BuzzerBeater Forums

BB Srbija > У21 - Сезона 53

У21 - Сезона 53

Set priority
Show messages by
This Post:
00
308941.21 in reply to 308941.19
Date: 06/08/2021 20:25:48
ALE I NEMANI
Prva Liga
Overall Posts Rated:
399399
I na kraju, jedna lična prozivka u vezi sa mojim bivšim igračem. Tako klinački... ali zahteva odgovor:
Ako pogledaš istoriju transfera mog tima, videćeš veoma dugačak spisak igrača i na samom dnu - sumu svih transfera. Možda ima par ekipa u istoriji ove igrice koji imaju veće brojeve...
Ako je neko proveo vreme na tl onda sam to ja i ne treba mi savet kako se traže domaći igrači. Stvar je u tome da bi za našeg mladog reprezentativca, startera, već sa 20 godina, bilo potrebno najmanje duplo više para, a onda uložiš još para, vremena, cimanja, dopisivanja, objašnjavanja i posle ga prodaš za manju cenu od nabavne. To, za mene, nema smisla. Malo puta sam preplatio igrača i svaki put se grdno pokajao. Uglavnom kupujem igrače da zaradim na njima.
Otkad igram ovo uvek sam jurio pobede i trofeje, a to košta.
Pomenutog igrača sam kupio po povoljnoj ceni, dok je bio kod mene bio je startno krilo njihove mlade repke na svakoj utakmici, trenirao sam ga kako sam hteo, niko mi nijednu poruku nije poslao, prodao ga posle sezonu ipo i fino zaradio na njemu. Ne može bolje. Da sam imao takvog našeg igrača, ništa od ovoga ne bi bilo. Prema tome... za sve što si napisao, nisi bio u pravu (da ne kažem - ispao si glup u društvu).
Sportski pozdrav ;)

This Post:
11
308941.22 in reply to 308941.21
Date: 06/09/2021 04:45:05
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
455455
Second Team:
Mad Mamba Academy
Uglavnom kupujem igrače da zaradim na njima.


Овим што си написао само потврђујеш да јеси задушна баба која једва чека прилику да критикује, а неће да се прихвати посла и помогне. Све док има таквих као ти са огромним буџетима које скривају у сламарицама или улажу у туђе играче нећемо да мрднемо нигде са репрезентацијама.

Не мораш да купиш младог репрезентативца, можеш да га направиш од почетка. То ти није пало на памет? За младу репрезентацију можеш да узмеш и вечитог олстара који су повољни. Ако са А тимом јуриш титуле и остале бакраче, можеш да отвориш Утопију као и брдо оних који стварно хоће да помогну репрезентацији.

Што се тиче критике, нико није рекао да не треба да их има. Поента је да се нико није огласио ниједном на овом форуму пре тог ГДП-а. Што је још горе, испада да би сви одиграли Игру под кошем иако су они ту јачи и наравно додали би ГДП. И то само после 5 минута гледања у противников ДМИ. Не иде то тако.

Лако је погледати резултат и рећи: ”Да си гађао фокус победио би”. Вау, какво око за детаље. Да нам се репрезентација не заснива на играчима из Утопије или на младим тимовима без пара, сигурно бисмо погодили то једно бацање од оних 17 промашених јер би уз помоћни терен ти играчи имали бољи скил за бацања. Опет је ту и мало нелогичности, Јоловић са издржљивошћу 4, бацањима 5 и формом 9 шутира бацања 5-10 док Малинић са издржљивошћу 1, бацањима 4 и формом 8 шутира бацања 5-6. Зашто онда мислите да енџин не би побрљавео на промашен фокус у случају изолације или било ког другог њиховог напада? Ипак је то Кранч на ТИЕ.

П.С.
Морам да похвалим Тригере [team= 100016]. 3 најбоља висока играча у генерацији долазе из ТОГ ТИМА! Максимире, свака ти част и велико хвала на томе. Ови алави за парама и титулама ти нису ни до колена.

No guts, no glory!
This Post:
11
308941.23 in reply to 308941.22
Date: 06/09/2021 05:41:24
ALE I NEMANI
Prva Liga
Overall Posts Rated:
399399
Ne može se, istovremeno, juriti rezultat i praviti igrač za mladu, ispočetka.
Već sam objasnio zašto neću dati ogromne pare za našeg igrača za U21.
Posle brdo sezona jutrenja rezultata i trofeja, ostao sam bez para, sa matorim igračima. Prodao sam sve, za skromne pare i pao do treće lige, ne bi li dobio kvalitetnog drafovca, jer sam spucao dosta poena na draft... i ništa od toga. Više sreće drugi put, ili treći, ili četvrti, ...
Grešiš grdno, ako si mislio da imam ogroman budžet. Nikada nisam imao na računu više od par M, ali sam uvek igrao sa minimalnim rosterom. Ko prati, taj zna. A ko ne zna, taj lupeta.
Nemoj mi reći da se ne gleda samo GDP, pri pripremi utakmice. Ja nisam nikada pripremao ekipu za meč na vrhunskom nivou, protiv jačih ekipa, a nekada i pobeđivao.
Mnogo si se uzdigao, nakon dosta pohvala, posle ispodprosečnih rezultata.
Lopta ne laže. Pravljenje tabela i čet grupa ne donosi medalje, kao ni mala muda.
Veliki pozdrav od "dokolenka".
:*

This Post:
00
308941.24 in reply to 308941.21
Date: 06/09/2021 06:00:21
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
455455
Second Team:
Mad Mamba Academy
Давно су ми рекли да се не спуштам на ниво будале јер ће да ме победи на искуство тако да ћу то и овог пута избећи.

