Dzień 17 (Wtorek 16 Luty 2021) : Występy za pośrednictwem (https://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiMatrix Mighty Dunkers 87 -
Izzena 105Night City Renegades 77 -
J23 Club 97ROZTOCZAŃSKIE RYSIE 59 -
Basket Człuchów 76The Łamags 85 - Toruńskie Twarde Pierniki 59
SPARTAKER 84 -
Rush Them 97KS "Powiśle" 58 -
Both teams played hard 105TURBOMISIE 126 - Zip Wrocław 106
Beasties Night 77 -
ASPK 93Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 126 : TURBOMISIE
Zbiórki : 67 : ASPK
Asysty : 27 : Rush Them
Przechwyty : 11 : Night City Renegades
Zablokowane rzuty : 14 : ROZTOCZAŃSKIE RYSIE
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 58 : A. Sergent (J23 Club)
Zbiórki : 28 : P. Randle (ASPK)
Asysty : 8 : W. Baião (Basket Człuchów), D. Ipanaqué (Rush Them)
Przechwyty : 3 : M. Żmuda (Both teams played hard), E. Kantorski (The Łamags), N. Gkarilas (Night City Renegades)
Zablokowane rzuty : 4 : F. Typek (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), E. Lichtarski (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), K. Šegurovas (Both teams played hard), M. Tarroza (TURBOMISIE), J. Szofer (The Łamags)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : A. Sergent (J23 Club) (58 Punkty, 8 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 51
Shooting Guard : M. Häsä (Izzena) (28 Punkty, 1 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 25
Small Forward : J. Szofer (The Łamags) (28 Punkty, 4 Zbiórki, 1 Asysty, 2 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty), M. Frank (Izzena) (24 Punkty, 7 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Power Forward : C. Toplu (J23 Club) (21 Punkty, 22 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Center : M. Żmuda (Both teams played hard) (30 Punkty, 17 Zbiórki, 4 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
MVP kolejkiA. Sergent (J23 Club) (58 Punkty, 8 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 51
Najsłabszy występ kolejkiR. Colin (The Łamags) (3 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)L. Journot (Toruńskie Twarde Pierniki) (1 Punkty, 7 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)J. Kaspersen (Izzena) (0 Punkty, 0 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -4
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : J. Koguciak (KS "Powiśle") : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : P. Foletto (Zip Wrocław), U. Pampamallco (KS "Powiśle"), K. Kamieniarz (J23 Club) : 6 Faule
Iron man : J. Borowy (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), M. Żmuda (Both teams played hard), S. Granier (TURBOMISIE), S. Eddy (TURBOMISIE), A. Morgała (The Łamags), H. Kusmierczak (Matrix Mighty Dunkers), A. Zatoński (Toruńskie Twarde Pierniki), L. Journot (Toruńskie Twarde Pierniki), P. Randle (ASPK), R. Lassale (Beasties Night), Y. Yiyuan (Beasties Night), N. Égron (Night City Renegades), E. Pysiak (Night City Renegades), G. Bogusz (Rush Them), N. Duchamp (Rush Them), A. Sergent (J23 Club), R. Trybulec (J23 Club) : 48 Minuty
Snajper : A. Ventura (Zip Wrocław) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : A. Klüchtzner (Both teams played hard), O. Elek (ASPK) : Ocena : 19.5
Najsłabszy zawodnik : J. Vergel de Dios (ASPK) : Ocena : 0.5
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.