BuzzerBeater Forums

Latvija - III.11 > 25.sezona

25.sezona

Set priority
Show messages by
From: Dhu
This Post:
00
248785.1
Date: 09/23/2013 09:14:17
Overall Posts Rated:
1818
Sveiki dārgie III.11 līgas kolēģi,
Cerams šis gads atnesīs daudz ko jaunu un interesantu BB pasaulē.

Vārdu sakot, lai kkā padarītu interesantu ikdienas dzīvīti , varbūt uzsāksim ar tradicionālo jautājumu.
Kādi ir jūsu mērķi šosezon?

1)Tikt pie iespējas pacīnīties par iekļūšanu II.līgā..
2)Palielināt savus iknedēļas ienākumus. Pagaidām tie patiešām ir bēdīgi! Pietam aug nākamais LV izlases C, un jātrēnnē, pieļauju iespēju, ka nākamgad viņa alga būs diezgan paleila tpc...
3) Nopirkt tikko pieskatītu PF(spēka uzbrucēju) un uztrennēt uz u21!

Pagaidām tas arī viss.


From: Dhu

To: Dhu
This Post:
11
248785.2 in reply to 248785.1
Date: 09/23/2013 11:47:41
Overall Posts Rated:
1818
Nu viena no iecerēm pipildījās dubultīgi. Nopirku 2 18 gadīgus 4aļus, kruus tgd ka4āšu uz izlasīti...

From: Keisels

To: Dhu
This Post:
00
248785.3 in reply to 248785.1
Date: 10/10/2013 06:52:28
Overall Posts Rated:
22
Sveiks!

Es ar ceru ka šī sezona būs interesanta BB pasaulē!

Šīs sezonas mērķis bija lai Letiņš spēlē U21, bet nu bišķi pietrūka lai spēlētu (pareizāk sakot 2skilu), bet nu nekas turpināšu trenēt par MU un ceru ka nākotnē būs viens no labākajiem savā pozīcijā.

Pašlaik komandai ir jāturās pie plānotā algu budžeta un jātiek labāko četriniekā. Runājot par playof, kas vēl ir tālu, ja būs iespēja cīnīties par iekļūšanu II līgā, tad komanda noteikti pastiprināsies un cīnīsies par uzvaru!

Šozezon komandai ir paveicies kausa spēlēs, redzēs cik tālu tiks komanda! Jebkurā gadījumā komanda darīs visu lai pēc iespējas tālāk tiktu! (viss būs atkarīgs protams no izlozes) :d

Tākā tādi plāni šai sezonai ir man.

From: pecinja
This Post:
11
248785.4 in reply to 248785.3
Date: 10/19/2013 12:41:13
Hospitāļu ielas bruģis
Virslīga
Overall Posts Rated:
143143
interesanta sezona mums te. ar daudz jauniem talantiem, interesantiem sastāvu virknējumiem. par ko es arī gribēju nedaudz uzskribelēt. tad nu teikšu kā ir. pēc loģikas un sastāva man vajadzētu vinēt šo sezonu, kaut arī skatos, ka mans sīvākais sāncensis manā divīzijā ir piepulcinājis sakarīgu centru, kas liek domāt, ka arī plēsējs grasās cīnīties par II. līgu. tiesa, spēlējot joprojām kausā ar formām spēlētājiem ir ļoti švaki. paslavēsim sniegputenis, kas ir iegādājies trīs izlašniekus un tagad gaida, kad nez no kurienes viņam nauda parādīsies, lai varētu viņus paturēt nebankrotējot. prieks par dhu, kurš 22 gados ir uztrenējis izlases čali, kas vieš cerības nākotnē Latvijas lielo izlasi redzēt ar nedaudz svaigāku sastāvu.

par saviem plāniem.. trenēju sodiņus, jo treneris ir nekāds patreiz. lai spēlētu pilnvērtīgi II. līgā ir nepieciešams 60k saspēles vadītājs, ko teorētiski arī plānojuiedādāties uz sezonas beigām. kad atkal tiks nolīgts sakarīgs treneris, pabeigšu trenēt garo galu un tad jau kārta beidzot būs saviem draftiem iekrātajiem pa 3 sezonām.

From: Dhu

This Post:
00
248785.5 in reply to 248785.4
Date: 10/25/2013 10:01:57
Overall Posts Rated:
1818
hmm, interesanti! Mums III. līgā varenajā galā ir diezgan apstipra un līdzinās jau II. līgai. tas gan priecē, gan apbēdina :D
Njā, Kulei uzkačāju skillus, nākamsezon jau būs diezgan paliela alga. Protams, varēju uzreiz jau par 1 C uztaisīt @ NT, bet nepavilktu! Kad būšu II. līgas augšgalā paņemšu vieglo un 1 sezonu KULES uzkačāšanai un finansu iegūšanai.. Tad jau redzēs. Tgd taisu viņu par PF, kā jau var redzēt 2ned pa PGun SG pozīcijām lēkā :D

