BuzzerBeater Forums

BB Azərbaycan > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Bill

This Post:
11
308702.2 in reply to 308702.1
Date: 03/28/2021 09:49:19
This Post:
00
308702.3 in reply to 308702.1
Date: 03/28/2021 12:43:54
Atlanta Villa Crespo
III.3
Overall Posts Rated:
00

Hi my people

I have been playing BB for several years and I want to dedicate myself now to a national team.
From what you can see, the potential of the Azervaiyan team is not well used and the level of satisfaction with the current manager is not good.
My project will be to work with the coach of the -21s to help and motivate the coach of the local players to train them how they should from a young age so that they grow and form a strong team. Azervaiyan cannot stay as the last team in the european league.
Since my team operates in the third division of Argentina, I am willing to invest in young people with potential to join my team and follow my training schedule. I have 2 coaches to make sure the youngsters get stronger.

Thanks.

I greet my people.

Last edited by bohemiolandia at 03/28/2021 12:48:05

This Post:
00
308702.4 in reply to 308702.3
Date: 03/29/2021 02:36:51
Fenerbahçe.
II.3
Overall Posts Rated:
193193
Türkçe
Merhaba arkadaşlar. 2013'ten önce de bu oyunu oynayan biriydim. Şu anki takımım ile de 2013'ten beri bu oyunu oynamaya devam ediyorum. Birkaç sezon önce Yeni Zellanda milli takımını 2 sezon boyunca çalıştırdım ve bu 2 sezonda sıralamada ciddi bir şekilde yükselmiştik. O görevimi bıraktığımdan beri Türkiye U21 Milli Takımında yardımcı olarak görev almaktayım.
Azerbaycan hak etmediği yerlerde dolanıyor. Buradan çıkması için ciddi bir yapılanmaya girmesi gerektiğini düşünüyorum. U21 Koçu ile birlikte çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanında bu dar oyuncu havuzunda, genç oyuncularla sadece U21 koçunun değil benim de ilgilenmem gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu ülkeyi ancak bu şekilde yukarı çıkaracağımızı düşünüyorum.
Aslında bu sezon hiçbir ülkeye aday olmayı düşünmüyordum ama Azerbaycan'ı görünce bir şansımı denemek istedim. Eğer ki bana destek verirseniz memnun olurum.

Azəricə
Salam dostlar. Bu oyunu 2013-cü ildən əvvəl oynamış biri idim. Bu oyunu 2013-cü ildən indiki komandamla oynayıram. Bir neçə mövsüm əvvəl Yeni Zelandiya millisini 2 mövsüm çalışdırdım və bu 2 mövsümdə xeyli yüksəldik. İşdən çıxandan bəri Türkiyə U21 Milli Komandasında yardım olaraq alıram.
Azərbaycan layiq olmadığı yerlərdə dolaşır. Düşünürəm ki, buradan çıxmaq üçün ciddi bir yenidənqurmadan keçməlidir. Düşünürəm ki, U21 məşqçisi ilə işləməliyik. Üstəlik, bu dar oyunçu hovuzunda yalnız U21 məşqçisini deyil, həm də gənc futbolçularla maraqlanmalı olduğumu düşünürəm. Çünki düşünürəm ki, biz bu ölkəni ancaq bu şəkildə yüksəldə bilərik.
Əslində bu mövsüm heç bir ölkəyə namizəd olmağı düşünmürdüm, amma Azərbaycanı görəndə şans qazanmaq istədim. Mənə dəstək ola bilsəniz sevinərdim.

This Post:
00
308702.5 in reply to 308702.4
Date: 03/29/2021 08:23:47
Overall Posts Rated:
1414
Merhaba oyunda tecrubeme güveniyorum kardes ülkemiz Azerbaycan
Boyle gerilerde görmek beni üzüyor bu takimin artik kendine gelme dirilme zamani geldide geçiyor kendi tecrübelerimi milli takımımız için kullanarak istenilen seviye getireceğim.

Salam, oyun təcrübəmə inanıram qardaş, ölkəmiz Azərbaycan
Bu komandanı arxada görmək məni kədərləndirir.Bu komandanın indi qayıdıb dirilməsinin vaxtı gəldi.Milli komandamız üçün öz təcrübələrimdən istifadə edərək istənilən səviyyəyə gətirəcəyəm.

2 əyalət və 1 millət üçün səslərinizi gözləyirəm hər şey Azərbaycan üçündür.