BuzzerBeater Forums

Polska - V.29 > III kolejka Great 8

III kolejka Great 8

Set priority
Show messages by
This Post:
00
96762.1
Date: 06/13/2009 14:46:33
Overall Posts Rated:
7474
Drodzy prezesi, obywatele i towarzysze!

Może będziemy się dzielić wrażeniami po spotkaniach? Żeby nie było tutaj tak cicho i niemrawo jakby w lidze były same boty.


Blaugrana Strzelno @ Buckness 57-61

Po statystykach widać, że to musiał być bardzo wyrównany i ciekawy mecz. Mam nadzieję, że prezesi podzielą się swoimi emocjami ;) Zaskoczył mnie tak niski wyniki. Drużyny popisały się grą defensywną


Ks Homera @ ZGWS 83-79

W przerwie sprawdzałem wynik i widziałem, że Ks Homera przegrywali z gospodarzami 34:44. Byłem niemal przekonany, że grając przeciwko bodajże najlepszej defensywie w lidze (77 i 72 stracone punkty w pierwszych dwóch kolejkach) goście nie odrobią już strat. A jednak. Do tego double-double Grgura Šego w debiucie w lidze - 24 punkty i 20 zbiórek (!).


wielichowo @ Mighty Hawks 68-82

Spodziewałem się ogromnych problemów ponieważ wielichowo nie dość, że wygrało dwa pierwsze mecze to jeszcze prawie całe spotkania gra pierwszą piątką. Moich graczy na taki wysiłek nie stać. W dodatku w 2 kwarcie trzech moich starterów miało problemy z faulami a czwarty był już zmęczony. Także grałem niemal całą kwartę właściwie rezerwami. A mimo to udało się doprowadzić do remisu.

Decydujące wydarzenie miało jednak miejsce na początku 3 kwarty, gdy August Jarzombek (który nie zagrał ani minuty z Ks Homera - a ten brutal może też mógł mi się wtedy przydać ;) sfaulował lidera wielichowa Emiliana Abramowicza (13 punktów i 7 asyst w 29 minut!), powodując jego kontuzję. Gra gości od tego momentu dosłownie stanęła. Punkty do końca kwarty zdobywali jedynie po rzutach wolnych, przegrywając tą część 10:26.

Ambramowicz jak się okazuje będzie kontuzjowany przez 2 tygodnie a przy jego 33 latach okres ten może potrwać jeszcze dłużej. To chyba dobra wiadomość dla tych prezesów, których czekają w najbliższym czasie spotkania z wielichowem ;)

Drugi raz z rzędu zawiodłem się na Pięcie i Kankowskim. Za to zaskoczył mnie Gorlikowski, który wchodząc z ławki zanotował double-double - 15 punktów i 10 zbiórek.

Spotkanie to odpowiedziało mi na kilka pytań. Niektórzy z zawodników prawdopodobnie ostatecznie pożegnają się z moim klubem ;)


Skuf Team @ PBG Poznań 104-96

To też musiał być bardzo ciekawy mecz. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej kwarcie.


Czekam na Wasze relacje, chociaż z własnych spotkań

Last edited by Hawkeyed at 06/13/2009 14:59:22

From: Thurin

This Post:
00
96762.2 in reply to 96762.1
Date: 06/13/2009 14:58:48
Overall Posts Rated:
11131113
Odnośnie mojego spotkanie to po przerwie spodziewałem sie tegiego lania, ale w III kwarcie "wejście smoka" w mecz jak i do mojej drużyny zaliczył T. Chi Tao - w 5 minut zdobył 11 punktów i 5 zbiórek.. To pozwoliło mi wyjść na prowadzenie po tej kwarcie..
Ostatnia odsłona meczu bardzo ciekawa, ważne trójki wrzucał mi rezerwowy ZGWS A. Dziemiańczuk i było nerwowo pod koniec..
Na szczęścia (dla mnie) udało się wygrać, mimo iż zawiedli moi podstawowi zawodnicy - Seia (0-7 z gry!) i Radzimirski (6-18 z gry, ratuje go 15 zbiórek)
Grgur Sego fantastycznie zagrał, mam nadzieje że to dopiero początek :P

Bardzo ciekawa inicjatywa, popieram w 100 procentach i czekam na wypowiedzi reszty prezesów.