BuzzerBeater Forums

BB Latvija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
308575.2 in reply to 308575.1
Date: 03/23/2021 19:06:58
Real Fefiñans
III.2
Overall Posts Rated:
280280
Second Team:
Academia JSC
Ar labunakti,

Esmu dani_primo84, un es gribētu būt nākamais izlases treneris.

Mērķis ir izveidot lielisku Eurobasket un spēlēt Pasaules kausu. Ja mums tas neizdosies, tā būs vilšanās.

Man ir liela pieredze buzzerbeater un lieliski draugi, kuri pievienosies darbiniekiem, lai sniegtu savu ieguldījumu.

Es lūdzu jūsu uzticību un atvainošanos par manu slikto latviešu valodu.

Liels paldies

From: 2pac
This Post:
11
308575.3 in reply to 308575.2
Date: 03/27/2021 04:47:02
Overall Posts Rated:
1717
Sveiki visiem, kas lasīs šo ierakstu!

Kā varbūt kāds no Jums būs pamanījis, tad esmu pieteicies uz Latvijas izlases trenera amatu. Brīdī, kad rakstu, kandidē 5 potenciālie treneri - īpašs prieks par janka666 un dani_primo84 , kas publicējuši savu viedokli un redzējumu par izlases vadīšanu. Padalīšos savos iespaidos.

Viena cikla laikā ļoti izmainīt izlases kodolu īsti nevar, jo tās ir tikai 2 sezonas, tomēr vienmēr var ielikt darbu nākotnes labā, lai kādu dienu saule iespīdētu arī mūsu dārzā. Izlases vadīšana ir publisks darbs, un , manuprāt, regulāri jābūt aktivitātei forumā no trenera puses. Pat ja nav atbildes no pārējās komūnas ir ''jārunā ar sienu', jo tikai tā var lēnām pievērst lietotāju uzmanību uz izlasi , un tajā notiekošo. Uzskatu, ka MINIMUMS ir viens ieraksts nedēļā. Aktivitāti neietekmē pārējie menedžeri (izlases spēlētāju formas, kalendāra izlzoe, taktikas utt), tāpēc , ja netiek izpildīta šī trenera funkcija, esmu vīlies izlases trenerī.
Par spēlētājiem īpaši komentēt neko nevaru - ievēlēšanas gadījumā tiktu publicēts apskats par spēlētāju izvēli un kopējo ''ainu''. Šobrīd tirgū redzams Beinis, kas bija pamata mazais uzbrucējs lielākajā daļā spēļu.
Atbildot uz jautājumu no Wertol puses - ''What do you think, what are the chances of getting out of the group?
''

Iespējas ir vienmēr, līdz brīdim, kad to vairs nav. Ar kalendāru nav paveicies, jāriskē uz visu banku jau sezonas sākumā un jācer uz spēles ģeneratoru.

Ceru, ka visiem ir priecīgs sestdienas rīts,
Veiksmi pārējiem kandidtātiem,
Saglabājiet možumu un veselību,

2pac