BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
307317.2 in reply to 307317.1
Date: 12/16/2020 09:02:00
Szepiz Playground
II.3
Overall Posts Rated:
183183
Second Team:
Ground Zero
Sziasztok!

Elindult a kovetkezo 2 szezonra az U21 kapitany valasztas es termeszetesen jeloltem magam, mert szeretnem folytatni amit elkezdtem.
A mostani szezon lesz az elso "igazi" azokkal a fiatalokkal akikkel elkezdtuk az edzeseket 2 szezonnal ezelott az altalam megalmodott strategia es edzesterv menten nyilvan jo es esszeru lenne oket megmerettetni most 21 evesen amire eddig keszultunk.

Roviden amit elertunk eddig:
- letrehoztam egy mukodo communityt, egy zart Facebook oldalon ahol jelenleg 30 menedzser van aki U21-nek nevel es kozremukodik. Azt hiszem ez egy remek eredmeny annak tudataban hogy pl. hany ember irogat itt a forumon, es hany bot csapatunk van sajnos mar a ligakban.

- letrehoztam csomo-csomo elore megirt hasznos dokumentumot amik segitenek "megerteni" a program lenyeget, miertjet es hogyanjat. Ad utmutatast vizualis, egyszeruen 1 oldalon felvazolva modon arrol hogy miben kerem a manedzserek egyuttmukodeset es mi az amit a program ad nekik. Fontos hogy mit ad, hiszen ugy talaltam ki, hogy a menedzserek is kapjanak valamit, meghozza mar rovid tavon is hasznalhato, penzugyileg nem megterhelo jatekosokat.

- Tobb esetben mentoraltam is (bizom benne sikerrel) mert az elore megirt infok, a beszelgetesek mas megvilagitasba helyzetek sok managernel dolgokat a jatekkal kapcsolatban de leginkabb az edzessel es a kozep, hoszu tavu celokkal azon osszehangolasaval.

- van egy remek kozremukodes a nagy valogatottal es elkulonitettuk az U21-et a nagyvalogatott elit programjatol. Igyekszunk segiteni egymast, de nem teszunk keresztbe egymasnak a mas tipusu igenyek miatt.

- 6-2-vel kijutottunk a csoportkorbol az elozo vigaszagi VB-n.

- Ha csak az edzes mivoltat nezzuk, fuggetlenul attol hogy amit kitalaltam fog e mukodni vagy sem, csak a teny hogy a 21 eveseknel 16 a meritesi lehetoseg, tehat idaig aktivan elhozott edzett jatekosok, a 20 eveseknel jelenleg 18 a meritesi lehetoseg, a 19 eveseknel 25 az edzett jatekos, ezek a jelenlegi helyzetunkhoz kepest, hany aktiv menedzser van, ki az aki foglalkozik a jatekkal szerintem kiemelkedo eredmenyek.

- Az edzes minosege kozelit a top/elit kategoriahoz. Reszletek nelkul de a most 21 evesek (a mai napon) a kezdo otos mindegyik jatekosa 100 OSP vagy afeletti. Ezt nagyon szuk tarsasag kepes csak hozni U21 szinten es most az edzes minosege, hatenykonysaga szempontjabol mi kozejuk tartozunk.

- Talaltam egy remek segitot aki hozzam hasonloan szivvel lelekkel csinalja es nagyon sokat segit.

Osszessegeben en nagyon elvezem amit csinalunk es buszke vagyok az elert eredmenyekre, hogy segithettem megannyi menedzsernek picit jobban atlatni a jatekot vagy eppen csak alternativat kinalni.
Termeszetesen szeretnem folytatni es egyebkent orulnek ha lennenek olyan menedzserek akik megosztjak a sajat tapasztalataikat itt a forumon a programmal kapcsolatban, ok hogyan elik meg ennek tagja lenni!
Koszonom
Sz.