Dzień 22 (Sobota 6 Marzec 2021) : Występy za pośrednictwem (https://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiIzzena 134 - J23 Club 103
Basket Człuchów 88 - Toruńskie Twarde Pierniki 67
The Łamags 99 - Matrix Mighty Dunkers 82
Night City Renegades 56 -
ROZTOCZAŃSKIE RYSIE 90Rush Them 26 -
Both teams played hard 126Zip Wrocław 65 -
ASPK 117Beasties Night 90 - SPARTAKER 77
KS "Powiśle" 61 -
TURBOMISIE 84Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 134 : Izzena
Zbiórki : 72 : Both teams played hard
Asysty : 28 : Both teams played hard
Przechwyty : 12 : Both teams played hard
Zablokowane rzuty : 8 : SPARTAKER
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 70 : A. Sergent (J23 Club)
Zbiórki : 27 : K. Šegurovas (Both teams played hard)
Asysty : 9 : C. Toplu (J23 Club)
Przechwyty : 4 : N. Gkarilas (Night City Renegades)
Zablokowane rzuty : 5 : M. Hefferle (SPARTAKER)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : A. Sergent (J23 Club) (70 Punkty, 7 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 52
Shooting Guard : M. Häsä (Izzena) (20 Punkty, 6 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 24
Small Forward : J. Szofer (The Łamags) (20 Punkty, 11 Zbiórki, 5 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), O. Elek (ASPK) (34 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Power Forward : K. Šegurovas (Both teams played hard) (34 Punkty, 27 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 60
Center : M. Tarroza (TURBOMISIE) (32 Punkty, 24 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
MVP kolejkiK. Šegurovas (Both teams played hard) (34 Punkty, 27 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 60
Najsłabszy występ kolejkiK. Piękoś (Rush Them) (2 Punkty, 5 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -20
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : I. Widomski (Rush Them) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : A. Zavadskas (Matrix Mighty Dunkers), W. Kusmierczak (Matrix Mighty Dunkers), T. Ikonen (ASPK), U. Pampamallco (KS "Powiśle"), V. Salazar (Night City Renegades), K. Kamieniarz (J23 Club) : 6 Faule
Iron man : E. Lichtarski (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), Q. Yingxiang (Both teams played hard), M. Tarroza (TURBOMISIE), S. Granier (TURBOMISIE), B. London (TURBOMISIE), M. Perri (TURBOMISIE), S. Eddy (TURBOMISIE), A. Morgała (The Łamags), J. Tomczak (Matrix Mighty Dunkers), A. Bryłka (SPARTAKER), W. Wynn (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Faryna (Toruńskie Twarde Pierniki), J. Hughes (Night City Renegades), B. Fontes (Night City Renegades), L. Nieroda (Rush Them), I. Widomski (Rush Them), W. Sajdowski (Rush Them), K. Piękoś (Rush Them), A. Sergent (J23 Club), R. Trybulec (J23 Club), L. Okulewicz (J23 Club) : 48 Minuty
Snajper : A. Sergent (J23 Club) : 11 3 punkty
Najlepszy zawodnik : A. Klüchtzner (Both teams played hard), D. Ordu (Both teams played hard) : Ocena : 19.5
Najsłabszy zawodnik : T. Dynowski (Rush Them) : Ocena : 1.0
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.