BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 47

Sezon 47

Set priority
Show messages by
From: ORLIK
This Post:
00
300520.45 in reply to 300520.44
Date: 08/20/2019 14:37:03
SPARTAKER
II.2
Overall Posts Rated:
4949
mocny przeciwnik to i bilety sie sprzedaly ;))) tu mam wzrost o ok. 100k

2019-08-20 Mecz ligowy, przeciwnik - Whos Your Daddy $ 367 748

a entuzjazm po 4 dniach zmienil sie tylko o 1 poziom...

From: gooziec

This Post:
11
300520.46 in reply to 300520.45
Date: 08/20/2019 15:20:48
Buriczki
II.2
Overall Posts Rated:
455455
Second Team:
Boberki
Dz8wna jest ta gra.

Trafiłem GDP to przegrałem, nie trafiłem, a sam zostałem trafiony, to wygrałem...

From: Mario

This Post:
00
300520.47 in reply to 300520.37
Date: 08/23/2019 10:58:02
Odlewnictwo
II.2
Overall Posts Rated:
591591
Second Team:
Odlewnictwo II
jakis blad czy co - gadzety mi spadly po awansie ;))))


ps: tez macie tabele z zerami?


2019-08-12 Tygodniowy dochód ze sprzedaży gadżetów klubowych $ 47 247
2019-08-19 Tygodniowy dochód ze sprzedaży gadżetów klubowych $ 61 766



poprawki były

2019-08-12 Tygodniowy dochód ze sprzedaży gadżetów klubowych $ 47 247
2019-08-19 Tygodniowy dochód ze sprzedaży gadżetów klubowych $ 77 920

From: ORLIK

This Post:
00
300520.48 in reply to 300520.47
Date: 08/24/2019 06:22:29
SPARTAKER
II.2
Overall Posts Rated:
4949
ANO - FAKTYCZNIE PODNIESLI ;)

From: ORLIK
This Post:
11
300520.49 in reply to 300520.48
Date: 08/24/2019 14:24:19
SPARTAKER
II.2
Overall Posts Rated:
4949
Dzień 2 (Wtorek 20 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)

Wyniki kolejki
Baltic Strong 78 - Buriczki 91
Basket Człuchów 109 - Toruńskie Twarde Pierniki 29
fc stalowa wola 101 - Nałęczów Warriors 134
Maranahar 77 - SFKrawężniki Elbląg 86
Zip Wrocław 82 - Czarno Czarni 97
Stopeczki 78 - Boston Boston Celtics 90
Whos Your Daddy 96 - SPARTAKER 101
Odlewnictwo 120 - PGE Dębe 42

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 134 : Nałęczów Warriors
Zbiórki : 56 : Basket Człuchów
Asysty : 35 : Odlewnictwo
Przechwyty : 20 : Odlewnictwo
Zablokowane rzuty : 16 : Odlewnictwo

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 33 : T. Huitu (SPARTAKER)
Zbiórki : 24 : N. Dimasi (Basket Człuchów)
Asysty : 10 : S. Žalantauskas (SPARTAKER), F. Rubiato (Whos Your Daddy)
Przechwyty : 5 : M. Kekilli (Odlewnictwo), S. Komperda (Odlewnictwo), P. Galuba (Toruńskie Twarde Pierniki), I. Hossain (Boston Boston Celtics)
Zablokowane rzuty : 7 : A. Veyrac (Stopeczki), S. Mężyński (PGE Dębe)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : M. Kekilli (Odlewnictwo) (22 Punkty, 9 Zbiórki, 9 Asysty, 5 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Shooting Guard : L. Thulliez (Basket Człuchów) (32 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Small Forward : M. Kiesswetter (Stopeczki) (27 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Power Forward : P. Picardo (Odlewnictwo) (22 Punkty, 12 Zbiórki, 4 Asysty, 4 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Center : N. Dimasi (Basket Człuchów) (17 Punkty, 24 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40

