BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > [hlasování] asistent trenéra NT Pavel Stašek

[hlasování] asistent trenéra NT Pavel Stašek

Set priority
Show messages by
This Post:
11
197306.1
Date: 09/28/2011 08:29:43
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11581158
Second Team:
Jirkov
Potřebujete-li se Pavla na něco zeptat, než se rozhodnete, tak se ptejte. Pavla bych pak požádal o krátké představení pro ty, co ho třeba zatím ještě nezaregistrovali v jiných diskuzích.
Samozřejmě pokud se na něco chcete v této záležitosti zeptat mě, jako člověka, kterému by případně dělal asistenta, tak se mě taky ptejte.

Poll:  Dalším kandidátem na post asistenta trenéra NT je Pavel Stašek. Jak se stavíte k jeho kandidatuře a možnosti zpřístupnit mu databázi hráčů?
Response Votes Result

Souhlasím, včetně přístupu k databázi 12
27.3% 27.3% 27.3%
27.3%
Souhlasím, ale bez přístupu k databázi 3
6.8% 6.8% 6.8%
6.8%
Nesouhlasím s jeho kandidaturou 29
65.9% 65.9% 65.9%
65.9%

This poll ended on 10/05/2011.

This Post:
00
197306.2 in reply to 197306.1
Date: 09/28/2011 12:23:03
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
mám spíš otázku na tebe..... kdo by byl asistent číslo 1 a asistent číslo2? jakou by měl kdo funkci když tu máme LA-honza999 a teď i Pavla?

This Post:
00
197306.3 in reply to 197306.2
Date: 09/28/2011 12:30:58
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11581158
Second Team:
Jirkov
Nebylo by to o asistentovi č. 1 a č. 2. Dostávali by úkoly, které jsou potřeba pro zabezpečení chodu NT a pro získávání zkušeností pro budoucí pozici trenéra. Ten, kdo by je plnil zodpovědněji, by si postupně vybudoval silnější pozici. Pokud bych s někým byl vyloženě nespokojený z hlediska plnění úkolů (ať už neplnění třeba z časových důvodů nebo nespokojenost s odvedenou kvalitou práce), pak by mohlo dojít i k ukončení spolupráce.

This Post:
00
197306.4 in reply to 197306.3
Date: 09/28/2011 12:35:38
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
ok tak to jo ja myslel ze by mel treba kazdy jine povinnosti nebo tak ale pokud by meli stejne a bylo by to jenom do te doby nez by ses rozhodl a vybral toho kdo je zodpovednejsi tak s tim souhlasim a at maji oba stejne podminky (bud oba s nebo oba bez pristupu k hracske databazy)

This Post:
00
197306.5 in reply to 197306.4
Date: 09/28/2011 12:38:15
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11581158
Second Team:
Jirkov
Některé povinnosti se dají dělat ve dvou, např. návrh taktiky na nějaký zápas může dát každý za sebe. Jiné se nedají dělat tak, aby to dělali oba (např. psát manažerům ohledně tréninku nemůžou tak, že mu budou psát 2 ohledně 1 hráče, ale dá se každému třeba dát na starost určitá skupina hráčů).

This Post:
00
197306.6 in reply to 197306.5
Date: 09/28/2011 12:40:52
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
jj tak to je jasny ale jako ze oba budou mit stejne ukoly

From: Ravered
This Post:
11
197306.7 in reply to 197306.6
Date: 09/28/2011 14:35:28
Overall Posts Rated:
22
Dotaz na Pavla : Proč se chceš tak strašně stát trenérem NT? Opravdu si myslíš,že máš takové schopnosti aby jsi vedl Národní tým?..Myslíš si,že by jsi přinesl nějaké oživení nebo změny? .. A co si myslíš o rwystrykovi? Vykonává svojí práci dobře , popřípadě co dělá špatně? .. díky za odpoveď , David

This Post:
11
197306.8 in reply to 197306.7
Date: 09/29/2011 03:44:22
Overall Posts Rated:
1717
Vest nt tym je jeden z vrcholu teto hry a snad skoro kazdy chce toto dokazat.... Abych rekl pravdu nemam skoro ani paru o tom co nt tym obnasi ale behem tohoto v uvozovkach zkusebniho obdobi bych poznal co tato funkce obnasi... Oziveni no tak jak se to veme kazdy mame jiny herni styl a jak je o me znamo mam rad utocnou hru kde pada hodne kosu takze trosku zmeny v taktikach by byly ... rwyst je dobry manazer ale jak kazdy vime mel trosku usnadnenou cestu v teto hre kdy zacinal mezi prvnima a tak mel nade vsema mensi naskok a abych se priznal nesleduji fora o nt tymu atd ... mozna svou praci dela dobre mozna ne to ja nemuzu posoudit ja jen vidim vysledky a podle vysledku si nevede nejhur

Jsem lepší než vy !!! xDD
This Post:
22
197306.9 in reply to 197306.8
Date: 09/29/2011 04:44:13
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11581158
Second Team:
Jirkov
Teď si mě teda docela dost naprdnul.
rwyst je dobry manazer ale jak kazdy vime mel trosku usnadnenou cestu v teto hre kdy zacinal mezi prvnima a tak mel nade vsema mensi naskok

