BuzzerBeater Forums

Israel - I.1 > עונה 36

עונה 36

Set priority
Show messages by
This Post:
11
281884.1
Date: 09/03/2016 15:54:50
Seattle SuperSonics!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
211211
שלום לכולם ושבוע טוב!
עונה 36 נפתחה היום והליגה נראית עמוסה בכוכבים ושחקנים מדהימים.
הרמה לא מפסיקה לעלות כאן. מאז שהייתי חלק מהליגה לפני כמה עונות הרבה קבוצות תקעו כאן יתד והקבוצות הבכירות ממשיכות בעוצמה הגדולה שלהן.
סקסס בונה את עצמה מחדש ונראית קבוצה מדהימה וכשרונית- הכי חשוב בריאה.
ביל שזכה באליפות בשתי עונות האחרונות.
גרין וייב שממשיך להרסים.
אכיס של גדי שידוע כמאמן נפלא.
פיש פיש גארדן של יניב חברי הטוב.
אמיררר שכל עונה מציג סגל שקרוב ללכת עד הסוף.
פיני באזר ישראל שמחזיק בקבוצה אדירה. אחת הקבוצות הכי מעניינות בארץ ומבחינתי הבריאה ביותר. רוב הסגל פרי טיפוח של המאמן. שחקנים שרחוקים מלגמור את הקריירה.
הנורמנים שתמיד נותנים פייט.
רמת אילן של ארבל שהיא קבוצה מאוד מאוד יוקרתית.

מצטער שלא הזכרתי את כל הקבוצות. מאחל לכולם בהצלחה ושתהיה לנו עונה נפלאה.

מבחינת מטרות לקבוצה שלי- כעיקרון אין יותר מדיי.
אשמח לשפר את עצמי כלכלית ולבנות במהלך העונה חלק קידמי צעיר יותר. לא בטוח שזה אפשרי כי תמיד נכשלתי כלכלית.
בגדול הסגל הנוכחי הוא הסגל שלי לעונה הזאת.
קו אחורי שאני בניתי מהרמות הקטנות ואמשיך לאמן את השחקנים האלה.
גבע בן דרור הוא המתאמן המרכזי- גארד עם סך תכונות גארד של 94. שחקן אדיר לגילו. יכנס לדעתי במהלך העונה לסגל הנבחרת הבוגרת.
קאסים ישיעהו שמציג 120 סך תכונות. עשה שיפור אדיר גם בגילאים בוגרים של 27+.
אם מישהו ירצה לקנות אותו במהלך העונה שידבר איתי ואשמח לפני לשלוח לו תכונות בפרטי.
אשמח לקנות במהלך העונה גארד או פורוורד עם תכונות מאוזנות שיכול להיכנס לאימונים של אחד על אחד פורוורד שאני שוקל להכניס.
יש לי גארד ברזילאי חמוד בן 22 שיכול להתפתח לשחקן חמוד מאוד.
גארד לטבי שאני מאמן מגיל 19. שחקן מאוד מאוזן אך בלי תכונה מיוחדת. שחקן עם סך תכונות של 99,אנסה לקחת אותו לכיוון ה-110.

אשמח אם עוד אנשים ישתתפו בדיון ויספרו קצת.

This Post:
00
281884.2 in reply to 281884.1
Date: 09/05/2016 05:58:17
Overall Posts Rated:
4343
אני מתרגש מהעונה הקרובה שלי. הקבוצה עדיין לא מוכנה למאבקי האליפות כשאני מאמן שני שחקנים בשתי העונות הקרובות וחסר לי עוד שחקן אחד להתמודדות אמיתית על תואר. עברתי פאזה בשתי העונות האחרונות כשהשלתי את הקבוצה הקודמת ומכרתי את הסמל שלי אנר ולדמן. אני מקווה שהקבוצה החדשה שהרכבתי בנויה בצורה חכמה יותר מהקודמת אך מה שבטוח זה שהקבוצה בנויה להתמודדות. בחלק העליון של הטבלה בעונות הקרובות.
נראה שהליגה במצב ביניים כרגע כשמספר קבוצות לקראת סיום גיבוש הסגל להתמודדות בעונות הקרובות והעתיד הקרוב של הליגה נראה מרתק

This Post:
00
281884.3 in reply to 281884.2
Date: 09/05/2016 08:50:20
Overall Posts Rated:
9999
לפני שלוש עונות הבנתי שהקבוצה שלי
מיצתה את עצמה ולכן מכרתי את אלכס והתחלתי בניה מחדש.

