BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
306092.9 in reply to 306092.8
Date: 09/10/2020 10:19:21
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Ravno to je dilema, ki jo imam tudi sam.

Deschamps je že pokazal, da dela dolgoročno z določenim načrtom, Mr. X pa je že večkrat dokaj hitro vrgel puško v kuruzo (U-21 mandat je bil recimo samo 1 in se ne spomnim da bi bili takrat zasnovani kakšni dolgoročni plani). In kaj dosti o tem ni napisanega niti v objavi, ki naznanja kandidaturo.

Seveda se ne da predvideti kaj in kako bo čez x mesecev, ampak recimo Deschamps je že v prvem mandatu govoril o dolgoročnem delu, predstavil plane in tudi tekom vsega tega časa, bil redno komunikativen tudi na forumih ter seveda na discordu, kjer vsi dobimo nekakšen vpogled v delo, lastniki reprezentantov pa tudi takojšen odziv na trening/potrebe.

Ste pa itak že večinoma ostali napisali.. skratka biti selektor ni samo nastavljanje postave za vsak ponedeljek, temveč tudi komunikacija s skupnostjo, nekakšno predstavljanje naše skupnosti in povezovanje le-te, štimanje postave in igranje tekem je bolj češnja na smetani.

This Post:
22
306092.11 in reply to 306092.9
Date: 09/10/2020 11:39:01
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464

Ravno to je dilema, ki jo imam tudi sam.
Deschamps je že pokazal, da dela dolgoročno z določenim načrtom, Mr. X pa je že večkrat dokaj hitro vrgel puško v kuruzo (U-21 mandat je bil recimo samo 1 in se ne spomnim da bi bili takrat zasnovani kakšni dolgoročni plani). In kaj dosti o tem ni napisanega niti v objavi, ki naznanja kandidaturo.




Tukaj se pa lahko razpišem, pa se bom vzdržal kakšnih komentarjev raje.
Samo poglej kdo je bil kandidat tisto sezono , ko sem oddal kandidaturo za U-21 INA-Francosy_118 Kdo kdaj slišal zanj? Nobenega ni bilo , mene je pa zanimalo kako je to. Nobenega nisem imel da bi mi pritem pomgal , tako kot je takrat to ustvaril Koperboy neko ekipo , ki je delala z njim sem imel jaz 2,3 novince , ki so mi pomagali s sporočili pri nabornikih.
Ekipa je bila katastrofa. W/L rating U-21 sem imel 12/7 , kar je od konca mandata Koperboya in začetka Sensimana praktično najboljši ;)

Prosim. Ne sodi moje kandidature po tem kar je bilo takrtat v U-21 , kajti takrat je bilo res vse v *Vemo kje* .

From: Deschamps

To: Mr.X
This Post:
00
306092.12 in reply to 306092.11
Date: 09/10/2020 13:15:19
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Francosy je bil KK Tivoli, ani mislim da tvoj soligaš, ki pa je v začetku marca poniknil - upam da to nima nobene veze s širitvijo epidemije takrat.

Glede Šporarja - vsekakor ni igralec, ki bi mi bil pretirano všeč, a trenutno premoremo zgolj nekaj igralcev s skokom, primernim za centra reprezentance - Verh, Pečevnik, Šporar in pa Novinščak, ki pa je zelo poseben igralec. Ker smo imeli v začetku sezone precej težav s pripravljenostjo, je bil pač Šporar logična izbira. NKI igralec v SKL-ju v sezoni 49 (Tibor Kološa) je zdaj star 26 let, lani torej 25 let in vsekakor mu je manjkalo precej primarnih skillov, da bi lahko resno igral kot krilni center, kaj šele center (to je zanj kot za igralca kvečjemu pozitivno, dolgoročno gledano seveda). Pa veš, da sem v osnovi zelo naklonjen raznovrstnim igralcem, ampak nek minimum za skok, OPK, opd., je pa potrebno imeti. Tudi sicer na razne nazive mvp in podobno pač ne dam dosti - važni so skilli, to je to. Tvoj Sisson denimo, je bil rangiran kot 4. igralec v ligi, pa so nekateri igralci za njim, ali taki ki jih sploh ni bilo na lestvici precej boljši.

