BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
44
310723.6 in reply to 310723.5
Date: 07/01/2021 16:59:57
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
590590
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Pozdrav svima u nasoj maloj BB zajednici

Drago mi je da je moja prijava za selektora uticala na veliki broj zainteresovanih menagera da se prijave za navedenu poziciju
Prateci razvoj situacije zakljucio sam da je doslo odredjenog zasicenja a i malo pretjeranog pametovanja i ofiranja a vrlo malo rada na najbitnijem zadatku da opet naglasim u ovoj nasoj maloj zajednici

Tako da moj prvenstveni cilj prilikom prijave je vec ostvaren povecana zainteresovanost za nasu mladu selekciju

Znam da niko nece glasati za mene,zato sto ni ja sam nebi to uradio,i nadam se da necete

Sad kad vidim kanditate i njihove predizborne govore osjecam se sretan i ponosan da ce opet neka mala ekipa da se okupi i pocne da vodi brigu o nasim najmladjima a ne da puste da to vodi ko stigne i kako njemu pase

Novom selektoru zelim sve naj u buducem radu i dobrim rezultatima, jedino sto ga molim da prestane da kvalifikuje ljude po tome ko je trenirao 1 ,2 3 ili vise igraca ili nijednog, nego da prihvati cinjenicu da svi mi u ovoj maloj zajednici navijamo za nase selekcije trenirali ili ne i da imamo pravo pratiti, komentarisati rad,rezultate i sve ostalo sto je vezano za nju

Svim kandidatima sretno a ko god da pobijedi neka okupi oko sebe ove ljude sto su zainteresovani da zajedno naprave neke nove iskorake i ispisu neke nove dobre price

idemo dalje...