לצערי הוצאתי יותר מדי כסף על הקו האחורי
שהוא הכי איכותי שהיה לי וברובו כחול לבן.
ולא נשאר לי כסף לקו הקדמי.
מקוה לשרוד העונה בליגה ולאגור
מספיק כסף כדי להתחזק בגבוה איכותי לעונה הבאה

שיהיה בהצלחה לכולם.

This Post:
00
281884.4 in reply to 281884.3
Date: 09/05/2016 11:04:27
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
ברוך השב יהודה, ותודה על הפוסט הנהדר. השחקנים שאתה מאמן נשמעים מרשימים, במיוחד גבע. כל הכבוד.

הקבוצה שלי העונה מוכנה מראש, חוץ משחקן מחליף אחד אולי, והיא ללא ספק הקבוצה הכי טובה שהייתה לי אוור. בזכות עבודה כלכלית סיזיפית (שכללה כמה סופי עונות כלכליים ביותר) הצלחתי סוף סוף לאגד את החמישייה שרציתי, שתעלה לי כל שבוע 660 אלף (בממוצע 135 אלף לשחקן). זאת תהיה העונה הראשונה מאז שחזרתי למשחק מתרדמת לפני 9 עונות, בה המאזן השבועי שלי יהיה שלילי, שרק הגביע יאזן אותו.
מה שמיוחד באמת בחמישייה שלי היא שסוף סוף היא מאוזנת.
העוגן שלה זה הפ"פ הקטלני שלי (141 סך תכונות) שפותח בעקביות בחמישייה של נבחרת לטביה, כאשר השחקן השני הכי מוכשר זה הספרדי שלי שאני מאמן כבר 6 עונות והעונה אני מקווה שסוף סוף יתפוס בחוזקה את אחת עמדות הגארדים בחמישיית נבחרת ספרד. אני עדיין מאמן אותו בגיל 30, ומאוד מאוד מאוד מקווה שאצליח להגיע איתו ל-140 סך תכונות העונה.

העונה אני ללא ספק מכוון הכי גבוה שאפשר, ובמהלך העונה אראה באמת איך הקבוצה שלי תתמודד מול הגדולות בליגה. ביל אמנם בישר שהוא סיים להתמודד על האליפות, אבל הוא עדיין מחזיק שחקנים נהדרים. פיני ממשיך להרשים אותי ולנצח אותי, והוא כנראה המאן טו ביט בליגה. שאר הקבוצות שציין יהודה באמת תקעו יתד בליגה, ומעניין לראות אילו קבוצות חדשות יתקעו יתד.

בנוסף אני חייב להגיד שאל מול המצב בו אין הימורים בפורום בעונות האחרונות, קבוצת הווצאפ של הקהילה שלנו מסבה המון הנאה, ואני מזמין את כולכם להצטרף.

This Post:
00
281884.5 in reply to 281884.4
Date: 09/05/2016 13:01:17
Haifa Lynx
II.4
Overall Posts Rated:
4444
Second Team:
Haifa Suns
אהלן לכולם
אני אסף, חוזר לליגת העל לאחר 2 עונות בליגת המשנה.
המטרה הראשונה העונה היא כמובן להישאר בליגה
בין לבין גם להמשיך לאמן את השחקנים שלי
ובו זמנית לשמור על צביון ישראלי של הקבוצה כמה שניתן.
הסגל עוד לא מושלם וחסר לי גבוה נוסף (מחפש ישראלי כמובן- יש הצעות?)
מאחל לנו פורום פורה וליגה מרתקת

This Post:
11
281884.6 in reply to 281884.5
Date: 09/25/2016 19:29:14
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
מה שייחלתי לו סוף סוף הגיע! כל החמישייה שלי בנבחרות החזקות בעולם, והייתי ממש ממש קרוב שכל החמישייה גם תשחק באליפות העולם שנפתחת מחר, אבל לצערי ספרד הפסידה בטורניר ההזדמנות האחרונה לטייואן ולא עלתה לאליפות העולם, אז הספרדי האהוב עליי לא ישחק שם ושני הלטבים שלי, הסיני והסרבי כן.

