BuzzerBeater Forums

BB Israel > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
77
315402.2 in reply to 315402.1
Date: 07/27/2022 09:31:29
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
שלום לכולם.
אני שמח להכריז שאני מתחרה על תפקיד מאמן הנבחרת הצעירה בעונות 58-59 ואני ממש אשמח לקבל את תמיכתכם.

לפני שאנסה לשכנע אתכם להצביע לי, קצת על עצמי:
אני בן 35, נשוי ובתקווה מתישהו בקרוב עם ילד, גר כרגע בקרית עקרון לאחר מספר שנים ביפו.
אני מנהל מוצר איקומרס שזה אומר שאני מנסה למכור לכם דרך חנות אונליין ויש לי רקע בתור מדריך פסיכומטרי וכותב מבחנים קוגניטיביים באנגלית.
אני משחק בבאזרביטר מעונה 3, סוף אוקטובר 2007, אחרי ששיחקתי בהאטריק כמה שנים וראיתי שם מודעה למשחק דומה רק בכדורסל.

ישר נתפסתי למשחק הזה אבל האמת היא שבהתחלה עשיתי כמות טעויות מזעזעת. למשל כשהכניסו פוטנציאל למשחק ממש לא הבנתי איך זה עובד. אימנתי שחקן עם פוטנציאל אולסטאר (עם כוכבית) הרבה אחרי שמיצה את הפוטנציאל וזה היה על חשבון שחקן היכל התהילה שישב בצד ולא קיבל את האימון המתאים.
אבל לאט לאט הבנתי את המשחק והשתדלתי לא לחזור על טעויות. קראתי את המדריך למשחק שוב ושוב עד שהבנתי הכל.

בהיסטוריית האימונים שלי, שחשובה מאוד בקייס שלי לאימון הנבחרת, תמצאו כמה שחקנים שהגיעו לנבחרות, במיוחד שחקן ספרדי אחד וגרגורי ישראלי אחד. בנוסף אליהם תמצאו כמה שחקנים ישראלים ששיחקו בנבחרת הצעירה - אלעד ברדוגו היה הראשון ואחריו ליעד סגלוביץ', גרגורי כמובן, כורכום הענק ולאחרונה גלעד ואפיק שעדיין מתאמנים אצלי בראשית. את כולם תוכלו לראות בהיכל התהילה שלי ובסגל הקבוצה. ולא לשכוח, שלושה מוסקטרים צעירים שמתאמנים אצלי באוטופית וצפויים לככב בעונה הקרובה בצעירה, מאמין שגם אם לא אהיה המאמן - יוסי כספי, שחף דרוקמן וצביקה לבנת.

זה נכון, מעולם לא אימנתי נבחרת והצעתי את עצמי לאימון נבחרת רק פעם אחת, אי אז ב-2012:
(208862.2)
ההפסד ההוא בבחירות לניסן דב נמלים היה טראומטי ומאז היה לי קשה להביא את עצמי להתחרות, למרות שמאוד רציתי.
מה שכן, עזרתי מאוד למספר ראשי נבחרות, אם זה בסקאוטינג, בטקטיקה, בשמירה על קשר עם מאמנים, או סתם תמיכה כללית ועידוד.
והשנה אני מוכן לקחת את הנבחרת, חד משמעית
. אני לא יודע מתי תחזור לי הזדמנות כזו בה יש לי זמן להשקיע (בלי ילדים), יש לי מוטיבציה גדולה (אני בטירוף על המשחק לאחרונה) ויש לי עזרה ענקית מחברים למשחק בווצאפ ובכללי.

אני חושב שהוכחתי את עצמי מבחינה טקטית, עם האליפויות שלקחתי לאורך השנים וגם העונה בה ניצחתי כאנדרדוג ועליתי לליגת העל נגד הסיכויים עם הימורים נכונים ברגע המכריע.
אני חושב גם שהוכחתי את עצמי מבחינת איך אני יודע לבנות שחקן, דבר חשוב מאוד באימון הנבחרת הצעירה, אם זה שחקנים שלי או עזרה למאמנים חדשים עם השחקנים שלהם. למדתי גם הרבה מאוד ממאמני נבחרות גדולים ממני כמו אלון וגל (ביל).
אני מבטיח שכמאמן אני אקשיב לכולם אבל בסוף אקבל את ההחלטה הסופית ואעמוד מאחוריה. אני אעשה הכל כדי לשמור אווירה חיובית סביב הנבחרת, גם בווצאפ וגם בפורום, גם ישירות מול מאמנים וגם בהתמודדות עם מצבים קשים. גם אם הנבחרת תפסיד בכל המשחקים, אני אדאג להעמיד הרכב, לעשות משחקי ידידות, להתחרות בכל שלב אפשרי ולדאוג לעונות הבאות שיהיו מלאות בצעירים מבטיחים.

אז אם יש לכם שאלות, תשאלו במקום המתאים, בת'רד הדיבייט:
(315403.1)
אשמח לענות על הכל.

תודה על תשומת לבכם, ותזכרו, הנבחרת מעל הכל!