Popi ir, viss ir. Ja nemaldos tad ieķēru vēl pāris PG un sg, kurus varētu patrennēt šosezon un nākam, ja sanāks.. Tu nemaldies, šosezonu man ir jāņem :D , bet tur ir vēl 4, kas ir tiešām ļoti ļoti labi noorganizētas, labu spēlētāju komandas.
Būs grūti, būs kkas vēl jādara.. + vēl nēesmu apskatījies kā spēlē mana komanda ar labāko sastāvu, tik pa pusei lieku, lai trenniņus iedotu.. Bet peināks laiks, viss būs redzams ;D

GL

From: Keisels

To: Dhu
This Post:
22
248785.6 in reply to 248785.5
Date: 10/27/2013 13:39:58
Overall Posts Rated:
22
Mūsu III līgas varenais top 4 tiešām ir labi nokomplektēts visām četrām komandām, kas jau par 95% ir garantējuši tikšanu playoff, ja paanalizē katru komandu un viņu izredzes ar šo sastāvu playoff tad:

1. Kekd - labi nokomplektēts sastāvs ar labiem garajiem un ārējiem spēlētājiem kas sagādā ne mazums problēmas jebkurai komandai. Domāju ka būs 1.vietā pēc grupu spēlēm un līdz ar to iegūs mājas spēļu priekšrocības playoff. Spēlētāju algu ziņā vadošais klubs tāpat kā Jelgava...Bet atšķirība tā ka visi spēlētāji ir daudz maz vienlīdzīgi un līdz ar to veido labu komandu visās pozīcijās līdz ar to būs playaffā galvenie favorīti.

2. Jelgavas Dhu - viens izteikts līderis Kula, kas spēlē Valsts izlasē un kas veido lielākos izdevumus šai komandai, spēlētāju algas līdzīnās Kekd, bet ar vienu Kulu šeit nepietiks lai playoff varētu cīnīties par uzvaru.Grupu spēlēs domājams ka cīnīsies par otro vietu tāpāt kā Banani un Plēsēji. Gudrākā un taktiskākā komanda arī izcīnīs otro vietu no šīm trim komandām.

3. Bananu BK - komanda kurai ir viens labs ārējais spēlētājs un arī viens balsts zem groza, ja šiem spēlētājiem iet spēle (vienam krīt grozā otrs vāc bumbas) veiksmes gadījumā var tikt uz pusfinālu, bet domāju ka tālāk netiks. Bet grupu spēlēs es domāju ka noteikti cīnīsies par otro vietu lai uz pirmo playoff spēli iegūtu mājas spēļu priekšrocības.

4. BK Plēsēji - komanda kura joprojām spēlē kausā, spēlēs jau 6. kārtā un labas izredzes arī tikt uz 7 kārtu...Es vēl domāju vai es iesaistīšos šajā sezonā par uzvaru, komanda ir nokomplektēta OK, bet vairāki mani spēlētāji ir jau virs 30 kas nozīmē ka šiem spēlētājiem visdrīzāk šī sezona Plēsējos ir pēdējā un nākošajai sezonai jakomplektē atkal no jauna...Līdz ar to es vēl padomāšu vai man vajag šosezon jaukt gaisu cīņā par uzvaru playoffā, bet ja izdomāšu spēlēt tad lai arī kāda komanda stāsies pretī viegli nebūs :d

Pēc manām domām, kas ir redzams arī turnīra tabulā Varenais top 4 ir daudz stiprāks nekā Lielas top 4, kas var arī mums varenajiem nospēlēt par sliktu! Pareizāk sakot mēs savā starpā kārtīgi playoff patērējam entuziasmus un finālā varam iekrist. Bet nu ceru ka es kļudos un Varenais svinēs uzvaru arī finālā :D

From: Dhu

This Post:
00
248785.7 in reply to 248785.6
Date: 10/27/2013 17:13:24
Overall Posts Rated:
1818
Paldies par rakstu. Smuki un detalizēti izklāstīji savas domas... Es pilnībā peikrītu tev, domāju, ka kekd ņems, bet brīnos, ka sevi ieliki tikai 4v nevis 2v, bet mani 4v..

Šī sezona būs tiešām grūta. Es nevaru sagaidīt playoffus.
Viens ko esmu pamanījis šosezon ir tas, ka lielākā daļa komandas spēlē uz augšējiem spēlētājiem, kas ir diezgan nepierasti.Personīgi man tas sagādā daudz problēmu!!

Last edited by Dhu at 10/27/2013 17:15:11

From: Guerreero

To: Dhu
This Post:
00
248785.8 in reply to 248785.1
Date: 11/12/2013 10:24:42
Overall Posts Rated:
00
Ceru ka paliksu pie jums)))

From: Dhu

This Post:
00
248785.9 in reply to 248785.8
Date: 11/12/2013 14:37:03
Overall Posts Rated:
1818
Ja uzvarēsi zemāk rankā stāvošos pretiniekus, tad viss izdosies!

From: pecinja

To: Dhu
This Post:
00
248785.10 in reply to 248785.9
Date: 11/12/2013 20:34:49
Hospitāļu ielas bruģis
Virslīga
Overall Posts Rated:
143143
ar ko tu domāji, ka nē

From: Dhu

This Post:
00
248785.11 in reply to 248785.10
Date: 11/14/2013 00:07:43
Overall Posts Rated:
1818
Skatos, šogad cīnīsies par tikšanu play-off finālā..?