Mercina pa je prav tako svojo priložnost dobival kvečjemiu pred dvemia sezonamia in več, prav tako zaradi pripravljenosti. Ko semi prevzel reprezentanco, je imel 5 TSP več od katerega koli drugega, tako da je bil še relevanten. Kasneje so ga izpodrinili mlajši, zaradi stamine in izkušenj pa je še kdaj dobil priložnost v prvi peterki - ko je bil na pripravljenosti 9 in drugi ne.

From: Deschamps

To: Mr.X
This Post:
22
306092.13 in reply to 306092.11
Date: 09/10/2020 13:46:58
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Nobenega ni bilo , mene je pa zanimalo kako je to. Nobenega nisem imel da bi mi pritem pomgal , tako kot je takrat to ustvaril Koperboy neko ekipo , ki je delala z njim sem imel jaz 2,3 novince , ki so mi pomagali s sporočili pri nabornikih.
Ekipa je bila katastrofa. W/L rating U-21 sem imel 12/7 , kar je od konca mandata Koperboya in začetka Sensimana praktično najboljši ;)

Prosim. Ne sodi moje kandidature po tem kar je bilo takrtat v U-21 , kajti takrat je bilo res vse v *Vemo kje* .


Tu malo zavajaš. Sploh se nisem hotel spuščati v to kdaj kdo kje in meriti ***, ampak, vseeno me je zbodlo tvoje navajanje dejstev.

Sezono prej sem bil selektor jaz, ti pa si bil del mojega "štaba" in si mi bil v veliko pomoč. Bil sem selektor prvi mandat in mislim, da smo bili kar uspešni - iz. 49. mesta smo skočili na 35. mesto, razmerje W/L je bilo 16/11, ampak od tega je bilo 6 porazov na prijateljskih tekmah, ki sem jih jaz organiziral, ti pa kasneje ne - sicer bi bilo 12/5. Nameraval sem kandidirati tudi na naslednjih volitvah, saj smo prav tako vzpostavili nek sistem in stvari so šle na bolje, ne samo zaradi mene, pač pa tudi zaradi Kometa, ki je bil selektor prej. No, potem si vložil kandidaturo ti, in odločil sem se, da je jaz ne bom oz. sem jo celo umaknil, če se prav spomnim, zgodba je bila zame zaključena, verjel sem, da boš opravil dobro.

Tvoje ekipe tedaj se spomnim in bila je taka kot moja in kot še kakšno leto prej. Nobena katastrofa, navadna ekipa, s kakršnimi je v prvih letih delal tudi sensiman in vsi U21 selektorji dosedaj. Potem ko sem zaključil z U21, sem se šel igrati U21 selektorja na Islandijo -tisto je bila katastrofa. Ostal sem tri mandate, se trudil z managerji in napredovali smo iz 72. na 24. mesto na svetu, premagali smo tudi sensimanovo slovenijo v njenih začetkih S skupnostjo 9 managerjev. Torej se da, samo treba je biti potrpežljiv in ne jamrati nad prvo ekipo, ki jo dobiš

From: sova

This Post:
22
306092.14 in reply to 306092.13
Date: 09/12/2020 00:15:28
Overall Posts Rated:
5151


Glasovali ste za kandidata: Mr.X. Ce bo zmagal Mr X in ce bo zelel mu bom pomagal,,,,
Sicer je delo , ki ga opravlja sedajni selektor odlicno in nimam pripomb, Toda zmagati v SKL ligi je najvecji dosezek , ki je podoben svetovnemu prvenstvu. Nekdo je zapisal da je zmagal v pokalu. Se strinjam cudovit dosezek za mene vrednost evropskega prvenstva,
Nobenega od obeh kandidatov osebno ne poznam zato naj zmaga boljsi.
lp