BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
199951.2 in reply to 199951.1
Date: 11/01/2011 01:34:00
BK Ankh-Morpork
III.3
Overall Posts Rated:
3232
Zdravím českou komunitu na BB.

Jsou před námi další volby, které určí trenéra U21 na příští dvě sezony, tímto se do nich hlásím. Na BB jsem již dva roky, od 10. sezony. Začínal jsem ve III. lize a nyní hraji v lize: II.2, kde jsem jako nováček zvítězil v konferenci. Dále jsem minulé 3 sezony zastával pozici skauta U21, takže tuto sezonu bude za U21 hrát ročník, který jsem měl na starost, druhou sezonu tohoto volebního období bude hrát ročník, o který se stará manažer Debakl. Minulou sezonu jsem byl přijat/zvolen jako asistent NT, z této pozice se starám především o botující a nové týmy, po zvolení bych minimálně ve stejném rozsahu pokračoval.

Rád bych navázal na práci týmu, který okolo U21 pracuje již několik sezon, základem týmu by byli Debakl a Honza, který se rozhodl nekandidovat, ale zůstává v pozici skauta. Nevylučuji, že v případě mého zvolení, bude vypsáno výběrové řízení na post nového skauta.

Budu rád za všechny Vaše dotazy.

This Post:
00
199951.3 in reply to 199951.2
Date: 11/01/2011 09:44:07
Overall Posts Rated:
2525
Jmenuji se Radek.
BB hraji od 12. sezony.
Začínal jsem ve čtvrté lize (IV.4) teď jsem ve třetí (III.4).
Před pár sezonami jsem se hlásil na pozici skauta. Boužel vybrali někoho jiného.
Do NT U21 jsem vytrénoval tři hráče, kteří se podíleli na vydařené šestnácté sezoně. (Zítka, Zrubec, Čabla) Poslení je hrál za NT U21 ve dvaceti letech.

Pokud máte nějaké dotazy klidně se ptejte.