BuzzerBeater Forums

Israel - I.1 > סיכום הסיבוב הראשון

סיכום הסיבוב הראשון

Set priority
Show messages by
This Post:
00
277923.1
Date: 03/12/2016 17:15:31
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אסכם את הסיבוב הראשון מהזווית שלי, ואשמח אם כל אחד יספר איך הוא מסכם את הסיבוב.

בסך הכל אני מרוצה מפתיחת העונה. למרות שהתחלתי עם שלושה הפסדים הצלחתי לסיים באופן חיובי ולהגיע למקום הרביעי. גם בשלושת המשחקים בהם ניסיתי לנצח והפסדתי, הפסדתי בהפרש יחסית קטן, וכל זה כשלא היה לי פאוור פורוורד נורמלי. זאת הסיבה השנייה שאני מרוצה. הבאתי אחלה שחקן במחיר סביר, וסוף סוף יש לי חמישייה חזקה שאני יכול להתגאות בה (אשמח אם תקראו את השחרור לעיתונות שכתבתי שמפרט ממש על עניין זה).י

בצד הפחות חיובי קיבלתי השבוע הגרלה נוראית שהייתי מעדיף לקבל עוד הרבה זמן כאשר כושר המשחק שלי יותר טוב. אם אעוף השבוע מהגביע זו תהיה אכזבה ממש רצינית ויפגע בי כלכלית קשה מאוד. זה מוביל אותי לבעיה השנייה. זו הפעם הראשונה מזה המון המון המון זמן שאני בקושי מרוויח כסף במשחק. קיבלתי החלטה להיות יותר תחרותי וזו למעשה תקופת מעבר עד שאצליח להרוויח קצת יותר בזכות האוהדים. הבאסה היא שהפסדתי גם במשחק טלויזיה וגם נגד היריבה המושבעת וזה יפגע בי כלכלית מאוד חזק. מצד שני, למזלי הרב, יש לי עוד מזומנים להתמודד עם זה וגם להביא חיזוק רציני בהמשך...

אז מה אתכם?

This Post:
00
277923.2 in reply to 277923.1
Date: 03/12/2016 17:17:11
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
Season 34 : Performances (by (http://www.buzzer-manager.com))

Best collective performance of the season
Rebounds : 360 : הפועל דה פז
Assists : 178 : Ramat-Gan Billers
Steals : 55 : Ramat-Gan Billers
Block Shots : 52 : BuzzISR

Personal best performances of the season
Rebounds : 30 : L. Dego (Hapoel Uta)
Assists : 14 : C. Chengyao (Hapoel Uta)
Steals : 7 : A. David (Ramat-Gan Billers)
Block Shots : 7 : T. Vaagen (הפועל דה פז)

Top 5 of the season
Point Guard : H. Rubinstein (Ramat-Gan Billers) (18.7 Points, 4.4 Rebounds, 6.1 Assists, 1.9 Steals, 0.4 Block Shots) : Efficiency : 23.3
Shooting Guard : E. Dolšek (Hapoel Uta) (46.4 Points, 5.2 Rebounds, 3.2 Assists, 0.8 Steals, 0.4 Block Shots) : Efficiency : 36.2
Small Forward : R. Letinš (Ramat-Ilan Pilots) (18.8 Points, 7.5 Rebounds, 2.5 Assists, 0.8 Steals, 0.3 Block Shots) : Efficiency : 21.7
Power Forward : S. Malmilyan (The Normans) (25.8 Points, 13.6 Rebounds, 0.4 Assists, 1.6 Steals, 0.4 Block Shots) : Efficiency : 30
Center : I. Dettmann (הפועל דה פז) (18.7 Points, 16.3 Rebounds, 2.7 Assists, 0.7 Steals, 0.6 Block Shots) : Efficiency : 31.3

MVP of the season
E. Dolšek (Hapoel Uta) (46.4 Points, 5.2 Rebounds, 3.2 Assists, 0.8 Steals, 0.4 Block Shots) : Efficiency : 36.2

The bad performance of the season
I. Weinstein (GilBoa Galil) (2 Points, 5 Rebounds, 1 Assists, 0 Steals, 0 Block Shots) : Efficiency : -25

All kinds of statistics
The player who forgot to remove his mittens during the season : T. Tianlong (GilBoa Galil) : 31 Turnovers

Player targeted by the referees during the season : M. Bukharev (הפועל דה פז), M. bin Sulong (The Tigers!) : 26 Personnal Fouls

