BuzzerBeater Forums

BB Poland > SportLogoDay.com BB logo dnia

SportLogoDay.com BB logo dnia

Set priority
Show messages by
From: Avirto
This Post:
00
91120.1
Date: 05/23/2009 03:38:09
Overall Posts Rated:
11
Witam,
Ostatnimi dniami byłem bardzo zapracowany, ponieważ tworzyłem moją nową stronę. Zaniedbałem trochę mój blog - http://avirto.wordpress.com

Obiecuję, że zacznę w nim od nowego tygodnia znowu przeprowadzać konkursy oraz wypuszczać regularnie posty.

Ale wróćmy do tematu tego wątku. Moja nowa strona to SportLogoDay.com
Jest to galeria z inspiracjami dla wszystkich twóców logo a także miejscem gdzie można załgosować nie tylko na najlepsze logo sportowe ale również zagłosować na najlepsze drużyny lub wydarzenie sportowe (olimpiady, all-star games itd.) na świecie.

Na początku oddaję to stronę w Wasze ręce, bowiem później zostanie ta informacja podana na globalnym forum i wtedy może się zrobić tłoczno (mam nadzieje;) A jest to umieszczone na darmowym serwerze na razie, więc czasem trzeba przeładować stronkę:/ Płatny hosting jest w planach.

A co to ma wszystkiego wspólnego z Buzzerbeaterem? Otóż dzisiaj 23 maja 2009 logo dnia to logo gry Buzzerbeater! Mam nadzieje, że tego typu promocja również przysłuży się do popularyzacji BB na świecie:]

Zapraszam na wejście na strone:
http://www.sportlogoday.com
i głosowanie na najlepsze drużyny na świecie. Każdego dnia nowa dawka inspiracji i zespołów, na który można głosować.

Czekam na Wasze komentarze oraz opinię na temat tej strony. Zapraszam również do sugerowania swoich własnych drużyn, z którymi sympatyzujecie lub sądzicie, ze powinny się znaleźć w galerii. Obecnie w bazie są 143 logo.

Last edited by Avirto at 05/23/2009 03:47:08

This Post:
00
91120.2 in reply to 91120.1
Date: 05/23/2009 17:36:00
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Stronka świetna, bardzo dobra robota ;)

This Post:
00
91120.3 in reply to 91120.2
Date: 05/23/2009 17:46:53
Overall Posts Rated:
11
Szukałem czegoś w necie, gdzie byłyby wszystkie logo sportowe świata, ale nie mogłem znaleźć, więc pomyślałem, że sam taką zrobię i się zaczęło:] Może nie uda się umieścić wszystkich na świecie ale myślę że może być ciekawym miejscem gdzie się znajdzie duuuużo sportowych emblematów:] Dziękuję za miłe słowa:]

From: piotras

This Post:
00
91120.4 in reply to 91120.3
Date: 05/23/2009 20:14:57
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Ja to nawet zagłosowałem na reklamę google'a! :) Ale prawda jest taka,że każda niszowa strona na świecie będzie kiedyś miała swoje miejsce,tylko trzeba ją zrobić dobrze,no i o nią dbać. Oczywisćie nie sprzedasz jej za godzillion dolarów,ale jak to się mówi:" Lepie mieć,niż nie mieć". I to są słowa świętego (niebawem) Lwa Rywina! ;))))

From: Avirto

This Post:
00
91120.5 in reply to 91120.4
Date: 05/26/2009 10:12:17
Overall Posts Rated:
11
nie chce na razie jej sprzedawać;] Dzieki za klikniecie na reklame. Zobaczymy co przyszlosc przyniesie, ale bede ja prowadzil mysle ze jeszcze przez dlugi czas, chyba ze im serwery padna i z backup juz tego nie podniosą.

Message deleted