MVP kolejki
M. Kekilli (Odlewnictwo) (22 Punkty, 9 Zbiórki, 9 Asysty, 5 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41

Najsłabszy występ kolejki
K. Trzcina (PGE Dębe) (12 Punkty, 5 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -10

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : R. Wójcicki (PGE Dębe) : 9 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : M. Kalisz (Baltic Strong), M. Molczyk (Nałęczów Warriors), E. Nentopoulos (Nałęczów Warriors), B. Thorpe (Whos Your Daddy), Ł. Trocewicz (PGE Dębe), Y. Xiaoliang (Boston Boston Celtics), A. Navajas (Boston Boston Celtics) : 6 Faule

Iron man : A. Veyrac (Stopeczki), M. Kiesswetter (Stopeczki), S. Jamard (Baltic Strong), M. Kekilli (Odlewnictwo), P. Picardo (Odlewnictwo), L. Mincevicus (Odlewnictwo), S. Komperda (Odlewnictwo), A. Bryłka (SPARTAKER), N. Shanks (Toruńskie Twarde Pierniki), P. Galuba (Toruńskie Twarde Pierniki), E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Wójcicki (PGE Dębe), K. Trzcina (PGE Dębe), S. Mężyński (PGE Dębe), B. Zarzyński (PGE Dębe), I. Hossain (Boston Boston Celtics), C. Gijsel (SFKrawężniki Elbląg) : 48 Minuty

Snajper : A. Ventura (Zip Wrocław) : 4 3 punkty

Najlepszy zawodnik : L. Thulliez (Basket Człuchów) : Ocena : 15.5

Najsłabszy zawodnik : A. Fonseca (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Wójcicki (PGE Dębe) : Ocena : 2.5


From: MyCu

This Post:
11
300520.50 in reply to 300520.49
Date: 08/24/2019 15:24:51
Toruńskie Twarde Pierniki
II.2
Overall Posts Rated:
1212
W dwóch pierwszych kolejkach moi zawodnicy wyróżnili się w przechwytach, to jest ta Defensywa a wydaniu toruńskim :D

From: Mario
This Post:
00
300520.51 in reply to 300520.50
Date: 08/25/2019 01:53:49
Odlewnictwo
II.2
Overall Posts Rated:
591591
Second Team:
Odlewnictwo II
Print screena tabeli ligowej na pamiątkę sobie musiałem dziś zrobić. Takie cuda jeszcze nie było by moja drużyna była liderem w 2 lidze.

From: ORLIK

This Post:
11
300520.52 in reply to 300520.51
Date: 08/25/2019 01:56:45
SPARTAKER
II.2
Overall Posts Rated:
4949
Dzień 3 (Sobota 24 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)

Wyniki kolejki
Toruńskie Twarde Pierniki 24 - Baltic Strong 132
Nałęczów Warriors 82 - Basket Człuchów 95
SFKrawężniki Elbląg 117 - fc stalowa wola 105
Buriczki 70 - Maranahar 90
Boston Boston Celtics 101 - Zip Wrocław 112
SPARTAKER 92 - Stopeczki 102
PGE Dębe 64 - Whos Your Daddy 100
Czarno Czarni 60 - Odlewnictwo 92

Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejki
Punkty : 132 : Baltic Strong
Zbiórki : 67 : Whos Your Daddy
Asysty : 39 : Baltic Strong
Przechwyty : 20 : Baltic Strong
Zablokowane rzuty : 15 : Baltic Strong

Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejki
Punkty : 36 : M. Doba (SFKrawężniki Elbląg)
Zbiórki : 22 : S. Gayo (Whos Your Daddy)
Asysty : 11 : C. Benavídez (SFKrawężniki Elbląg)
Przechwyty : 4 : M. Hengjing (Baltic Strong), W. Majowicz (Baltic Strong)
Zablokowane rzuty : 7 : A. Veyrac (Stopeczki)

