerem Hiszpańskiej kadry u21.

Powiedz mi czy prywatnie jesteś fanem koszykówki, jeśli tak, czy śledzisz NBA lub Euro ligę i jaka jest Twoja ulubiona drużyna ?
Tak, jestem fanem koszykówki. Moją ulubioną drużyną NBA jest Boston Celtics. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę, jak wygrywają w tym roku! Drużyna Euroligi mógłbym powiedzieć Real Madryt, ale bardziej jestem fanem Obradoiro, drużyny z Santiago de Compostela w Galicji, która gra w ACB (najwyższej z lig w Hiszpanii według zasad FIBA). W Obradoiro mieliśmy polskiego gracza Adama Waczyńskiego, który był niesamowity jako gracz i jako osoba, można było zobaczyć jak spacerując po ulicach wita każdego kibica, którego spotkał. To naprawdę miły facet!

Jak znalazłeś bb, czy grałeś wcześniej w podobną grę?
Naprawdę nie pamiętam, jak znalazłem BB, myślę, że to z powodu reklamy, którą zobaczyłem w sieci. Wypróbowałem wiele różnych gier typu menadżer sportowy, ale nie lubię ich tak, jak lubię BB, czegoś im brakuje.

Jak długo grasz bb i jakie jest Twoje największe trofeum?
Gram od 16 sezonu ale wcześniej miałem zespół który opuściłem, ponieważ tak naprawdę nie rozumiałem tej gry. Mimo że zaczynałem od sezonu 16, gram regularnie od sezonu 35, kiedy zacząłem wiedzieć, co robię. Wcześniej, na przykład, kupiłem hiszpańskiego zawodnika do lat 21 i trenowałem go według planu skautów ale tylko jako trening grupowy dla całej drużyny, więc nie miał skoków umiejętności przez cały sezon, a personel był na mnie zły ponieważ myśleli że ich okłamuje ale naprawdę nie wiedziałem, co robię. Moim największym trofeum było zdobycie drugiego miejsca w Pucharze Hiszpanii w sezonie 46. To było szalone! Przegrałem z hiszpańskim menedżerem Darkonako (106879303) to jest ten mecz jeśli ktoś jest ciekawy. Jestem bardzo dumny z tego małego osiągnięcia; D.

Advertisement