BuzzerBeater Forums

BB Israel > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
294870.2 in reply to 294870.1
Date: 07/19/2018 04:27:30
Overall Posts Rated:
168168
Good morning everybody,

My name ist Bobby Fischer and i am from Berlin. I have lots of israeli friends and i love your country. Especially Abu Hassan in Tel Aviv i ate there the best hummus in my life. These are the reasons why i want to beome your national coach.

I was since season 38 a scout for the german U21. I learned a lot about training methods and how to approach a tournament. I know how the different tactics are working and how i need to use them to be succsessful.

I think now is my time to step up and start to take responsibillity for a country. I am really motivated and i have lots of time to spend for buzzerbeater.

Vote for Berlin! We will be able to celebrate many wins!

Best regards

Bobby Fischer

This Post:
44
294870.3 in reply to 294870.2
Date: 07/22/2018 17:07:25
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
היי חברים,

אחרי התלבטויות רבות החלטתי להתמודד לעוד קדנציה כמאמן הנבחרת. כפי שכתבתי באחת ההודעות הקודמות, החודשים האחרונים היו מאוד לא פשוטים לי מבחינה אישית בעקבות אבא שלי שנפטר באופן פתאומי במרץ, מה שבאופן טבעי פגע בתפקוד שלי כמאמן הנבחרת. אני לא יכול להגיד שהתגברתי על זה כי זה לא ממש משהו שמתגברים עליו, אבל אני כן מרגיש שאני מתפקד יותר משהייתי בחודשים האחרונים ושהייתי שמח להמשיך בתהליך שהתחלנו בנבחרת.

אז בכמה מילים על עצמי - סיימתי שתי קדנציות כמאמן הנבחרת, הראשונה מוצלחת יותר, השניה פחות. אני חושב שההישג הגדול ביותר שאני מרגיש שיש לי בו חלק משמעותי הוא יצירת עניין מחודש בנבחרות ובאימון ישראלים. חלק גדול מזה הוא גם בזכות קבוצת הווטסאפ שלנו, שאני מוצא כנכס אדיר לקהילה (ומזמין שוב להצטרף אליה). אני מרגיש שיש רצון של מאמנים ישראלים לאמן פרוספקטים ישראלים וכשאני מסתכל על עתיד הנבחרת בעוד 6-7 עונות, הוא נראה לי ורוד מאוד. ברמת הקבוצות, זכיתי בעבר בשלוש אליפויות ושלושה גביעים, אימנתי מספר שחקנים לנבחרות השונות (גם כרגע שחקן מהאוטופית שלי בצעירה) ועכשיו ירדתי עד הליגה השלישית כדי לבנות מחדש וגם לאמן שחקנים לנבחרות.

העונה הקרובה תהיה עונה של חילופי דורות. יש לנו כמה שחקנים חדשים מעניינים מאוד ולא מעט ותיקים שכנראה ירדו ביכולת במהלך העונה הקרובה. בעונה שעברה נפרדנו מאושר גנור ודודי קוטנר שהיו שתי אגדות בנבחרת (בעיקר גנור, אחד הגדולים של הנבחרת בכל הזמנים), והעונה ככל הנראה יהיו עוד כמה כאלו.

אשמח מאוד אם תבחרו בי לקדנציה נוספת, בעיקר בהתחשב בכך שאין מתמודד ישראלי נוסף ושאני חושב שזה חשוב לקהילה שמאמן הנבחרת יהיה ישראלי ומחובר אלינו, למרות שאני בטוח שגם המתמודד השני יכול בדרכו לעשות עבודה נהדרת.

גל.

This Post:
00
294870.4 in reply to 294870.3
Date: 07/24/2018 12:02:02
Overall Posts Rated:
66
אין מתאים ממך