League Schedule -- Season 48
Date/Time Away team Status Home team
11/23/2019 11:55:00 IDROKIT ASD Imberido
11/23/2019 11:55:00 Fortitudo BB Meister Bozz
11/23/2019 11:55:00 Team 45096 milano raptors
11/23/2019 11:55:00 Klacid Nets Pallacanestro Ozzano
11/23/2019 11:55:00 Pieve a Nievole Basket Harambe Team
11/23/2019 11:55:00 Cipolla Sin City inFamous
11/23/2019 11:55:00 milano rockets Kujo Team
11/23/2019 11:55:00 DB TEAM sderenati team TV
11/26/2019 11:55:00 2 ASD Imberido 5 Fortitudo BB TV
11/26/2019 11:55:00 4 Meister Bozz 8 Team 45096
11/26/2019 11:55:00 1 milano raptors 3 Klacid Nets
11/26/2019 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 7 IDROKIT
11/26/2019 11:55:00 4 Harambe Team 8 Cipolla
11/26/2019 11:55:00 1 Sin City inFamous 7 milano rockets
11/26/2019 11:55:00 2 Kujo Team 3 DB TEAM
11/26/2019 11:55:00 6 sderenati team 5 Pieve a Nievole Basket
11/30/2019 11:55:00 8 Team 45096 3 ASD Imberido
11/30/2019 11:55:00 2 Klacid Nets 1 Meister Bozz TV
11/30/2019 11:55:00 5 IDROKIT 4 milano raptors
11/30/2019 11:55:00 6 Fortitudo BB 7 Pallacanestro Ozzano
11/30/2019 11:55:00 2 milano rockets 6 Harambe Team
11/30/2019 11:55:00 1 DB TEAM 3 Sin City inFamous
11/30/2019 11:55:00 4 Pieve a Nievole Basket 5 Kujo Team
11/30/2019 11:55:00 7 Cipolla 8 sderenati team
12/03/2019 11:55:00 1 ASD Imberido 2 Klacid Nets
12/03/2019 11:55:00 4 Meister Bozz 6 IDROKIT
12/03/2019 11:55:00 3 milano raptors 5 Fortitudo BB
12/03/2019 11:55:00 7 Pallacanestro Ozzano 8 Team 45096
12/03/2019 11:55:00 4 Harambe Team 3 DB TEAM
12/03/2019 11:55:00 1 Sin City inFamous 7 Pieve a Nievole Basket TV
12/03/2019 11:55:00 2 Kujo Team 8 Cipolla
12/03/2019 11:55:00 5 sderenati team 6 milano rockets
12/07/2019 11:55:00 3 milano raptors 2 ASD Imberido
12/07/2019 11:55:00 7 Pallacanestro Ozzano 6 Meister Bozz
12/07/2019 11:55:00 8 Team 45096 5 IDROKIT TV
12/07/2019 11:55:00 1 Klacid Nets 4 Fortitudo BB
12/07/2019 11:55:00 5 Kujo Team 6 Harambe Team TV
12/07/2019 11:55:00 8 sderenati team 4 Sin City inFamous
12/07/2019 11:55:00 2 milano rockets 3 Pieve a Nievole Basket
12/07/2019 11:55:00 1 DB TEAM 7 Cipolla
12/10/2019 11:55:00 1 ASD Imberido 6 Pallacanestro Ozzano
12/10/2019 11:55:00 7 Meister Bozz 5 milano raptors
12/10/2019 11:55:00 3 IDROKIT 2 Klacid Nets
12/10/2019 11:55:00 4 Fortitudo BB 8 Team 45096
12/10/2019 11:55:00 4 Harambe Team 8 sderenati team
12/10/2019 11:55:00 2 Sin City inFamous 6 Kujo Team
12/10/2019 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 1 DB TEAM
12/10/2019 11:55:00 7 Cipolla 5 milano rockets TV
12/14/2019 11:55:00 7 Meister Bozz 1 ASD Imberido
12/14/2019 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 5 milano raptors TV
12/14/2019 11:55:00 4 Fortitudo BB 3 IDROKIT
12/14/2019 11:55:00 2 Klacid Nets 8 Team 45096
12/14/2019 11:55:00 2 Sin City inFamous 4 Harambe Team
12/14/2019 11:55:00 8 sderenati team 6 Kujo Team
12/14/2019 11:55:00 7 Cipolla 3 Pieve a Nievole Basket
12/14/2019 11:55:00 1 DB TEAM 5 milano rockets
12/17/2019 11:55:00 1 ASD Imberido 4 Harambe Team
12/17/2019 11:55:00 7 Meister Bozz 2 Sin City inFamous
12/17/2019 11:55:00 5 milano raptors 6 Kujo Team
