BuzzerBeater Forums

BB Eesti > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: MercyMe
This Post:
22
311843.2 in reply to 311843.1
Date: 10/07/2021 08:34:05
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Hello Marcio
I hope using english is fine for you. I would like to ask a couple of questions.

1. Why are you leaving ur own national team and how do u feel ur performance was during those seasons? I can see ur NT rank has been plummeting last seasons.

2. Why choose Estonia?

3. Could u name any specific ideas about trying to help our national team and how long are u planning to lead if u were to get selected?


From: SiimV
This Post:
22
311843.3 in reply to 311843.2
Date: 10/07/2021 13:48:18
BC Elkaaria
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
377377
Second Team:
Elkaaria Grasshoppers
Tervist!

Peale mõningast kaalumist ja praeguse NT juhendajaga suhtlemist otsustasin enda poolt samuti kandidatuuri välja panna. Kuna nimi sai kirja üsna hilja, siis ma kindlasti liiga kurb ei ole, kui soovite mõne "wildcardi" poolt hääle anda. Praegusega proovingi pigem pakkuda vähemalt mingil määral kindlama valiku Teie lauale.

Miks mind valida?
Olen viimased 6 hooaega olnud NT abitreeneri rollis ning praeguse koondisega väga kursis. Samuti oman head ülevaadet U21st ja sealt peale kasvavatest mängijatest. Võiks lausa öelda, et praegusel hetkel pakub Eesti U21 ja NT edendamine mulle palju rohkem huvi kui enda klubi arendamine.
Loomulikult ei saa jätta reklaamita Eesti H70 MM plaani, millest esimesed mängijad jõuavad juba selle valiktsükli teises pooles A-koondise vanusesse.Sooviks neile seal juba toetavat kätt pakkuda, et tulevik helgem tunduks.
Laiemas pildis olen BB-ga seotud olnud umbes 40 hooaega. Alustasin umbes 8 hooaja paiku, aga suutsin vahepeal meeskonna hingusele saata. Nüüd olen viimased ~30 hooaega alati kohal olnud.

Mida arvan tulevast NT hooajast?
Suuresti jääb meeskond samaks võrreldes eelmise hooajaga. Peale on kasvanud 1-2 noort ja väga head mängumeest, aga meie tuumikut jäävad kandma Sepp, Allas, Laurid, Vahher, Kruuse ja Pärn. Noortest meestest kannaksid tugevat rolli kindlasti Kütt, Rae ja Eelrand. Koosseis pole lõplik, aga meeste valik tundub olevat enamvähem teada.
EM C-alagrupis oleme Israeli (nr 1), Prantsusmaa (26), Horvaatia (19), Portugali (36), Norra (57), Andorra(66) ja Aserbaidžaaniga (88) top 2 peale mängimas. Pean tunnistama, et olukord tundub raske, aga kaotama ei lähe me midagi Meie koht on praegu maailmas 46 ning siit saab ainult ülesse.

Edu kõigile kandidaatidele!
Good luck to all fellow candidates!

From: SiimV

This Post:
00
311843.4 in reply to 311843.3
Date: 10/07/2021 13:49:04
BC Elkaaria
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
377377
Second Team:
Elkaaria Grasshoppers
Ja mu postitus on juba praegu vales kohas )

This Post:
22
311843.5 in reply to 311843.3
Date: 10/07/2021 17:43:08
Kohmerdised
III.10
Overall Posts Rated:
4848
Second Team:
Jokutised
Vähemalt Discordis nähtu põhjal julgen väita, et SiimV on mänguga (ja koondisega) väga hästi kursis, seni pole ükski mu küsimustest vastamata jäänud

Ja muidugi see H70 MM ka, minu arust pole varem midagi sarnast Eestis tehtudki? Ehk siis minu arust oleks tema meie koondisele parim valik.

This Post:
22
311843.6 in reply to 311843.2
Date: 10/08/2021 16:08:12
Salvem as Lulas
III.3
Overall Posts Rated:
4949
Good afternoon guys.

Answering the questions, I decided to leave my country's NT, because I believe I've already given my share of contribution. I managed (along with a commission) to make the trainings unified and focused on the same type for everyone.

I applied here, for the chance to get to know and help other cultures. And also I had not seen anyone to apply.

I realize that SiimV has been doing sequential work for a while, so I'm withdrawing my candidacy and hoping for your NT to have a great future.

Good luck to everyone.

This Post:
22
311843.7 in reply to 311843.6
Date: 10/09/2021 08:22:26
BC Elkaaria
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
377377
Second Team:
Elkaaria Grasshoppers
Hey Marcio!

Thank you for the good wishes.
I want to say thank you for your candidacy. We actually really much appreciate you for stepping up and trying to provide helping hand. Quite possibly you would have even been potential pick for quite many of us.
I believe we even would have managed to work closely enough to keep bigger picture in mind. But there were some last minute discussions and decisions leading to my sign up.
I hope you didn't put all cards on us and I wish you best of luck.