Jen pro úplnost, já jsem rozhodně nebyl jediný, kdo začal v sezoně 3 (první česká sezona), je tady spousta týmů, co začaly taky v té době. Navíc mnozí z nich začali rovnou v první lize nebo aspoň v druhé. Já začal až ve třetí lize, takže jsem se musel do první ligy prokousat a jsem v ní od sezony 5 a hned jsem prošel až do finále a do té doby ho s jedinou výjimkou hraji pravidelně. Proč tam nejsou ty ostatní týmy, co začaly v té době? A 15 sezon je dost dlouhá doba, aby mě na klubové úrovni sesadil nějaký jiný manažer, kdyby byl dost dobrý, i kdyby začal o něco později, já už dost dlouhou dobu operuji s rozpočtem na nule nebo dokonce v červených číslech, takže žádnou ekonomickou výhodu proti ostatním nemám. Navíc ceny poklesly tak, že se dají dobří hráči pořídit za velmi přijatelné ceny.
Kolik týmů po celém světě dokázalo 5x postoupit do semifinále B3? Nj, měl jsem usnadněnou cestu …
Takže slova o usnadněné cestě beru jako absolutní blábol, sorry. Chtělo by to trochu soudnosti z Tvé strany.
Taky by bylo uctivé nick manažerů psát celý, nejsem žádný rwyst, já tě taky nepíšu jako PaSt, i když tenhle Tvůj zájem mi jako past na NT připadá.
Oziveni no tak jak se to veme kazdy mame jiny herni styl a jak je o me znamo mam rad utocnou hru kde pada hodne kosu takze trosku zmeny v taktikach by byly

Absolutní nepochopení principů téhle hry, takže s mou podporou tohle ne. I když částečně je to možná nedostatkem zkušeností. Až na klubové úrovní tímhle stylem pořádně narazíš, což se stane až na vyšší úrovni, tak možná změníš postoj a pochopíš, že obrana je základem.
Vest nt tym je jeden z vrcholu teto hry a snad skoro kazdy chce toto dokazat.... Abych rekl pravdu nemam skoro ani paru o tom co nt tym obnasi
abych se priznal nesleduji fora o nt tymu atd. mozna svou praci dela dobre mozna ne to ja nemuzu posoudit ja jen vidim vysledky a podle vysledku si nevede nejhur

Myslím, že to je základ, aby si ty fóra začal sledovat a měl tušení o čem NT je. Já potřebuji takové asistenty, kteří už jsou v obraze a ne takové, co na mě budu hledět jak tele na nové vrata, až jim budu vysvětlovat, co konkrétně jednotlivé činnosti asistenta obnášejí.
Asi to úplně každý dělat nechce, aspoň se tak dá usuzovat z obvyklého počtu kandidátů ve volbách. Řekl bych, že ostatní si lépe uvědomují, kolik je zatím času, aby se na konci dosáhlo úspěchu.
Trochu mě to připadá, že si z mě ne úplně pochopitelných důvodů chceš udělat čárku vedl jsem NT, ale je ti tak trochu jedno, jestli s ním něco dokážeš nebo ne a jestli svou činností případně pošlapeš dlouhodobé úsilí nějaké skupiny lidí.

Chtěl jsem ti dát šanci, ale tímhle si to poslal k šípku nehledě na stav hlasování. Čímž se předem omlouvám komunitě, ale pokud ještě zvrátí výsledek hlasování v Pavlův prospěch, nebudu ho respektovat a to z důvodu, že od svých asistentů očekávám, že mi budou práci okolo NT usnadňovat a ne komplikovat.

A rada pro Pavla, jestli opravdu jednou chceš být NT trenérem a to proto, aby náš nároďák něco dokázal a ne jen proto, aby ty si byl NT trenérem, protože je to fajn zářez na pažbě, tak doporučuju vytrénovat něco pro repre (pro dospělou, nikoli jen pro U21, i když ani do ní to Čeloud nedotáhl), začít sledovat dění v NT a případně se aktivně do diskuze zapojit. Supportera máš, takže přihlásit se do federace není problém a na externí forum se dokonce může přihlásit každý a pokud se dobře dívám, tak ani tam tě nevidím. Takže nejdříve zkus ukázat, že ti opravdu jde o náš nároďák a ne o sebe, to je elementární základ, aby se dalo vůbec uvažovat o nějaké spolupráci.

This Post:
11
197306.10 in reply to 197306.9
Date: 09/29/2011 05:35:18
Overall Posts Rated:
4949
Tak Pavle a jsi tam kde jsi nechtel byt.Tato hra je zrejme pro Tebe zakleta,tady Ti uz psenka nepokvete:-(

This Post:
11
197306.11 in reply to 197306.10
Date: 09/29/2011 05:52:44
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
Pavle a proč jsi nenapsal rwystyrkovi když máš "zájem" v budoucnosti trénovat NT tak ať tě přidá do externího fóra a teď, když už máš i supa tak i do federace? A nebo se tím aspoň nechlub, že nečteš fóra a nějak tě to ani nezajímá. Tím akorát dokazuješ, že takový zájem zase nemáš. A pokud máš opravdu zájem trénovat někdy NT tak by ses měl přihlásit na ty fóra a do té federace, protože se tam hodně přiučíš. Mně to třeba osobně pomohlo abych pochopil různé taktiky.

Jinak jak jsi psal že každý má zájem trénovat NT:
Já třeba nemám zájem trénovat NT v ČR, protože vím, že a to nemám tolik času a ani tolik zkušeností. Stačilo by mi trénovat v některé z "exotičtějších" zemí.