BuzzerBeater Forums

Polska - V.29 > IV kolejka Great 8

IV kolejka Great 8

Set priority
Show messages by
This Post:
00
97405.1
Date: 06/16/2009 18:46:46
Overall Posts Rated:
7474
Może ten temat ktoś oprócz Thurina zauważy ;)

Buckness @ Ks Homera 65-77

Wynik zgodnie z moim przewidywaniami. Ks Homera, grając rezerwami łatwo rozprawili się z przyjezdnymi, nie pozostawiając im ani na chwilę złudzeń co do szans na zwycięstwo. Gospodarze tym samym udowodnili wg mnie, że są w tej chwili najlepszą drużyną w konferencji i trzeba się z nimi liczyć.

Świetny mecz Tunga Chi Tao 19 punktów i 18 zbiórek. Dobre spotkenie rozegrali również Przemysław Sulecki 13 punktów i 6 asyst oraz Ivo Seia odpowiednio 13 i 4. Pomimo fatalnej skuteczności (1-15 z gry) przyzwoicie zaprezentował się Konny Ruschival zdobywając 9 punktów i zbierając 15 piłek z czego 9 w ataku. I to właśnie owe piłki zebrane z atakowanej tablicy (19:9 dla gospodarzy) najprawdopodobniej przesądziły o trzecim z rzędu zwycięstwie Ks Homera.


Mighty Hawks @ Skuf Team 92-106

Prezes Mighty Hawks targany wątpliwościami czy otworzyć skarbiec i wysupłać jakieś środki na graczy oferowanych przez agentów, by wzmocnić zespół już przed meczami ze Skuf Team i Buckness ostatecznie zdecydował, że jeszcze poczeka na rozwój sytuacji na rynku oraz w posiadanej kadrze.

Brak wzmocnień sprawił, że mecz potoczył się bez niespodzianek i zakończył łatwym do przewidzenia zwycięstem gospodarzy.

Nadzieja pośród kibiców gości tliła się gdy Hawks przegrywali 5 punktami, ale trwało to zaledwie 15 minut przerwy, gdyż druga połowa rozpoczęta spudłowanym rzutem i łatwymi punktami Skuf Team doprowadziły do tego, iż trener Hawks poprosił o czas, po czym odszedł od wcześniej ustalonej taktyki, co okazało się fatalnym w skutkach posunięciem. Goście przegrali trzecią kwartę 21:30 i było już wówczas właściwie po meczu.

Patrząc na statystyki wyraźnie widać, że Skuf Team byli lepsi w każdym elemencie gry. Imponowali skutecznością, także za trzy punkty oraz z linii rzutów wolnych. Wygrali zbiórki 50:38 (11:5 w ataku), lepiej rozgrywali piłkę (27 do 20 asyst gości) oraz zanotowali aż 6 bloków.

Pod koszem dominowali Wincenty Dobroczyński 29 punktów i 12 zbiórek oraz Jude Marifosque 17 punktów i 15 zbiórek. 20 punktów dołożył Rafał Prociów, 16 pkt. Ollipekka Stenius i aż 11 punktów zdobył rezerwowy Marek Palimąka.

Wśród gości najlepiej zaprezentował się będący pod presją wystawienia na listę transferową, zawodzący w tym sezonie Arkadiusz Kankowski, który pomimo tego że wchodził z ławki to momentami właściwie w pojedynkę utrzymywał Hawks w grze, zdobywając w sumie 24 punkty i 10 zbiórek. Reszta zespołu zagrała co najmniej poniżej oczekiwań. To było zdecydowanie najsłabsze spotkanie w wykonaniu gości w tegorocznych rozgrywkach.


PBG Poznań @ Blaugrana Strzelno 79-74

Gospodarze to jak na razie bodajże najbardziej pechowy zespół w tej konferencji. To już trzecie spotkanie z rzędu przegrane zaledwie kilkoma punktami. Tym razem zadecydowała ostatnia kwarta, w której Blaugrana oddała swoje 4 punktowe prowadzenie.

Gości do zwycięstwa poprowadzili Cyryl Dyczko zdobywca 26 punktów oraz Rochi Bagjanata który rzucił 12 punktów i zebrał 15 piłek.

Wśród gospodarzy błyszczał autor double-double Przemysław Pryjma - 18 punktów i 19 zbiórek oraz Piotr Szumilas 14 punktów i 9 zbiórek. Bardzo dobrą zmianę dał Więcław Gamza, który w 10 minut rzucił 14 punktów (6/7 z gry, 2/3 za trzy).


ZGWS @ wielichowo 84-70

Pod nieobecność kontuzjowanego lidera gospodarzy Emiliana Abramowicza planowe zwycięstwo gości.


Czekam na Wasze relacje z własnych spotkań.

Last edited by Hawkeyed at 06/16/2009 18:51:26

From: Thurin

This Post:
00
97405.2 in reply to 97405.1
Date: 06/16/2009 20:04:37
Overall Posts Rated:
11131113
NO tak mój mecz..
JAk wiedziałeś wystawiłem rezerwy, dodatkowo moi zawodnicy mniej przyłożyli sie do meczu niz przyjezdni, jednak na szczęście wystarczyło na zwycięstwo,chociaż miałem obawy co do wyniku...
Na szczęście pierwsza kwarta, i wyjscie na 13-sto punktowe prowadzenie pozwoliło mi spokojniej patrzeć na mecz - jednak byłe momenty gdy dochodziło nawet do 4-ch punktów..
Oczywiście na na największa uwagę zasłużył Tung, świetna skutecznośćm, zbiórki i obrona.
Przemysław Sulecki sprawdza się na pozycji SG co mnie bardzo cieszy, eksperyment sie powiódł.
Ivo Seia - cóż bałem się o jego dyspozycję rzutową (ostatnie0-9) to dzisiaj te 13 punktów poprawiło mi humor, mimo iż skuteczność dalej nie jest najmocniejszą stroną..
No i nieszczęsny Konny Ruschival​ i te jego rzuty gdzie mi się krew zalewała ;P Ale naprawde odwalił kawał dobrej roboty na deskach co go uratowało ;P
Cóż teraz bardzo ważny mecz w pucharze, i później bardzo ciężki wyjazd na mecz z drużyną Skuf Team, gdzie będę szukał podtrzymania passy zwycięstw ;)

Reszta prezesów piszcie ;)