BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
308638.2 in reply to 308638.1
Date: 03/24/2021 03:56:54
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
939939
Second Team:
Nitra Urpiners
Ahojte,
máme tu opäť voľby NT trénera. Úprimne, mal som v ostatnej sezóne v istých momentoch toho plné zuby. Tie 4 prehry ma dosť frustrovali. Verím však, že nová sezóna prinesie opäť nové výzvy. NT tímy sú momentálne dosť vyrovnané, záleží na detailoch a keď máme úzky káder, je cítiť každú stratu formy.

Do hry nám ale prichádzajú mladíci, teším sa z progresu Rybnického a Mikuša, ktorý by mali byť pevnou súčasťou, verím, že sme schopný mať konkurencieschopný tím. Práve to, že hráči z tréningových programov konečne siahajú na repre káder ma ženie vpred.

Skupina je extrémne ťažká, zase sa bude hrať iba o 1 postupové miesto (Španieli majú výhodu domáceho prostredia a už dnes je jasné, že vyhrajú celú sezónu bez prehry), my sme padli až do 6.koša a budeme musieť Slovincov, Angličanov a aj Estóncov prekvapiť a nedovoliť zaváhanie proti Dánom a Švajčiarom.. Na postup si môžeme dovoliť maximálne 1 prehru z týchto zápasov!!!!

Okrem súťažných a výsledkových povinností samozrejme Ďalej treba zveľaďovať hráčsku databanku a udržovať fórum ako tak aktívne.

To sú moje vklady, ak ich oceníte, budem vďačný.
zajino

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching
From: ja5kub
This Post:
00
308638.3 in reply to 308638.1
Date: 03/27/2021 06:28:05
SPQR
III.16
Overall Posts Rated:
77
Dobrý deň, všetci.
Som najlepším kandidátom na pozíciu selektora.
Ak sa nebojíte riskovať a zamestnať cudzinca, odporúčam svoju kandidatúru.
Pozdravy

Hello everyone.
I am the best candidate for the position of a selector.
If you are not afraid to take a risk in hiring a foreigner I recommend my candidacy.
Greetings

Message deleted