No guts, no glory!
This Post:
11
308941.25 in reply to 308941.11
Date: 06/09/2021 07:05:37
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
Поздрав свима

Репрезентацију препустити странцима.
Свађати се са њима, а не међу собом.

Пронађимо заједнички језик и зону комфора. B)
Уједињени и задовољни...
У критици странаца. O:)

https://youtu.be/VOgFZfRVaww

This Post:
22
308941.26 in reply to 308941.23
Date: 06/09/2021 08:00:38
Drakula
II.1
Overall Posts Rated:
189189
Ne može se, istovremeno, juriti rezultat i praviti igrač za mladu, ispočetka.

O, da, moze. Imas one utakmice cetvrtkom gde mozes da stavis da ti igra i igrac kojeg pravis za U21. Cudi me da to ne znas.

EDIT: oh wait, pa ipak znas, pogledah sad da i jesi cetvrtkom skupljao minute za U21 igraca.
Dakle ipak moze ali je glavni razlog bilo kupi povoljno pa prodaj za vise. Ali moze da se napravi, nije da ne moze.

Last edited by spaciulis at 06/09/2021 08:03:58

This Post:
00
308941.27 in reply to 308941.26
Date: 06/09/2021 08:39:53
ALE I NEMANI
Prva Liga
Overall Posts Rated:
399399
Može jedan, ali ko još trenira jednog igrača. Treniraju se uglavnom trojica.
Naši su oduvek bili preskupi.
Jednostavno je: ne želim da me neko smara svake nedelje šta i kako da radim, i to tako dve-tri sezone, a onda da me četvrte sezone uslovljava da bi mi igrač igrao u repki. Onda se obično desi da zbog jednog glupog i/ili neiskusnog poteza selektora, cela sezona ode dođavola, a meni kao treneru nekog igrača, zbog 5-6 utakmica za repku propadne realnih godinu dana pravljenja igrača po tuđim željama.
Ne želim da pravim igrače za U21
Šta je problem?
Ne igramo svi ovu igru isto, jer ne razmišljamo isto. Neko se posveti samo repki, neko samo svom timu, neko uspe i jedno i drugo, uz neke kompromise i u različitim periodima svog bitisanja ovde.
Ova sezona je ispodprosečna, sviđalo se to nekome ili ne. U skladu sa selektorom. Ako ne želi kritike, neka pravi bolje rezultate. Da je izgubio od favorita u gostima, u polufinalu, niko mu ne bi zamerio. Ovako...

This Post:
00
308941.28 in reply to 308941.27
Date: 06/09/2021 08:46:33
Drakula
II.1
Overall Posts Rated:
189189
Ja se slazem da su nasi uglavnom skuplji sa TL, ali i to je stvar izbora hoces li da platis vise ili ne. Tako da tu nema sta de polemise. Samo mislim da nisi u pravu za ovo da ne moze jer moze.
A nazalost je situacija takva da bi i 1 trenirac po timu znacio za U21. Cak i da smo mnogoljudnija zajednica, opet bi znacilo.
I nisi u pravu za to "smaranje". Evo kod mene u timu jedan od 19 godina, niko me za tog igraca ne smara. jedino kad sam komunicirao sa selektorima u vezi njega je nakon mog pitanja da li da nastavljamo trening passing ili da predje na skilove unutra. i to je to.

ovo ostalo svakako je licna odluka, tu nemam sta da komentarisem, svako ima pravo da igra kako oce. A i da kritikuje ako oce. Tu vec napisah da je bolje bilo da se o tome pisalo pre utakmica ali to je sto je

Message deleted
This Post:
11
308941.30 in reply to 308941.28
Date: 06/10/2021 12:12:58
Predragon
Prva Liga
Overall Posts Rated:
175175
Ma pukla nam je zajednica skroz, uzduz i popreko.

Mnogo kritika bih ja mogao da uputim. Evo recimo ja imam imam igraca od 18 god, all star potencijal, prosecni pocetni skilovi, nista narocito... I ama bas niko da me kontaktira i da se raspita sta i kako. Mene boli uvo za njega, ali mogao je on lagano do u21 uz dobar trening. I od slabijih potencijala sam ja pravio u21 igrace. Ali ljudi su me ranije kontaktirali. Te ajde treniraj ga, ja kazem nemam mesta, te ajde prodaj ga da ne propada...

Ali ipak ja podrzavasm ovu malu grupu entuzijasta koja gleda nesto da napravi. Ne mogu ja od moje babe da ocekujem da istrci maraton od 42km, ako me razumete.

This Post:
55
308941.31 in reply to 308941.30
Date: 06/10/2021 14:20:28
Drakula
II.1
Overall Posts Rated:
189189
Retko koja baba moze da istrci maraton, al zato svaka baba moze da kritikuje komsiluk i da vreba kad ko kasno dolazi kuci i sa kim.

Treba biti posebno zlonameran ili se praviti neobavesten pa pisati "ja imam igraca, niko me nije kontaktirao" kao i "ja imam igraca, ne zelim da me smaraju porukama" a pritom ne procitati sta pise na stranicama A i U21 timova.

Kome budem trebao, pisite na BB mail a pretpostavljam da ne trebam nikom, pa u tom i bolje.

Sto se foruma tice, sve vas pozdravljam i svako dobro

Advertisement