BuzzerBeater Forums

BB Azərbaycan > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Bill
This Post:
00
322119.2 in reply to 322119.1
Date: 11/28/2023 19:24:45
D.V.A.S.
IV.44
Overall Posts Rated:
186186
Second Team:
Milano Calibro 9

From: Honnete
This Post:
00
322119.3 in reply to 322119.1
Date: 12/01/2023 04:53:41
Biraderler
II.1
Overall Posts Rated:
8383
Second Team:
Küçük Biraderler
Öncelikle herkese selamlar. Forumu okuyan az sayıda arkadaşıma hitap etmek istedim. Yaklaşık 5 sezondur Türkiye U-21 staffının bir üyesi olarak milli takımlar seviyesinde bulundum ve belirli bir tecrübe kazandım. Bunu da bir üst seviyeye taşımak, Azerbaycan'ı sıralamada daha üstlere çıkarmak için seçimlerde aday olmak istedim. İngilizce bildiğimi ve oyuncu gelişimi, iletişim konularında aktif olmayı sevdiğimi belirtmek istiyorum. Ek olarak takımlarımda milli takım adayı 1-2 oyuncuya da yer vermeyi planlıyorum.

-------------------

İlk öncə hər kəsə salamlar. Forumu oxuyan bir neçə dostuma səsləmək istədim. Təxminən 5 mövsüm Türkiyənin U-21 komandasının üzvü kimi milli komanda səviyyəsində iştirak etdim və müəyyən təcrübə qazandım. Mən bunu növbəti mərhələyə çıxarmaq və seçkilərdə namizəd olmaqla Azərbaycanı reytinqlərdə daha da yüksəltmək istəyirdim. Qeyd etmək istərdim ki, mən ingilis dilini bilirəm və oyunçu inkişafı və ünsiyyətdə aktiv olmağı xoşlayıram. Mən də komandalarıma 1-2 milli komandaya namizəd futbolçunu daxil etməyi planlaşdırıram.

(Google Translate kullanarak çevirdim, hata varsa mazur görün )