BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
99
306091.2 in reply to 306091.1
Date: 09/08/2020 06:35:15
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Lep pozdrav vsej slovenski BB skupnosti.

Ponovno je čas za volitve in ponovno sem se odločil kandidirati.

Kljub temu, da članska reprezentanca (še) ne dosega nivoja U21 reprezentance, menim, da se zgodba odvija v pozitivno smer. Nekaj sezon smo bili po kvaliteti res na dnu in daleč od nekdanjega renomeja reprezentance, ki se redno uvršča v drugi krog evropskega prvenstva. Potem, ko smo preskočili praktično celotno generacijo trenutnih 31-34 letnikov, tudi pri starejših generacijah pa pretirane kvalitete ni bilo, bomo zdaj počasi ponovno lahko pričeli z obiranjem sadov dobrega dela velikega števila slovenskih managerjev.

Reprezentanca za naslednjih nekaj sezon je znana in nadejam se, da jo dodobra izkoristimo. Seveda ne bo lahko, ob dobrem delu bomo potrebovali tudi nekaj sreče saj dobro delajo praktično v vseh relevantnih BB nacijah. Vsekakor pa bo spremljanje iger naše reprezentance vedno bolj zanimivo, saj menim, da bomo že letos konkurenčni za drugi krog EP, čeprav bomo 2. mesto v prvem skupinskem delu evropskega prvenstva lovili kot 4. postavljena ekipa. V naslednjih sezonah bomo potem samo še boljši, tako da za dobo naslednjih 5 let se ni za bati. Ob nadaljnjem dobrem delu pa mislim, da lahko vzpostavimo dobro kontinuiteto, saj vsaka generacija premore par talentiranih igralcev.

Vsekakor upam, da sem si s preteklim delom pridobil/potrdil vaše zaupanje in upam na uspešno nadaljevanje zgodbe

Lep pozdrav

Message deleted
From: Mr.X
This Post:
33
306091.4 in reply to 306091.2
Date: 09/08/2020 19:35:44
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Pozdrav še z moje strani!

Enkrat sem že bil selektor U-21 ne najboljše generacije ampak vseeno kar s solidnim uspehom glede na uspehe do tedaj.
Tokrat bi se rad preizkusil še v članski repki. Mislim , da mi izkušenj ne manjka sploh s takimi kalibri igralcev.

Težko vam že sedaj povem kaj lahko od mene pričakujete v naslednjem mandatu saj igralcev praktično ne poznam in bi lažje povedal , če bi jih. Zagotovo se bom pa potrudil po najboljših močeh , da pridemo do nekega rezultata v teh 2 sezonah ;)

Tisti , ki želite spremembo ali pa mi nekako že sedaj zaupate , glas oddajte za Mr.X.

V naprej hvalezen ;)

Lep pozdrav

From: Mr.X

To: Mr.X
This Post:
00
306091.5 in reply to 306091.4
Date: 09/10/2020 08:51:08
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
No pa da nadaljujem za vse , ki pricakujete se kaksen stavek ob moji kandidaturi.

Res je zdajsni selektor lepo vodi repko , nic nimam proti.Bi pa sprobal kaksno novo taktiko poizkusil k kakšnimi drugimi igralci, dal bi prednost igralcem iz domačih klubov , da stem malo vzpodbudim trening naših in da jih čimveč ostane v naših rokah.

Generacija se menja , počasi bo prišla tista nova katera je imela od štarta ponoč mladinskega trenerja in posledično bodo igralci boljši, bolj bo pomembno zadeti pravo taktiko saj samo z igro pod koš v tej igri negre več.
V teh 2 sezonah sem osvojil obe lovoriki , trenutno sem #1 v državi . Verjamem da ni isto klub in reprezentanca, ampak vseeno skili in taktika so pri vseh enaki.Izkušenj s takimi igralci pa kot sem že povedal mi ne manjka. V BBju sem od nekje 8 sezone , 21 s trenutno ekipo 18imi sezonami v prvi ligi :)

Potrudil se bom po najboljših močeh da pridemo v drugi del , upam da bova s sensimanom lepo sodelovala kot sta do sedaj s Deschampsom.

