BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Vrta
This Post:
00
303200.2 in reply to 303200.1
Date: 03/01/2020 07:01:03
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Krásné nedělní poledne celé české komunitě.
V případě extrémní nouze mohu zkusit kandidovat také já. Nicméně pokud bude moje kandidatura v komunitě podpořena následujícím způsobem:

Podmínkou je, že bych chtěl do pošty aby se mi přihlásili minimálně dva skauti, kteří by v mém volebním období tuto funkci plnili a že mi vyjádří podporu minimálně 7 manažerů formou osobní zprávy.

Z důvodu opravdu značného pracovního vytížení bych potřeboval maximální podporu skautů a nabízím pouze maximální přípravu na zápasy a sledování skutečně zajímavých hráčů - kteří by byly využitelní pro mé volební období! Pomoc radou v tréninku nadějí je ale z mé strany naprostou samozřejmostí.
Upozorňuji, také že bych v některých případech volil tréninkové nastavení budoucích NT hráčů v závislosti na preferované taktice. Tedy je dost dobře možné, že hráč, který by si u jiného NT manažera zahrál všechny zápasy by u mne v některých případech bohužel seděl.
Pro možnou komunikaci s našimi manažery mohu nabídnout platformu Messenger, kde by byla komunikace skutečně svižnější.

Pokud bych cítil podporu komunity budu kandidovat.
S pozdravem,
Vrťa

Last edited by Vrta at 03/01/2020 07:18:47