BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 58

Sezona 58

Set priority
Show messages by
This Post:
00
315853.1
Date: 7/30/2022 2:02:27 PM
Overall Posts Rated:
202202
Nova sezona, novi izzivi.

Novo sezono smo odprli s porazom na domačem parketu proti močnim Croatonsom. Hiter tempo, ki so ga vsiljevali skozi celotno tekmo, nam ni bil po godu, predvsem se je to pokazalo po glavnem odmoru, ko se telo igralcev malce ohladi. Kljub vsemu sem zadovoljen z videnim, predvsem v prvem polčasu, ko smo taktično odigrali perfektno. Že v torek upamo, da bomo krivuljo rezultatov obrnili navzgor in da bo tako ostalo čim dlje.

This Post:
00
315853.2 in reply to 315853.1
Date: 7/31/2022 3:53:13 PM
Team Suzuki Ecstar
II.1
Overall Posts Rated:
33
verjame da želite pri vas v torek dvigniti krivuljo,ampka vam bomo to skušali preprečiti ker tudi mi želimo v torek dvignit krivuljo...je pa res bo težka

This Post:
00
315853.3 in reply to 315853.2
Date: 8/2/2022 5:56:24 PM
Overall Posts Rated:
202202
Drugi poraz sezone so nam danes torej prizadejali Ecstarji. Njihovo consko obrambo smo želeli razorožiti predvsem s pritiskom na Gobca, ki si je tako že v prvem polčasu nabral 4 osebne. V drugem polčasu se je nato umiril in naš načrt ni uspel. Tudi obrambno smo odigrali zelo pod nivojem. Vendar verjamem, da se bo vse dokaj kmalu popravilo, saj v začetkih sezon pride do izraza daljša klop, ki je tokrat bila na strani nasprotnikov. Upali smo na boljši razplet, a gostovanja v Hammamatsu centru so bila vedno do sedaj neugodna. Verjamem, da se bomo veliko bolje odrezali v domačem gnezdu.

This Post:
00
315853.4 in reply to 315853.3
Date: 8/14/2022 7:08:22 AM
Overall Posts Rated:
202202
Končno smo dobili nekaj utehe po grdih porazih proti Croatonsom, Ecstarjem in Navihancem. Vendar je to tekma, ki bi jo morali dobiti še lagodneje kot smo sicer jo. To so žal slabi obeti za nadaljevanje sezone, a vseeno upamo in verjamemo, da se bomo iz te krize prej ali slej izkopali. Poiskati moramo le razlog za slabši štart v sezono in ga primerno nasloviti. Vse delamo tako kot v prejšnjih sezonah, rezultat pa vseeno izostaja.

Sedaj pa le veselo na delo.

This Post:
00
315853.5 in reply to 315853.4
Date: 10/13/2022 7:59:21 AM
Overall Posts Rated:
122122
Vsako sezono si mislim, da bo prvak odšel z naše strani lige, da bo postalo nekoliko lažje. Pa se mi še vedno zdi, da je vsako sezono asimetrija v naši ligi večja. Na 6. mestu bi naša ekipa s 13 zmagami in 8 porazi trenutno zasedala prvo mesto na drugi strani lige... To je res noro!

Je pa zabavno, da dejansko prvaka s te strani lestvice ni bilo že 4 sezone... Nazadnje so to bili Vršaci v 54. sezoni :)

This Post:
00
315853.6 in reply to 315853.5
Date: 10/25/2022 12:39:01 PM
Overall Posts Rated:
202202
Jah nič, to je to. Tekma generacije izgubljena, kar pomeni popolni rebuild, saj bo ekipa preprosto predraga. Kakorkoli jo obrnem, ne morem obdržati jedra ekipe.

Preprosto je šlo v najpomembnejšem trenutku, za kar smo delali več sezon, vse po zlu: moja aktivnost je v zadnjih tednih močno upadla, kar se je poznalo predvsem na pripravljenosti igralcev. To smo sicer pred tekmo z Lenartom poskušali ublažiti in do neke mere tudi smo, vendar "plastično" se ne da, ne tu ne nikjer.

Odigrali smo odličen prvi polčas, potem pa kot da nismo našli več odgovora - ne verjamem, da zaradi utrujenosti, pravzaprav ne vem, kaj točno je šlo narobe. Boljša taktična priprava bi tu bila zelo dobrodošla, a kot pravim - preprosto trenutno ni resnega časa.

Žal se nam je večsezonski projekt s tem porazom podrl in ga bo treba prenoviti.

This Post:
00
315853.7 in reply to 315853.6
Date: 10/26/2022 4:49:18 AM
Overall Posts Rated:
122122
Škoda.
Že pri igralcih ki si jih dal na trg se vidi, da je odlično sestavljena ekipa.

Če temu dodamo še igralce ki ti ostanejo, si imel definitivno ekipo za prvo ligo. Jaz sem v prvi ligi s precej slabšo ekipo prišel tudi v končnico...

Svetla točka (zame) je, da se malo sprosti naša stran lige, če Lenart napreduje v ligo višje, ti pa vsaj nekoliko razprodaš. Mi je pa res žal, da ti ni uspelo, ker imaš balansirano ekipo, nosilci niso dragi in ni razloga da ne bi mogel obstati v prvi ligi precej časa.

Izgleda pa, da bodo Sunsi nesli naslov prvaka, nosilci so namreč na torkovi tekmi nadigrali nasprotnika s +37.