Lep pozdrav :)


Last edited by Mr.X at 09/10/2020 08:53:06

From: Deschamps

To: Mr.X
This Post:
11
306091.6 in reply to 306091.5
Date: 09/10/2020 10:36:44
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Samo malo repliciram

Bi pa sprobal kaksno novo taktiko poizkusil k kakšnimi drugimi igralci,


Hm, nevem kako lahko tako pises, glede na to, da igralcev in njihovih alternativ niti ne poznas? (Upam, da iz tega vprasanja ne veje ocitajoc ton, pac samo kot resno vprasanje). Mislim, da bi se glede igralcev strinjala, razen morda glede Bucika


dal bi prednost igralcem iz domačih klubov , da stem malo vzpodbudim trening naših in da jih čimveč ostane v naših rokah.


Mislim, da trenutno vsi resni reprezentanti igrajo doma - Srnec, Peter, Kadivec, Simcic, Pezdernik, Verh, Kozlar, Gorza, Kolosa, Gorisek, Tekavec, Pecevnik, Anzel (do nedavnega), Brljak,...Tudi tisti, ki so mlajsi, se trenirajo v domacih klubih - tako pri izkusenih managerjih, kot pri nekaterih novincih, relativno gledano. Iz tujine jih je res samo par (Mocilnik, Novinscak, Sporar), pa se ti dobivajo drobtinice oz. kmalu niti to vec ne.


Generacija se menja , počasi bo prišla tista nova katera je imela od štarta ponoč mladinskega trenerja in posledično bodo igralci boljši, bolj bo pomembno zadeti pravo taktiko saj samo z igro pod koš v tej igri negre več.


To je res, ampak generacija je bila menjana in vsi mlajsi od 28 let so imeli pomoc mladinskega trenerja (in ti so ze nosilci v reprezentanci), starejsi pa so maksimizirali svoj potencial kljub manjku le-tega - vsaj tisti pomembni. Glede taktike pa tudi nevem, ce bi lahko rekel, da igramo samo pod kos.


V teh 2 sezonah sem osvojil obe lovoriki , trenutno sem #1 v državi . Verjamem da ni isto klub in reprezentanca, ampak vseeno skili in taktika so pri vseh enaki.Izkušenj s takimi igralci pa kot sem že povedal mi ne manjka. V BBju sem od nekje 8 sezone , 21 s trenutno ekipo 18imi sezonami v prvi ligi


Tu ti ne morem nicesar oporekati Nisem ti se cestital za naslov Jaz igram sele od 25. sezone, prestevanje lovorik pa se mi ne zdi relevantno.



Last edited by Deschamps at 09/10/2020 10:38:42

From: Mr.X

This Post:
00
306091.7 in reply to 306091.6
Date: 09/10/2020 11:18:41
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
No pa smo končno tu, pri razpravi.


Mislim, da trenutno vsi resni reprezentanti igrajo doma - Srnec, Peter, Kadivec, Simcic, Pezdernik, Verh, Kozlar, Gorza, Kolosa, Gorisek, Tekavec, Pecevnik, Anzel (do nedavnega), Brljak,...Tudi tisti, ki so mlajsi, se trenirajo v domacih klubih - tako pri izkusenih managerjih, kot pri nekaterih novincih, relativno gledano. Iz tujine jih je res samo par (Mocilnik, Novinscak, Sporar), pa se ti dobivajo drobtinice oz. kmalu niti to vec ne.



Super, potem si večji del že opravil , bo moje delo če pride do tega tukaj toliko lažje , hvala.




To je res, ampak generacija je bila menjana in vsi mlajsi od 28 let so imeli pomoc mladinskega trenerja (in ti so ze nosilci v reprezentanci), starejsi pa so maksimizirali svoj potencial kljub manjku le-tega - vsaj tisti pomembni. Glede taktike pa tudi nevem, ce bi lahko rekel, da igramo samo pod kos.