The iron-man of the season : N. Dansira (הפועל דה פז) : 316 Minutes

The shooter of the season : E. Dolšek (Hapoel Uta) : 21 Three points

The best performer of the season : S. Papke (BuzzISR), R. Cibrão (The Tigers!), H. Yijian (Echis De Nasulka), H. Rubinstein (Ramat-Gan Billers) : Rating : 19.5

The worst performer of the season : L. Hermon (The Normans) : Rating : 0.5

From: Ori
This Post:
00
277923.3 in reply to 277923.2
Date: 03/13/2016 04:11:35
Hapoel Katamon
III.6
Overall Posts Rated:
7676
Second Team:
Jerusalem Farmers
די מאכזב, 2 משחקים שהייתי צריך לקחת נגמרו בהפסדים, אחד באשמתי לגמרי ואחד קצת פחות (לא ציפיתי לקראנץ) אני מקווה שהסיבובים הבאים יהיו יותר מוצלחים, ושאצליח למצוא כבר סנטר...

This Post:
22
277923.4 in reply to 277923.3
Date: 03/13/2016 12:06:26
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
טוב האמת שכבר כמה זמן תכננתי לעשות סיכום סיבוב בסוף הסיבוב הראשון, אבל מרפי החליט שהאינטרנט אצלי יפול ואתמול לא יכולתי לכתוב. אז היום כותב. אכתוב כמה מילים על כל קבוצה בשני הצדדים.

הצד האדום

BuzzISR (7-0)
אחרי שבעונה שעברה הגיע לגמר הצד האדום והפסיד שם רק לאלופה הנצחית סקסס, פיני מראה כי העונה הוא רוצה ללכת עד הסוף. מעבר לזה שניצח את כל משחקיו בסיבוב, עשה זאת גם בהפרש גבוה, כשכל הנצחונות היו בפער דו ספרתי מה שמעניק לו את ראשות הליגה מבחינת המאזן וההפרש. המרשים במיוחד הוא שאת שתי יריבותיו העיקריות בבית - סקסס והגל הירוק, הוא ניצח בחוץ.

SEXES (6-1)
אחרי שמונה אליפויות רצופות (מהן "רק" ארבע הסתיימו בדאבל) האלופה הנצחית הצהירה שהיא הולכת העונה לעונת בנייה והשקעה בצעירים לעתיד. מה זה אומר בפועל? בינתיים העסקים די כרגיל, והם מנצחים בלי הפסקה. ההפסד הראשון שלהם העונה הגיע במחזור האחרון, השביעי, לבאזרישר בבית, אך הדומיננטיות שהפגינו קודם עם סגל קצר מאוד היתה מרשימה, למרות החולשה היחסית של הצד האדום. מכיוון שברור שכסף בקופה יש, נראה שעוד מוקדם להספיד את העונה הנוכחית כשיתכן שהבניה לעתיד לא תסתור גם עוד אליפות בהווה.

green wave (5-2)
אחרי שש עונות פלייאוף רצופות, בעונה שעברה הגל הירוק נקלע למאבקי התחתית הלא כל כך מוכרים לו. שם לא התקשה לשרוד נגד שארפ, אך העונה הוא דאג כי הסיטואציה לא תחזור שנית כשהוא מעמיד סגל טוב, שאמנם כרגע מתקשה לאיים על שתי הגדולות של הבית, אבל לנצחונות נגד שאר קבוצות הבית זה הספיק, וכמובן ששחקן חיזוק או שניים יכולים לשנות את כל התמונה.

הפועל דה פז (4-3)
קצת מצחיק לכתוב סיכום על הצד האדום כי פשוט כל קבוצה ניצחה את כל הקבוצות מתחתיה והפסידה לכל הקבוצות מעליה. כך גם עם דה פז שבשלב זה נראית כמו המועמדת העיקרית לסגור את הרביעיה האדומה בפלייאוף. בקבוצה מתגאים בסנטר הארגנטינאי האימתני ינגובלד דטמן, שבהחלט מצדיק את השכר הגבוה שלו בכך שנבחרת לחמישית הסיבוב

Hapoel Uta (3-4)
בעונתם הראשונה בליגת העל האולטראס סבלו מחוסר מזל כשכוכב הקבוצה וה-MVP של הסיבוב הראשון דולשק נפצע, ובנוסף הגרלה קשה בגביע גרמה להדחתם בשלב מוקדם. עם זאת, בינתיים הם מצליחים למקם את עצמם במקום החמישי ולהימנע כרגע ממאבקי הירידה. עם סגל מלא יוכלו אולי לנסות לאיים על דה פז ולהיכנס לפלייאוף.

