BuzzerBeater Forums

Polska - V.16 > Sezon 12

Sezon 12

Set priority
Show messages by
From: machlak
This Post:
00
136704.3 in reply to 136704.2
Date: 03/23/2010 11:42:35
Overall Posts Rated:
44
No to może teraz ja coś dodam od siebie i napisze swoje typy i spostrzezenia na ten nowy sezon :)

Big 8

Polo Team Włocławek - wg mnie jeden z głownych faworytów , i moich najwiekszych rywali chociaz lubianych przez mnie :) Ich siła jest jednośc , młodosc i ambicja oraz jedna z najwiekszych zalet to myslacy i doskonale układajacy te klocki trener. Druzyna mogaca bez problemu wygrac z kazdym niewazne grajac u siebie czy na wyjezdzie.

CCC Zagłębie Lubin - zespol który w poprzednim sezonie spisal sie dobrze zajmujac 2 miejsce w swojej grupie. W sumie wyrównany skład z liderem w postaci Jorge Assunção i kilkoma ciekawymi zawodnikami, wg mnie w tym sezonie nie beda juz tak mocni jak w zeszlym chociaz tez powinni namieszac w czolowce.

Silesia Katowice - kolejny z faworytów do awansu chociaz juz nie tych głownych. Majacy w skladzie jednego z najlepszych C w lidze Dariusz Fiedziasty bo o nim mowa jet to lider z prawdziwego zdarzenia mogacy sam wygrywac mecze vice versa Drabot z Tecza Miłomlyn.

Wbs Buk Cavs - w poprzednim sezonie rzutem na tasme awansowali do play off ale zgodnie z przewidywaniami nic w nich nie zdzialali. Zespol bez gwiazd , majacy w sumie przecietny sklad z Alo Juur i Kaszubskim na czele. W tym sezonie maximum dla nich to play off ale nawet do nich ciezko bedzie im sie dostac.

Wiraż Chłopice - bardzo ciekawy zespol typowany przeze mnie do glownych faworytow w poprzednim sezonie. Ale nawet nie awansowali do play off , wg mnie zespol zle poukladany taktycznie bo sklad maja naprawde silny , to mimo wszystko brakuje tam managera ktory by wzial to wszystko i konkretnie poukladal. Jesli tak sie stanie to sa wstanie porzadnie namieszac i walczyc o awans jesli nie to raczej srodek tabeli.

Chicago buls , Kwk.Bloki , NIEPOKONANI MISTRZOWIE - statysci w tej grupie , mogacy sprawic pare niespodzianek w calym sezonie ale nie dgrywajacy w nim znaczacej roli.

Great 8

Cleveland Gdynia - bardzo ciekawy zespol spadkowicz z 4 ligi i 1 z faworytów do awansu. bardzo wyrównana i dobra ekipa majaca w swoim skladzie 2 liderow : Parime i Erbeya ale takze dobrych utalentowanych juniorow. Kibice w Sopocie juz nie moga sie doczekac ich przyjazdu na mecz z Treflem :)

Trefl Sopot - moja ekipa co tu duzo mowiac z roku na rok cel jest 1 awans! Takze z roku na rok pojawiaja sie bardzo dobrzy utalentowani juniorzy i po roku odchodza tak samo stalo sie przed tym sezonem gdy odszedl wychowanek Rylski, Telemaco, Gronholm, Paspalas. Ale na ich miejsce zostali sciagnieci rownie utalentowani gracze ktorzy z weteranami (Pizzinutti, Platania ,Debasiux, Celejewski (na wylocie?) tworza niesamowita mieszanke wybuchowa mogaca ograc kazdego i wszedzie.

Blokersi UniteD - bardzo zagadkowy zespol po dobrym poprzednim sezonie w tym roku nikt nie wie co tam sie dzieje tak naprawde. Wyprzedano prawie wszystkich graczy, doszli tylko nienjalepsi juniorzy, jak tak dalej pojdzie to ubedzie 1 z faworytow przynajmniej Great 8.

WKS Śląsk Wrocław 2 - typowy sredniak w paru ostatnich sezonach , takze w tym roku nie wroze im nic powyzej nic zakwalifikowanie sie do play off chociaz bedzie o to ciezko, zespol bez gwiazd majacy wyrownany przecietny zespol.

Radom Skład - Druzyna nielubiana w Sopocie bo wyeliminowala nas z play off 2 sezony temu wygrywajac wyraznie w Sopocie i pozbawiajac nas szans na awans. Zespol ktory w poprzednim sezonie byl jednym z faworytow ligi a skonczyl jak kazdy wie nie awansujac nawet do play off , mysle ze w tym sezonie sie przebudza ze snu i beda naprawde bardzo mocni w lidze. Maja 2 wielkie gwiazdy Proyarta i Kerma.

Tecza Milomlyn - zespol bardzo wyrownany choc nie najwyzszych lotow to majacy sklad na tyle silny by spokojnie awansowac w tym roku do play off. Maja w skaldzie prawdziwy postrach ligi i wszystkich wysokich graczy mianowicie Przemyslawa Drabota.

Miamii , Bobry Eldorado -typowi autsajderzy

Last edited by machlak at 03/23/2010 12:53:52

From: machlak
This Post:
00
136704.5 in reply to 136704.4
Date: 03/23/2010 12:37:44
Overall Posts Rated:
44
no to fakt niewiem czy jest sens bulic tyle kasy 1 zawodnikowi , no chyba ze kolega z Teczy Milomlyn ma bogatych sponsorów to moze sobie pozwolic na taki wydatek :) Ja mysle ze Drabot spokojnie by sobie poradzil w 2 lidze a nawet w plk :)

This Post:
00
136704.6 in reply to 136704.5
Date: 03/23/2010 13:50:51
Overall Posts Rated:
00
witam was ja go trenowalem pod kadre a czy zoatanie w naszej lidze to czas pokarze i oczywiscie ja o tym zdecyduje

From: machlak
This Post:
00
136704.8 in reply to 136704.7
Date: 03/26/2010 10:11:02
Overall Posts Rated:
44
u mnie dobrze 9/12 skoków kondycji :) zobaczymy za tydzien moze bedzie wiecej :P

This Post:
00
136704.9 in reply to 136704.8
Date: 03/26/2010 10:17:06
Overall Posts Rated:
00
U mnie w końcu skok!! I to na dodatek gracza z draftu...

Ktoś chętny na kupienie słabych grajków ode mnie? ^^

From: machlak
This Post:
00
136704.11 in reply to 136704.10
Date: 03/26/2010 12:31:54
Overall Posts Rated:
44
ja tam nie potrzebuje juz nowych grajków wlasnie dzis zamknalem składzik na nowy sezon :) w koncu Celejewski poszedl :)