BuzzerBeater Forums

Polska - V.35 > PO sezon 13

PO sezon 13

Set priority
Show messages by
This Post:
00
157393.1
Date: 09/19/2010 14:33:48
Overall Posts Rated:
00
No to czas może napisać coś ciekawego o PO :) Może każdy z nas napisze swoje typy na ćwierćfinały półfinał i finały? to może ja zacznę:d
BIG 8

ćwierćfinały:

Qrpik Team vs Red Highflyers

Zapowiada się ciekawa walka drużyna Qrpik bardziej wyrównan ale Hygflyersi wydają się być silniejsi pod koszem i moim zdaniem to pomoże im w zwycięstwie przy odpowiednim wyborze taktyki.

TYP: po zaciętym boju zwycięstwo Red'sów

The Dunk Masters vs Legia Krosno

Kolejna bardzo wyrównana para tylko jedna wygrana więcej na koncie Mastersów przemawia za nimi no ale parkiet wszystko zweryfikuje.

TYP: The Dunk Masters po dogrywce

półfinał

Red Highflyers vs The Dunk Masters

Zdecydowanie silniejsza wydaje się być drużyna mistrzów wsadów :)


TYP: Zdecydowane zwycięstwo Mastersów


GREAT 8

ćwierćfinały:

Zgolek Team vs Wyznanie Generała Lufy

No cóż, trudno mi cokolwiek powiedzieć o ekipie moich rywali gdyż po ostatnich roszadach nie wiele można o nich powiedzieć

TYP: no a co mam powiedzieć? Zgolek Team po raczej zaciętym spotkaniu :)

De Alba Angels vs Asseco Prokom Koszalin

No cóż mecz oddany bedzie walkowerem przez ekipe z Koszalina w której składzie znajduję sie tylko jeden zawodnik.

TYP: De Alba Angels

półfinał

Zgolek Team vs De Alba Angels

Pierwszy mecz w sezonie zasadniczym zdecydowanie wygrany przez drużyne ze Zgorzelca ( czyt. moją xD) W drugim także lepsza okazała się ekipa ze Zgorzelca ale dopiero po dogrywce.

TYP: Rywalizacja będzie bardzo zacięta ale przewaga własnego parkietu zadziała na korzyść Zgolka.


FINAŁ

Zgolek Team vs The Dunk Masters

ekipa Mastersów gdyby miała zagrać w konferencji GREAT 8 najprawdopodobniej grała by teraz w barażach więc wynik finału chyba jest oczywisty

TYP: 2-0 dla Zgolek Team


This Post:
00
157393.2 in reply to 157393.1
Date: 09/22/2010 03:47:01
Overall Posts Rated:
00
w związku z tym że przegrałem z największą ciotą w lidze cały mój skład jest na TL-u