12/17/2019 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 8 sderenati team
12/17/2019 11:55:00 3 IDROKIT 3 Pieve a Nievole Basket
12/17/2019 11:55:00 4 Fortitudo BB 7 Cipolla
12/17/2019 11:55:00 8 Team 45096 5 milano rockets
12/17/2019 11:55:00 2 Klacid Nets 1 DB TEAM TV
12/21/2019 11:55:00 2 Sin City inFamous 1 ASD Imberido
12/21/2019 11:55:00 6 Kujo Team 7 Meister Bozz
12/21/2019 11:55:00 8 sderenati team 5 milano raptors TV
12/21/2019 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 6 Pallacanestro Ozzano
12/21/2019 11:55:00 7 Cipolla 3 IDROKIT
12/21/2019 11:55:00 5 milano rockets 4 Fortitudo BB
12/21/2019 11:55:00 1 DB TEAM 8 Team 45096
12/21/2019 11:55:00 4 Harambe Team 2 Klacid Nets
12/24/2019 11:55:00 1 ASD Imberido 6 Kujo Team
12/24/2019 11:55:00 7 Meister Bozz 8 sderenati team
12/24/2019 11:55:00 5 milano raptors 3 Pieve a Nievole Basket
12/24/2019 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 7 Cipolla
12/24/2019 11:55:00 3 IDROKIT 5 milano rockets
12/24/2019 11:55:00 4 Fortitudo BB 1 DB TEAM
12/24/2019 11:55:00 8 Team 45096 4 Harambe Team
12/24/2019 11:55:00 2 Klacid Nets 2 Sin City inFamous
12/28/2019 11:55:00 8 sderenati team 1 ASD Imberido
12/28/2019 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 7 Meister Bozz
12/28/2019 11:55:00 7 Cipolla 5 milano raptors
12/28/2019 11:55:00 5 milano rockets 6 Pallacanestro Ozzano TV
12/28/2019 11:55:00 1 DB TEAM 3 IDROKIT
12/28/2019 11:55:00 4 Harambe Team 4 Fortitudo BB
12/28/2019 11:55:00 2 Sin City inFamous 8 Team 45096
12/28/2019 11:55:00 6 Kujo Team 2 Klacid Nets
12/31/2019 11:55:00 1 ASD Imberido 3 Pieve a Nievole Basket
12/31/2019 11:55:00 7 Meister Bozz 7 Cipolla
12/31/2019 11:55:00 5 milano raptors 5 milano rockets
12/31/2019 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 1 DB TEAM
12/31/2019 11:55:00 3 IDROKIT 4 Harambe Team
12/31/2019 11:55:00 4 Fortitudo BB 2 Sin City inFamous TV
12/31/2019 11:55:00 8 Team 45096 6 Kujo Team
12/31/2019 11:55:00 2 Klacid Nets 8 sderenati team
01/04/2020 11:55:00 7 Cipolla 1 ASD Imberido TV
01/04/2020 11:55:00 5 milano rockets 7 Meister Bozz
01/04/2020 11:55:00 1 DB TEAM 5 milano raptors
01/04/2020 11:55:00 4 Harambe Team 6 Pallacanestro Ozzano
01/04/2020 11:55:00 2 Sin City inFamous 3 IDROKIT
01/04/2020 11:55:00 6 Kujo Team 4 Fortitudo BB
01/04/2020 11:55:00 8 sderenati team 8 Team 45096
01/04/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 2 Klacid Nets
01/11/2020 11:55:00 1 ASD Imberido 5 milano rockets
01/11/2020 11:55:00 7 Meister Bozz 1 DB TEAM
01/11/2020 11:55:00 5 milano raptors 4 Harambe Team
01/11/2020 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 2 Sin City inFamous
01/11/2020 11:55:00 3 IDROKIT 6 Kujo Team TV
01/11/2020 11:55:00 4 Fortitudo BB 8 sderenati team
01/11/2020 11:55:00 8 Team 45096 3 Pieve a Nievole Basket TV
01/11/2020 11:55:00 2 Klacid Nets 7 Cipolla
01/14/2020 11:55:00 1 DB TEAM 1 ASD Imberido
01/14/2020 11:55:00 4 Harambe Team 7 Meister Bozz TV
01/14/2020 11:55:00 2 Sin City inFamous 5 milano raptors
01/14/2020 11:55:00 6 Kujo Team 6 Pallacanestro Ozzano
01/14/2020 11:55:00 8 sderenati team 3 IDROKIT