בנוסף, לאחר יותר מעשר עונות ניצלתי את כל המשאבים הכלכליים של הקבוצה, ואולי אצליח לגרד איזה חיזוק קשיש לספסל עם המעט שעוד נותר. לצערי אני נאלץ להחליף למאמן רמה 4 כדי להתמודד עם הסגל היקר והמצב הכלכלי הבעייתי.

אמנם התחלתי את העונה עם שני הפסדים בסיבוב הראשון, ואני באמת בבעיה עם הספסל, אבל אני מרוצה מאוד בסך הכל.

בבית השני סקסס עושה לכולנו בית ספר באיך בונים סגל מאוזן, זול ואפקטיבי עם 7-0 מוחץ. אם אני אראה העונה שעניין החמישייה היקרה לא עובד, אני לחלוטין אקח את סקסס כמודל לחיקוי, ואשנה את הסגל באופן דראסטי. גם ככה הסגל שלי מתחיל להזדקן ולאבד ערך בשוק, ואסור לי לשכוח מעליית המשכורות הצפויה לשחקנים מגוונים.

אז זה מה שהיה לי לומר. שיהיה לכולנו סיבוב שני מהנה, ושנה טובה ומוצלחת!

This Post:
11
281884.7 in reply to 281884.6
Date: 09/25/2016 19:29:33
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
Season 36 : Performances (by (http://www.buzzer-manager.com))

Best collective performance of the season
Rebounds : 369 : Ramat-Ilan Pilots
Assists : 185 : SEXES
Steals : 55 : Echis De Nasulka, N.M Basketball Team
Block Shots : 44 : Echis De Nasulka

Personal best performances of the season
Rebounds : 26 : K. Sissovitis (Echis De Nasulka)
Assists : 15 : P. Florêncio (Fish Fish Garden)
Steals : 5 : M. Toprakçi (aaamir33), I. Klucis (Ramat-Ilan Pilots), K. Roßdörfer (N.M Basketball Team)
Block Shots : 5 : G. Stav (green wave), G. Stav (green wave), V. Lukić (h knicks)

Top 5 of the season
Point Guard : S. Papke (BuzzISR) (20.1 Points, 4 Rebounds, 3.7 Assists, 1.4 Steals, 0.3 Block Shots) : Efficiency : 17.7
Shooting Guard : E. Dolšek (Hapoel Uta) (32.7 Points, 4.3 Rebounds, 2.9 Assists, 0.7 Steals, 0.1 Block Shots) : Efficiency : 26.4
Small Forward : M. Alberman (Ramat-Gan Billers) (20.3 Points, 14 Rebounds, 1.5 Assists, 0.7 Steals, 0.3 Block Shots) : Efficiency : 28.8
Power Forward : I. Klucis (Ramat-Ilan Pilots) (17.8 Points, 17.5 Rebounds, 4.8 Assists, 1.5 Steals, 0.7 Block Shots) : Efficiency : 32.8
Center : Z. Barros Faria (k.s. holonia) (24 Points, 15.5 Rebounds, 2.3 Assists, 1.2 Steals, 0.8 Block Shots) : Efficiency : 35

MVP of the season
Z. Barros Faria (k.s. holonia) (24 Points, 15.5 Rebounds, 2.3 Assists, 1.2 Steals, 0.8 Block Shots) : Efficiency : 35

The bad performance of the season
D. Yesha'ayahu (The Normans) (2 Points, 2 Rebounds, 0 Assists, 0 Steals, 0 Block Shots) : Efficiency : -22

All kinds of statistics
The player who forgot to remove his mittens during the season : N. Marchetta (hapoel shab) : 19 Turnovers

Player targeted by the referees during the season : R. Ruzan (aaamir33) : 34 Personnal Fouls

The iron-man of the season : N. Marchetta (hapoel shab) : 331 Minutes

The shooter of the season : E. Dolšek (Hapoel Uta) : 33 Three points

The best performer of the season : G. Stav (green wave) : Rating : 21.0

The worst performer of the season : L. Hermon (The Normans) : Rating : 0.0