Fish Fish Garden (2-5)
עונה לא טובה לגינת הדגים שכרגע ממקמת אותם במאבקי הירידה. בנוסף הודחו בשלב מוקדם מהגביע. לא לגמרי ברור האם הקבוצה הולכת לטנקינג או רוצה להיאבק על ההישארות, אבל במקרה והאחרון הוא נכון, חולשת הבית האדום בהחלט יכולה לסייע להם בעניין.

GilBoa Galil (1-6)
טנקינג, נתראה בליגה הלאומית.

Maccabi Tazmania (0-7)
:(

This Post:
11
277923.5 in reply to 277923.4
Date: 03/13/2016 12:08:39
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
הצד הכחול

Ramat-Gan Billers (7-0)
טוב, אז העונה הזאת בהחלט הולכת טוב מבחינתי. קיוויתי להיות בצמרת אבל לא ידעתי אם אצליח להיות כל כך תחרותי, ושמח שזה קורה. משחקי המפתח מבחינתי היו נגד אמיר בבית והפועל קטמון בחוץ, שניהם לא היו לי קלים ושמח שלקחתי אותם. היה לי גם קצת מזל שארבל קיבל הגרלה קשה בגביע שבוע שעבר ולכן עלה בהרכב חסר מולי. למרות ההצלחה ברור לי שאני עדיין צריך חיזוק כדי ללכת עד הסוף. מאוד שמח שיש לי כרגע שלושה שחקנים שמשחקים בנבחרת ורק מקווה שזה ישאר ככה, כי אצל רובינשטיין שהוא המצטיין שלי העונה וגם נבחר לחמישית הסיבוב, הירידות מתחילות להגיע.

aaamir33 (6-1)
אחרי גמר מותח נגד סקסס בעונה שעברה, אמיר חזרו העונה עם תקווה ללכת צעד אחד רחוק יותר, ובינתיים נראה שהם בהחלט אחת המועמדות העיקריות לתואר. למרות סיבוב ראשון לא קל שכלל משחקים בחוץ נגד רמת אילן, רמת גן והנמרים, אמיר השכילו להפסיד רק פעם אחת, כשגם על ההפסד לרמת גן הנקמה עוד בהחלט עשויה להגיע. אמיר מחזיק בסגל שרובו ישראלי כולל השוטינג הפותח של הנבחרת אבנר אוסטפלד, אך לצד זאת מחזיק בקבוצה גם שלושה טורקים, אשר חולמים לבסס מחדש את השלטון העותמאני בארץ באמצעות אליפות בבאזר.

The Tigers! (3-4)
טוב, זה הקטע בו הבית הזה נעשה משוגע, כשלארבע הקבוצות הבאות יש את אותו מאזן. את העונה הם פתחו לא טוב, עם הפסדים לרמת גן ולאקיס. במחזור הבא ניצחו את רמת אילן בבית, אבל בהמשך הפסידו לקרימנלס בחוץ. אך אז הגיע החיזוק, שהוביל לניצחון מרשים על קטמון בחוץ וניצחון קל על הנורמנים בבית. במחזור האחרון פגשו את אמיר בחוץ וכמעט הצליחו להפתיע אותו, אך הפעם נשארו רק עם המחמאות. ללא ספק אחת הקבוצות המעניינות לקראת המשך העונה. בהמשך לקרבות ביניהם בליגה, הנמרים ורמת אילן יפגשו גם בגביע השבוע.

Ramat-Ilan Pilots (3-4)
לטעמי, עכשיו משסגרו את הסגל, מציגה רמת-אילן את אחת הקבוצות החזקות ביותר בליגה, אם לא החזקה שבהן. במיוחד מרשים הגיל הצעיר יחסית של החמישיה, כשהמבוגר ביותר בה הוא בן 31. נראה כמו סגל שירוץ חזק בשנתיים-שלוש הקרובות לפחות. עם זאת, פתיחת העונה המאכזבת שהתחילה בשלושה הפסדים, ולאחר מכן הפסד נוסף לבילרס בגלל לו"ז עמוס עם הגביע, יצרו אצל הפיילוטס פער קצת גדול משתי הראשונות בבית. עם זאת, הליגה עוד בחיתוליה ואין לדעת איך תתפתח. הסמול הלטבי שלו, אחד המרשימים בתבל, נבחר ובצדק לחמישית הסיבוב.