Najlepsza piątka kolejki
Point Guard : M. Abramovic (Stopeczki) (34 Punkty, 3 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Shooting Guard : L. Thulliez (Basket Człuchów) (20 Punkty, 5 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 23
Small Forward : M. Doba (SFKrawężniki Elbląg) (36 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43
Power Forward : M. Hengjing (Baltic Strong) (24 Punkty, 12 Zbiórki, 2 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
Center : S. Gayo (Whos Your Daddy) (12 Punkty, 22 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36

MVP kolejki
M. Doba (SFKrawężniki Elbląg) (36 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43

Najsłabszy występ kolejki
A. Ferahru (Toruńskie Twarde Pierniki) (2 Punkty, 3 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki) (8 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -14

Wszystkie rodzaje statystyk
Zawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Kourdos (Czarno Czarni) : 7 Straty

Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : W. Majowicz (Baltic Strong), V. Pranys (Nałęczów Warriors), L. Mincevicus (Odlewnictwo), S. Duffie (SPARTAKER), A. Bryłka (SPARTAKER), M. Kourdos (Czarno Czarni), A. Navajas (Boston Boston Celtics), E. Giustra (SFKrawężniki Elbląg) : 6 Faule

Iron man : K. Ntafis (Buriczki), A. Veyrac (Stopeczki), M. Kiesswetter (Stopeczki), F. Orkwiszewski (Nałęczów Warriors), A. Bryłka (SPARTAKER), W. Sammiller (Whos Your Daddy), W. Jeong Woo (Toruńskie Twarde Pierniki), N. Shanks (Toruńskie Twarde Pierniki), A. Ferahru (Toruńskie Twarde Pierniki), E. Peacock (Toruńskie Twarde Pierniki), A. Greń (Czarno Czarni), F. Gyárfás (PGE Dębe), S. Przybyło (PGE Dębe), W. Olszta (PGE Dębe), S. Xingjun (PGE Dębe), M. Codispoti (PGE Dębe), I. Hossain (Boston Boston Celtics), C. Gijsel (SFKrawężniki Elbląg) : 48 Minuty

Snajper : K. Ntafis (Buriczki), B. Šimurka (Zip Wrocław), M. Ergelis (Zip Wrocław), G. Ferrarini (Zip Wrocław), S. Dumoutier (Zip Wrocław), M. Abramovic (Stopeczki) : 3 3 punkty

Najlepszy zawodnik : M. Hengjing (Baltic Strong) : Ocena : 18.5

Najsłabszy zawodnik : W. Jeong Woo (Toruńskie Twarde Pierniki) : Ocena : 2.5


This Post:
00
300520.53 in reply to 300520.52
Date: 08/26/2019 07:43:43
Zip Wrocław
II.2
Overall Posts Rated:
44
Second Team:
Wratislavia Wrocław
Gratuluję zakupu Zdzisław Omyszkiewicz (42940899).
Znakomity zawodnik. Mój wychowanek będzie teraz grał przeciwko swojemu dawnemu klubowi.

This Post:
00
300520.54 in reply to 300520.53
Date: 08/26/2019 07:58:38
Buriczki
II.2
Overall Posts Rated:
455455
Second Team:
Boberki
Dzięki
Troche zachwiał budżetem, ale od 2 sezonów szukałem kogoś podobnego. Idealny nie jest, ale jestem zadowolony.

Co do grania przeciw dawnemu klubowi to takich smaczków mamy więcej, bo np. jeden z kluczowych zawodników Maranahar - Stasiek Stężycki jest z kolei moim wychowankiem i w poprzedniej kolejce solidnie sprał mi dupsko ;]

This Post:
00
300520.55 in reply to 300520.54
Date: 08/26/2019 08:26:50
Czarno Czarni
II.2
Overall Posts Rated:
139139
Second Team:
Kuźnia Basketu Czarno Czarni
Dzień konia miał Albo znal słabe punkty