BuzzerBeater Forums

Israel - III.3 > להתראות חברים

להתראות חברים

Set priority
Show messages by
This Post:
11
271759.1
Date: 08/01/2015 13:24:48
Overall Posts Rated:
131131
כפי שכולכם בטח ראיתם הסדרה המרתקת ביני לבין חיפה נגמרה ב2-0 לטובתי , מודה זה היה קצר משצפיתי והלך בדיוק כמו שרציתי ,חייב לציין את דן מאמן חיפה , עונה מושלמת של 22 משחקי ליגה מתוך 22 משחקי ליגה סדירה שנגמרו רק בניצחון נתן עונה ענקית והיה פייבוריט ברור לעליה במשך כל העונה , בפלייאוף גם התנהל מצויין והגיע עד הגמר בקלילות , בגמר מאוד נהניתי נגדו , הקרב נגד הקבוצה הכי טובה ששיחקתי נגדה ועוד פעמיים וגם נגד המאמן החזק ביותר ששיחקתי נגדו , פשוט מגיע לו שאפו גדול הפתיע המון ונתן משחקים גדולים, מאחל לו המון בהצלחה באופן אישי ואני בטוח שהוא יחזור לליגה 2 שהיא מקומו הטבעי (הבחור במשחק מעונה 5 הרבה יותר ותיק מכולנו). אני בליגה מעונה 28 ,במשחק קצת קודם, זאת הייתה העונה הרביעית שלי בליגה הזאת , רוב הקריירה שלי בבאזר התנהלה בליגה הזאת ,הייתה לי פה אחלה תקופה , זאת הפעם הראשונה שהגעתי לפלייאוף בליגה וכבר העפלתי בפעם הראשונה , כניראה שכשבאמת החלטתי ללכת על זה אז הלכתי על זה בכל הכח .
תודה ענקית לכולם על פורום חי חלק מהזמן (העונה מעט פחות ) אני מקווה שתמשיכו אותו פעיל וחי גם אחרי שאעלה ובינינו אם אחזור איי פעם לליגה 3 (מאוד מקווה שלא ) אז אקווה שזה יהיה רק לפה.

בהצלחה לכולם ומקווה לראות את כולכם בקרוב בליגות גבוהות יותר יש פה חבר'ה שזה בהחלט מגיע להם.
;)
יוסי.

This Post:
33
271759.2 in reply to 271759.1
Date: 08/01/2015 23:45:10
Underrated Magicians
II.2
Overall Posts Rated:
99
Second Team:
Wall Breakers
ואו חתיכת הפתעה בגמר.
לנצח קבוצה שלא הפסידה עונה שלמה - פעמיים ברצף במאני טיים.
עונה מדהימה שלך מובילה בצדק למדרגה הבאה
ואני בטוח שתצליח גם בליגות הגבוהות
תחסר לנו מאוד בפורום מקווה שיהיה פה עדיין עניין.
ניפגש בעתיד שוב, בהצלחה!

This Post:
00
271759.3 in reply to 271759.1
Date: 08/13/2015 04:10:16
Overall Posts Rated:
00
בשנתיים אחרונות החלטתי לתת וללכת עם בניית שחקנים ולתת לשחקנים מקום לשחק
ליתפתח בקבוצה במקומות אחרים לא היו נותנים להם לשחק
וכך כישרונות היו נזרקים לפח
כן זה לקח ממני מחיר הפירוק של הקבוצה וגם כמה ירידות ליגה שפגעו בקבוצה העצמה אבל עדיין חושב
שכל שחקן מגיע הניסיון לשחק וליתפתח בזמן מסיום
אני נותן לשחק לשחקנים כמו שחקן שישי עד MVP
שנזרקים מקבוצה ונותן להם כמה שיפורים ומכור אותם כדי להביא עוד שחקנים עם מקומות לשיפור
עם השנים יצא לאמן שחקנים עם רמת שמשחק נמוכה מאוד ועכשיו אחרי כמה שנים הם
לוקחים אליפות ואת הקבוצה שלהם למקומות הגובים ביותר
והם ממשיכים להשתפר ואני גאה בהם מאוד למרות שאני והקבוצה משלמים את מחיר הזה
ומקווה שלאט לאט אני יתפוס מקום במקומות גובים של הבית שלי השנה ובשנים הבאות כי לעלות
ליגה זה לא מעניין אותי זה דרך שאני נותן שאני אותם מאמן באהבה רבה