Hapoel Katamon (3-4)
הפועל אהוד הכהן קטמון פתחה את העונה חזק עם שלושה נצחונות בארבעת המשחקים הראשונים, אך מאז נקלעה למיני משבר עם שלושה הפסדים רצופים. האחרון שבהם היה אכזרי במיוחד, כשהקבוצה היתה בטוחה שתוכל להתאושש כנגד הנורמנים שמשחקים בסגל חסר העונה, אך האחרונים חשבו אחרת. מאמן הקבוצה הצהיר בתקשורת כי הקבוצה מחפשת להתחזק בשחקן פנים, ונראה שאם תעשה זאת היא בהחלט יכולה לאיים על הפלייאוף בצד הכחול החזק להחריד.

The Normans (3-4)
למרות סגל קצר מאוד ולמעשה רק חמישה שחקנים ברמה טובה, כשעל חלקם נטען שהם גם לא ברמה לליגת העל, הנורמנים הם כנראה ההפתעה הנעימה של הסיבוב עם שלושה נצחונות משבעה משחקים. הפרש הסלים לא להיט, ההתלהבות הלכה, אבל בסוף מה שקובע הוא מספר הנצחונות ובינתיים זה מספיק להם למקום השישי שלמעשה שווה הישארות מול הכלום ושום דבר בצד האדום. עונה כלכלית לתפארת בניצוחו של שמשון מלמיליאן שנכנס לחמישית הסיבוב.

Echis De Nasulka (2-5)
כבר אשתקד הודיע גדי שהוא הולך לכיוון אימונים ובניה מחדש, והעונה זה בהחלט ניכר גם בתוצאות של קבוצתו. בכל זאת הצליח להשיג שני נצחונות, על הקרימינלס והנמרים, וסביר שנגד לא מעט קבוצות בצד האדום הוא יוכל להשיג נוספים. הסגל שלו דווקא לא רע כשכרגיל עם שכר נמוך הוא מעמיד קבוצות השוות הרבה יותר מסך שכרן. מאמין שאם ירצה יוכל להישאר בליגה, לא לגמרי בטוח מה התוכניות שלו.

the criminals (1-6)
בעונתו הראשונה בליגת העל נפל סער לבית תחרותי מאוד שבינתיים הוא מתקשה להתמודד איתו. מניח שהעובדה שגיוסו לצה"ל פלוס השוק הסופר יקר לא מקלים על העניין אף הם. את נצחונו היחיד העונה השיג מול הנמרים, אך סביר שמול הצד האדום יוכל להוסיף לעצמו מספר נצחונות בהקדם. השבוע גם מצפה לו משחק קשה מאוד בגביע נגד אמיר בחוץ, מה שלא הופך את העונה הזאת לפשוטה יותר.

This Post:
00
277923.6 in reply to 277923.5
Date: 03/13/2016 17:34:55
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
480480
תשמור על כושר טוב, השחקנים שלך יישארו בנבחרת. זו הדרך. כל עוד השחקנים שלך יישארו בכושר העונה, הם יישארו בנבחרת.

From: ron1243

This Post:
00
277923.7 in reply to 277923.6
Date: 03/13/2016 17:59:49
Overall Posts Rated:
168168
רק אגיד שלא מדובר בטאנקינג מתוכנן, אלא פשוט חוסר חשק :(
פשוט אין לי כח וזמן לקנות שחקנים, מה שיוצר את המצב הזה.

כרגע אני לא רואה סיבה שלא לשמור את הקבוצה על אש קטנה. יכול להיות שאחזור בהמשך, ויכול להיות שלא.

This Post:
00
277923.8 in reply to 277923.5
Date: 03/13/2016 18:36:25
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
סיכום נהדר!
האמת שאני ממש מבסוט על הלטבי שלי. לצערי הוא לא מקבל דקות כמעט בכלל בנבחרת שלו, אבל הוא באמת נותן מספרים נהדרים בקבוצה, כולל ציון 19 במשחק האחרון כשהוא על כושר 8.
אני מרגיש באמת שיש לי חמישייה אדירה, אבל באמת קשה לי להאמין שאני אצליח עם חמישייה שנייה כזו גרועה.