BuzzerBeater Forums

Israel - I.1 > עונה 35 ובהצלחה לכולם

עונה 35 ובהצלחה לכולם

Set priority
Show messages by
This Post:
00
279524.1
Date: 05/25/2016 22:57:13
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אתחיל באיחול עונה תחרותית ללא פציעות לכולם ומלאה הודעות מעניינות בפורום!

למי שלא מכיר אותי, אני ארבל, מכור למשחק (עדיין) כבר כמה שנים, ועדיין מחכה לאליפות ליגת העל הנחשקת (מוכן גם להסתפק בגביע). בעונה הקודמת העמדתי חמישייה אימתנית, שלראייה הצליחה לגרור משחק גביע מול פיני להארכה. אבל היא לא הייתה מספיק טובה. הגארד שקניתי ב-4 מיליון לקראת אותה עונה אכזב, והרגשתי כל הזמן שהוא עלה יותר מדי. באופן מפתיע לגמרי הוא נמכר ב-1.7 מיליון יותר ממה שנקנה (מלחמת בידים נהדרת), ועכשיו אני מנסה להעמיד סגל יותר חזק לקראת העונה הקרובה.

מורנו, הרכז הספרדי שלי, עלה בגיל 28 לא פחות משש תכונות! זה די משוגע, והחלום הוא להגיע ל-140 סך תכונות ולהיכנס סופית לחמישייה של נבחרת ספרד (סביר שיקרה רק בגיל 30). אני רק מקווה שהמאמן החדש של נבחרת ספרד (שהרגע זכתה באליפות העולם) יאהב אותו כמו שהקודם אהב. אמנם מורנו לא שיחק הרבה בכלל, אבל החלפנו הודעות כל שבוע ולמדתי ממנו הרבה (לדוגמה שכושר גופני עולה גם אצל שחקנים פצועים וגם עניינים טקטיים כאלו ואחרים).י

אני גם מאוד לא מרוצה מהפאוור שקניתי עונה שעברה ומקווה למכור אותו בקרוב. כפי שראיתם קניתי פאוור די משוגע ממש עכשיו. ללא ספק השחקן הכי מוכשר שהיה לי. אני רק מקווה שהוא יצליח להימכר עוד עונה או שתיים בלא הרבה הפסד.

יש עוד כסף בקופה כך שצפויה קנייה משמעותית נוספת (או שתיים) כדי שאוכל להעמיד חמישייה טובה. המטרה העונה היא להלחם על כל התארים תוך מאזן כלכלי סביר והתקדמות באימון של מורנו. לצערי בעונה שחלפה נפלתי מוקדם מדי בגביע והייתי חייב לעשות שינויים כדי להתכונן לעונה הזו. במצב השוק הגואה, אין ברירה אלא לחשוב כלכלי לפני הכל. אגב, במובן הזה, לגמרי למדתי מביל על חשיבות סגל ישראלי בכיר (במובן של מכירת מוצרים).י

אז מה אתכם?

This Post:
00
279524.2 in reply to 279524.1
Date: 05/26/2016 05:52:39
Overall Posts Rated:
173173
המצב בגזרת הנורמנים הרבה פחות מעודד.

עדיין לא באמת הצלחתי להתרגל לעולם החדש בו שחקנים יכולים להמכר בסכומים שפעם הייתי קונה בחצי מהם את כל הסגל שלי, ומצב המזומנים דיי בקנטים. בנוסף, הגארד האסטוני שהוא הרכש הכי יקר בהיסטוריה של הקבוצה בפער עצום, מתגלה כפלופ עקב קצב האימון המאוד לא מעודד שלו, וספק גדול אם יוכל להחזיר את ההשקעה.

למרות כל זאת ובעיות נוספות, אני מרוצה מהסגל שהצלחתי להעמיד העונה ומצפה שהוא יאפשר לי להסתכל בלבן של העין לרוב המוחלט של קבוצות הליגה, ובנוסף אני מרוצה מקצב ההתקדמות של אריס אלקסופולוס, ויש אפילו סיכוי שהוא יראה קצת פרקט בנבחרת יוון הצעירה העונה.

This Post:
00
279524.3 in reply to 279524.2
Date: 05/26/2016 06:18:05
Overall Posts Rated:
8585
למי שלא מכיר, אני נתן, חייל בן 20.
גם אצלי המצב בסדר גמור - לפחות על הנייר.

עונה ראשונה ומרגשת מאוד בליגה הבכירה כבר בפתח והקבוצה מצויידת בסכומי כסף יפים מאוד שישמר לרכש לאור המכירות הגבוהות של השחקנים שעד לפני תחילת הפגרה היו מהטובים שהיו לי (במיוחד הסמול שהגיע מרמת גן האלופה שנקנה ממנה כאשר הוא עלה ליגה).י

וזה זה לא הסוף כמובן, אושר גנור ממשיך להתפתח ולהיות מהשחקנים המובילים של הנבחרת (יש שיגידו אפילו הכוכב של הנבחרת בקו הקדמי), וזה מביא הרבה גאווה ולי ולקבוצתי למרות שהוא לא נבחר על ידי ישירות בדראפט אלא הגיע כשבוע אחרי הדראפט, והתחיל להתאמן קשה מאוד כבר מגיל 18. כל זאת בעונתי הראשונה בבאזר (אני לא מהוותיקים פה כמו שאפשר להבין).

אני מקווה שאצליח להתמודד מול המאמנים מהמבריקים שיש בבאזר בכלל וכמובן בישראל בפרט על הצד הטוב ביותר, כדי שאוכל לפחות לשרוד קצת בליגה הזאת מבלי לרדת. ירידה יכולה לגרום להרבה כאבי ראש בגלל השכר של אושר...

אני מאחל בהצלחה לכולם ומקווה שתהיה לנו עונה מרתקת בליגה, ולא פחות חשוב גם בפורום.

Last edited by Natan at 05/26/2016 06:21:19

This Post:
00
279524.4 in reply to 279524.3
Date: 05/26/2016 09:29:12
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אני זוכר את אושר גנור אצלך כשהוא רק התחיל להתפתח. איך רציתי גם לקנות שחקן ישראלי עם פוטנציאל 10. מדהים שהוא נבחר במקום ה-47 בדראפט, נמכר רק ב-550 אלף, והיום הוא כזה שפיץ.

This Post:
00
279524.5 in reply to 279524.4
Date: 05/26/2016 10:17:46
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
480480
הלוואי שהיו לנו עוד כמה גנור וזוויתי בנבחרת.. 2 הצעירים שאני הכי אוהב

This Post:
00
279524.6 in reply to 279524.1
Date: 05/26/2016 19:23:25
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אגב התבלבלתי, נבחרת ספרד הגיעה לגמר אליפות העולם והפסידה לסרביה בהארכה...

From: Gadi Aa
This Post:
00
279524.7 in reply to 279524.6
Date: 05/28/2016 08:06:26
Overall Posts Rated:
4343
אהלן כולם, שמי גדי ואני ממשיך בתהליך חילופי המשמרות עם ישראלי ופולני מצויינים ואפילו יצא לי במזל רוקי די מגניב שנראה לי שאפתח. אני מודה שבמשך העונות הראשונות שלי בליגת העל הייתי תחרותי ואפילו זכיתי בגביע והגעתי לגמר הליגה מכיוון שנתתי דגש על כושר משחק ולא אימנתי וממש השתעממתי. עכשיו שחזרתי לאמן אני הרבה יותר נהנה מהמשחק ואני מקווה שאיכשהו אצליח גם לזכות באליפות תוך כדי המשך אימונים במהלך העונות הקרובות