Tukaj se bom vrnil na 48,49 sezono repke.
Imel sem takrat 2 igralca.. Mercino in Šporarja. Oba sta bila bistveno slabša od drugih članov prve peterke ekipe , ki je osvojila pokal v 49.sezoni. Nevem kaj se je zgodilo z našimo “super” centri glede na to da si razumno Šporarja odpisal za to sezono pa je ševedno dobival toliko minut s svojimi bogimi 120 Tspji. Ko je pa naprimer MVP 49 sezone SKL samo sedel na klopi. Nepoznam skillov ampak grem stavit, da bi ga lahko bolje izkoristil. Enako velja za Mercino. Pri 140 tspju ni imel enega skila na katerega bi se lahko zanesel pa je bil redno clan prve peterke. Kako nevem. Ravno zato sem se odločil kandidirat.
Če dobim mndat vidim kakšni so igralci razpored tekem, tekmeci in ostalo. Potem lahko pišem o vizijah.. Da bi sedaj pisal , o tem kako bomo z druščino svetovni prvako če volijo mene je malo pretirano in neralno se vam nezdi.
Ne obljublam neki na prazno. Želim poizkusiti , če nebo šlo so pa kmalu nove volitve in vsi imate pravico da kliknete gumb o podpori in oddate svoj glas.

No sva približno enako dolgo tu s to ekipo. Se pa strinjam da nimjao naslovi veze z vodenjem repke. To sem napisal kot to da vejo da nisem ravno nekdoniz 4 lige, ki ti je prišel mešst načrte ;)


From: Mr.X

This Post:
00
306091.8 in reply to 306091.6
Date: 09/10/2020 11:18:50
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
No pa smo končno tu, pri razpravi.


Mislim, da trenutno vsi resni reprezentanti igrajo doma - Srnec, Peter, Kadivec, Simcic, Pezdernik, Verh, Kozlar, Gorza, Kolosa, Gorisek, Tekavec, Pecevnik, Anzel (do nedavnega), Brljak,...Tudi tisti, ki so mlajsi, se trenirajo v domacih klubih - tako pri izkusenih managerjih, kot pri nekaterih novincih, relativno gledano. Iz tujine jih je res samo par (Mocilnik, Novinscak, Sporar), pa se ti dobivajo drobtinice oz. kmalu niti to vec ne.



Super, potem si večji del že opravil , bo moje delo če pride do tega tukaj toliko lažje , hvala.




To je res, ampak generacija je bila menjana in vsi mlajsi od 28 let so imeli pomoc mladinskega trenerja (in ti so ze nosilci v reprezentanci), starejsi pa so maksimizirali svoj potencial kljub manjku le-tega - vsaj tisti pomembni. Glede taktike pa tudi nevem, ce bi lahko rekel, da igramo samo pod kos.



Tukaj se bom vrnil na 48,49 sezono repke.
Imel sem takrat 2 igralca.. Mercino in Šporarja. Oba sta bila bistveno slabša od drugih članov prve peterke ekipe , ki je osvojila pokal v 49.sezoni. Nevem kaj se je zgodilo z našimi “super” centri glede na to , da si razumno Šporarja odpisal , za to sezono pa je ševedno dobival toliko minut s svojimi bogimi 120 Tspji.Medtem je pa naprimer MVP 49 sezone SKL samo sedel na klopi. Nepoznam skillov ampak grem stavit, da bi ga lahko bolje izkoristil.
Enako velja za Mercino. Pri 140 tspju ni imel enega skila na katerega bi se lahko zanesel pa je bil redno član prve peterke. Kako?? Nevem. Ravno zato sem se odločil kandidirat,ker mislim da se da veliko stvari izbolšati tukaj.

Če dobim mndat vidim kakšni so igralci razpored tekem, tekmeci in ostalo. Potem lahko pišem o vizijah.. Da bi sedaj pisal , o tem kako bomo z druščino svetovni prvaki je malo pretirano in neralno se vam nezdi?

Ne obljublam neki na prazno. Želim poizkusiti , če nebo šlo so pa kmalu nove volitve in vsi imate pravico da kliknete gumb o podpori in oddate svoj glas.

No sva približno enako dolgo tu s to ekipo. Se pa strinjam da nimjao naslovi veze z vodenjem repke. To sem napisal kot to da vejo da nisem ravno nekdo iz 4 lige, ki ti je prišel mešst načrte ;)



Last edited by Mr.X at 09/10/2020 11:28:49