01/14/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 4 Fortitudo BB
01/14/2020 11:55:00 7 Cipolla 8 Team 45096
01/14/2020 11:55:00 5 milano rockets 2 Klacid Nets
01/18/2020 11:55:00 1 ASD Imberido 3 IDROKIT
01/18/2020 11:55:00 7 Meister Bozz 4 Fortitudo BB
01/18/2020 11:55:00 5 milano raptors 8 Team 45096
01/18/2020 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 2 Klacid Nets
01/18/2020 11:55:00 4 Harambe Team 3 Pieve a Nievole Basket
01/18/2020 11:55:00 2 Sin City inFamous 7 Cipolla
01/18/2020 11:55:00 6 Kujo Team 5 milano rockets
01/18/2020 11:55:00 8 sderenati team 1 DB TEAM TV
01/21/2020 11:55:00 4 Fortitudo BB 1 ASD Imberido TV
01/21/2020 11:55:00 8 Team 45096 7 Meister Bozz
01/21/2020 11:55:00 2 Klacid Nets 5 milano raptors
01/21/2020 11:55:00 3 IDROKIT 6 Pallacanestro Ozzano
01/21/2020 11:55:00 7 Cipolla 4 Harambe Team
01/21/2020 11:55:00 5 milano rockets 2 Sin City inFamous TV
01/21/2020 11:55:00 1 DB TEAM 6 Kujo Team
01/21/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 8 sderenati team
01/25/2020 11:55:00 1 ASD Imberido 8 Team 45096
01/25/2020 11:55:00 7 Meister Bozz 2 Klacid Nets TV
01/25/2020 11:55:00 5 milano raptors 3 IDROKIT
01/25/2020 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 4 Fortitudo BB
01/25/2020 11:55:00 4 Harambe Team 5 milano rockets
01/25/2020 11:55:00 2 Sin City inFamous 1 DB TEAM
01/25/2020 11:55:00 6 Kujo Team 3 Pieve a Nievole Basket
01/25/2020 11:55:00 8 sderenati team 7 Cipolla
01/28/2020 11:55:00 2 Klacid Nets 1 ASD Imberido
01/28/2020 11:55:00 3 IDROKIT 7 Meister Bozz
01/28/2020 11:55:00 4 Fortitudo BB 5 milano raptors
01/28/2020 11:55:00 8 Team 45096 6 Pallacanestro Ozzano
01/28/2020 11:55:00 1 DB TEAM 4 Harambe Team
01/28/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 2 Sin City inFamous
01/28/2020 11:55:00 7 Cipolla 6 Kujo Team
01/28/2020 11:55:00 5 milano rockets 8 sderenati team
02/01/2020 11:55:00 1 ASD Imberido 5 milano raptors
02/01/2020 11:55:00 7 Meister Bozz 6 Pallacanestro Ozzano
02/01/2020 11:55:00 3 IDROKIT 8 Team 45096 TV
02/01/2020 11:55:00 4 Fortitudo BB 2 Klacid Nets
02/01/2020 11:55:00 4 Harambe Team 6 Kujo Team TV
02/01/2020 11:55:00 2 Sin City inFamous 8 sderenati team
02/01/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 5 milano rockets
02/01/2020 11:55:00 7 Cipolla 1 DB TEAM
02/04/2020 11:55:00 6 Pallacanestro Ozzano 1 ASD Imberido
02/04/2020 11:55:00 5 milano raptors 7 Meister Bozz
02/04/2020 11:55:00 2 Klacid Nets 3 IDROKIT
02/04/2020 11:55:00 8 Team 45096 4 Fortitudo BB
02/04/2020 11:55:00 8 sderenati team 4 Harambe Team
02/04/2020 11:55:00 6 Kujo Team 2 Sin City inFamous
02/04/2020 11:55:00 1 DB TEAM 3 Pieve a Nievole Basket
02/04/2020 11:55:00 5 milano rockets 7 Cipolla
02/08/2020 11:55:00 1 ASD Imberido 7 Meister Bozz
02/08/2020 11:55:00 5 milano raptors 6 Pallacanestro Ozzano TV
02/08/2020 11:55:00 3 IDROKIT 4 Fortitudo BB
02/08/2020 11:55:00 8 Team 45096 2 Klacid Nets
02/08/2020 11:55:00 4 Harambe Team 2 Sin City inFamous
02/08/2020 11:55:00 6 Kujo Team 8 sderenati team
02/08/2020 11:55:00 3 Pieve a Nievole Basket 7 Cipolla TV
02/08/2020 11:55:00 5 milano rockets 1 DB TEAM
TV: Televised
Advertisement