BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Mistrzostwa Europy - sezon 51

[NT] Mistrzostwa Europy - sezon 51

Set priority
Show messages by
From: gooziec

This Post:
00
306443.17 in reply to 306443.16
Date: 09/28/2020 05:50:28
Overall Posts Rated:
542542
tak szczerze gooziec, sprawdzacie forum rywali przed meczami ze piszesz takie osady?


Nie wiem jak teraz, ale jak ja byłem selekcjonerem kadry U21 to zawsze sprawdzałem. Jestem też pewien, że przynajmniej część selekcjonerów też tak robi.

pomijajac ze obecny rywal nie ma nas w zasiegu to nawet gdyby mial to wymyslec cos nie zdradzajac szczegolow chyba to zaden problem? czy obecni ludzie sa juz tak bez wyobrazni i poza kopiuj wklej z neta juz nic nie potrafia?


Skoro rywal nie ma nas w zasięgu to jaki jest cel taktycznych rozkminek? A jeżeli będzie to w jakim celu mamy sami sobie utrudniać życie zdradzając plan na gre? Jeżeli masz jakieś pomysły, to zaprezentuj je, a nie tylko obrażasz.


powiedz gooziec czy przeczytales cala notke Krzycha i jesli tak to w jakim celu i co ona wniosla do dzisiejszego meczu kadry?

Tak, przeczytałem i doceniam.

This Post:
22
306443.18 in reply to 306443.16
Date: 09/28/2020 05:51:51
Overall Posts Rated:
538538
3mln ludzi ale tak naprawdę 1 drużyna w bb i kadre prowadzi Litwin.

From: gooziec

This Post:
00
306443.20 in reply to 306443.19
Date: 09/28/2020 06:17:47
Overall Posts Rated:
542542
Wyrażasz się nieprecyzyjnie, to nie miej potem pretensji że ktoś nie zrozumiał o co Ci chodzi.

Poza tym, Ty skupiasz się wyłącznie na BB, a ja np. lubie czytać ciekawostki nie związane z samym BB. W tym kontekście doceniam post Krzycha.

Sam masz aspiracje na bycie selekcjonerem, masz dostęp do tych samych danych co każdy, więc w sumie czemu sam nie napiszesz takiego wstępniaka?

From: Krzychu

This Post:
00
306443.22 in reply to 306443.21
Date: 09/28/2020 07:27:41
KK Falcons
III.9
Overall Posts Rated:
701701
Dzięki za krytykę, rozumiem, że się może nie podobać mój styl i tego typu zapowiedź meczu.
Postaram się bardziej następnym razem.

Dobrze chociaż wiedzieć że posty są czytane :)

From: Machlak
This Post:
33
306443.24 in reply to 306443.23
Date: 09/28/2020 08:37:39
Overall Posts Rated:
2424
Super sprawa jak stawiacie polskiego Discorda dotyczącego BB. Sam prowadzę swój Discord i w przeszłości kilka innych prowadziłem znam go bardzo dobrze w ustawieniu i konfiguracji od zera, czy samych botów.
Jak coś to mogę z chęcią pomóc przy tym projekcie 😉

Pozdrawiam i jak coś to zapraszam priv

From: MyCu

This Post:
33
306443.25 in reply to 306443.22
Date: 09/28/2020 13:47:59
Toruńskie Twarde Pierniki
III.8
Overall Posts Rated:
106106
Second Team:
Twarda Akademia
A w mojej ocenie takie przedstawienie kraju jest bardzo spoko. Fajnie poczytać o ciekawostkach związanych z poszczególnymi nacjami. Dodałbym do tego informacje o państwie w kontekście BB, tj. ranking, jakieś osiągnięcia, ilość użytkowników itp.

Jedziemy wam wpierniczyć! ;)
This Post:
11
306443.26 in reply to 306443.25
Date: 09/28/2020 16:07:09
Overall Posts Rated:
538538
Polska 109-48 Armenia(57012)
Kolejny mecz za nami tym razem my na czerwono a rywale w fluo zielonym widać chcieli być widoczni. Gramy Motiona i trafiamy 35% zza łuku 7/20 podczas gdy nasi rywale modne w ostatnim czasie look inside a obie ekipy w obronie każdy swego.

W ekipie rywali dobrze zagrał Souren Ghazaryan na codzień grający w Norweskiej lidze, gracz ten jednak nie jest ostatnio w zbyt pożądanej formie choć wystarczyło to aby to na nim opierała się gra Armenii. 6/18 z gry przełożyło się na 14 punktów a wraz z 19 zbiórkami dało doubla jednak 5 strat sprawia że nie ma podjazdu do MVP meczu. Zadownikiem meczu zostaje nasz Jakub Rełko ktory szybko zaaklimatyzował się w Chinach i już jest w sprawnej formie. Dzisiaj 19punktów na 57% z gry a na deser 4 zbiórki 6 asyst i 3 przechwyty pozatym bez strat i fauli a z 3/4 zza łuku prawdziwy lider. Marcin Szemraj dziś pudłuje jednego osobistego i to sprawia że nie zdobywa doubledouble a szkoda, mecz wysoko wygrany i nie ma nad czym się rozpisywać omówmy sytuacje w grupach.

Grupa A a w niej pierwsza porażka Serbów, ulegli po zaciętej końcówce dając sobie rzucić aż 8 trójek. Estonia, Włochy i Austria wciąż z kompletem punków.
W grupie B w której my gramy wciąż 4 faworytów bez porażki więc prawdziwe emocje jeszcze przed nami.
Grupa C to wysokie zwycięstwo Hiszpanów na otarcie łez, a za nami hit kolejki czyli Rosja pokonuje jednym punktem Ukraine pomimo celnych przewidywań taktycznych, no cóż yurkesh dał z siebie wszystko brakło szczęścia. Węgrzy, Turcja i Rosjanie wciąż z kompletem punków.
Grupa D kozlik nadrabia straty po nieudany meczu otwarcia, Finowie i Słowenia wciąż niepoknani a w meczu na szczycie Białoruś ulega Chorwatom aż 20 punktami.
Grupa E Francja wysoko wygrywa i zalicza 2 zwycięstwo, po raz drugi górą również Portugalia choć Erik Maltesen mógł swoją próbą za trzy zmienić wynik 103-101. Łotwa po dogrywce pokonuje Słowenie a w meczu na dnie tabeli spotkały się Niemcy i Bułgaria górą niestety czarny orzeł. Ta grupa jest jedną z najciekawszych gdyż każdy po za Walią może tu namieszać.
Grupa F narazie bez emocji, Holandia, Rumunia, Czechy i Grecja pewnie wygrywają po 2 mecze.

Następny mecz czeka nas z 68 w rankingu Norwegią, mieszkańcy północy mają już za sobą 2 dotkliwe porażki z Izraelem i Belgiom więc jeśli chcą mieć choć matematyczne szanse na awans muszą nas pokonać. Czy OddgeirF przygotuje specjalny plan na tem mecz dowiemy się już za tydzień.

Advertisement