BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
208929.2 in reply to 208929.1
Date: 02/07/2012 08:36:27
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11561156
Second Team:
Jirkov
Jako již obvykle jsem se přihlásil do voleb. Na volební řeč si budete muset počkat, nestíhám teď. Pokud máte nějaké otázky, tak se ptejte. V těchto volbách jsem se rozhodl jen odpovídat na otázky, které mi budou položeny. Případných protikandidátů se sám zřejmě nebudu z časových důvodů nic ptát a nechám to na zbytku komunity, aby si je vyzpovídala.

Message deleted
From: Coochy

This Post:
00
208929.4 in reply to 208929.3
Date: 02/08/2012 14:03:59
Overall Posts Rated:
1616
Luku, píšeš na špatný místo, tohle je debatní fórum, zkus "speeches".

From: Lukainos

This Post:
00
208929.5 in reply to 208929.4
Date: 02/08/2012 14:08:06
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
sry uz by to melo bnyt v cajku jsem videl rwystyrka tak jsme reagoval a uz se nedival kam to pisu

This Post:
00
208929.6 in reply to 208929.5
Date: 02/08/2012 14:43:03
Overall Posts Rated:
2525
Zatím žádné dotazy nebyly. Tak já teda začnu otázky se týkají jen Lukainose.
1) Jak jsi spokojen s losem?
2) Jak hodnotíš jednotlivé soupeře, jaká je šance na postup?
3) Bude nějaký přínos, když tě zvolíme?
4) Kdyby ses stal trenérem, máš vybrané skauty/nebo to vše budeš dělat sám?
5) Rozhoduje zvolení hráču k zápasu u tebe i zkušenost?
6) Psal jsi, že jsi defenzivní typ. Ukaž nám tady rozdíl hráče mezi ofenzivním a defenzivním typem.. (stačí jednoho na PG/SG a jednoho na PF/C)

Last edited by Youngsters at 02/08/2012 14:44:04

This Post:
00
208929.7 in reply to 208929.6
Date: 02/08/2012 17:06:04
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
1) pokud myslíš moji ligu tak hodně špatně :D, ale pokud NT tak tam to mohlo být i hoší i lepší,ale tak skupina je to celkem dost hratelná. Myslím,že jediný soupeři, kteří by nám mohl dělat problémy je Lotyšsko a možná trochu Portugalci. Jinak ostatní bychom měli celkem v pohodě přehrát.

2)To už jsem tak trochu zhodnotil v první otázce.

3) Záleží co si představuješ jako přínos. Je velmi těžké navazovat na úspěchy rwystyrka, takže těžko soudit, když jsem ještě nebyl ani zvolen.

4) Skauty zatím vybrané nemám. Určitě bych, ale na tom nechtěl pracovat sám a tudíž bych chtěl mít skauty. POku byste mě zvolili bych udělal výběrové řízení.

5) Zkušenosti u mě rozhodují v případě klíčových zápasů a nebo pokud mají hráči vyrovnané skilly. POkud mám top hráče bez zkušeností, ale svými skilly přervyšuje jasně ostatní (u mě např. T.Lískovec), tak je jasné že ho nasadím i když bude mít horší zkušenosti.

6) Podle mě:
PF/C (defenzivní typ), bloky by teda mohl mít na vyšší úrovni ještě:
Střelba: neadekvátní Dostřel: neadekvátní
Vnější obrana: ucházející Kontrola míče: ucházející
Nájezdy: neadekvátní Přihrávky: katastrofální
Podk. střelba: nadstandardní Podk. obrana: brilantní
Doskoky: prvotřídní Bloky: excelentní
Kondice: neadekvátní Trestné hody: nadstandardní

PF/C(ofenzivní), nájezdy a by podle mě měl mít vyšší:
Střelba: solidní Dostřel: solidní
Vnější obrana: tristní Kontrola míče: katastrofální
Nájezdy: neadekvátní Přihrávky: solidní
Podk. střelba: prvotřídní Podk. obrana: nadstandardní
Doskoky: nadstandardní Bloky: solidní
Kondice: nadstandardní Trestné hody: brilantní

PF/C - podle mě jako defenzivní typ má vyšší vnitřní obranu jak podk.střelbu

PG/SG (defenzivní), podle mě typické defenzivní SG, trošku bych možná zvedl doskoky:
Střelba: brilantní Dostřel: vynikající
Vnější obrana: kolosální Kontrola míče: vynikající
Nájezdy: nadstandardní Přihrávky: solidní
Podk. střelba: katastrofální Podk. obrana: nedostačující
Doskoky: katastrofální Bloky: odstrašující
Kondice: ucházející Trestné hody: vynikající

PG/SG (ofenzivní),podle mě typické ofenzivní SG:
Střelba: brilantní Dostřel: nadstandardní
Vnější obrana: ucházející Kontrola míče: brilantní
Nájezdy: nadstandardní Přihrávky: nadstandardní
Podk. střelba: nedostačující Podk. obrana: neadekvátní
Doskoky: tristní Bloky: neadekvátní
Kondice: tristní Trestné hody: vynikající


PG/SG - podle mě jako defenzivní typ má vyšší vnější obranu jak ostatní skilly





This Post:
00
208929.8 in reply to 208929.7
Date: 02/08/2012 17:35:44
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11561156
Second Team:
Jirkov
Nebudu se tě na nic ptát, jak jsem avizoval. Jen bych měl jednu radu, jsme ve vlákně o volbách NT. Takže pokud dostáváš otázky, tak pokud není vyloženě řečeno, že se tě někdo ptá na tvůj tým, tak to ber tak, že se tě ptá na NT. A když uvádíš nějaké úrovně vlastností apod., tak by bylo vhodné ty příklady taky vztáhnout na úroveň NT a ne tak možná na špici 3. ligy, aby bylo vidět, že máš představu, kde by se tak asi mohla pohybovat kvalita hráčů na NT úrovni.

This Post:
00
208929.9 in reply to 208929.8
Date: 02/08/2012 17:42:57
BK Baník Lukoslavice
První liga
Overall Posts Rated:
8585
Já jen tam chtěl ukázat rozložení jak si představuji hráče defenzivního a ofenzivního typu. Aby viděl porovnání v rozložení u skillů. Samozřejmě u NT jsou skilly vyšš,í ale jsou poěrově by měly být rozloženy stejně.

This Post:
00
208929.10 in reply to 208929.9
Date: 02/09/2012 03:19:46
Overall Posts Rated:
4444
Ahoj, přeju Ti hodně štěstí do voleb.
To tvoje "ofenzivní" SG je lama a ne SG. A to fakt levá lama. Myslel sem, že když je nějaký hráč ofenzivní tak má napálené skilly jako je střelba, dostřel, nájezdy,..., ale to tvoje ofenzivní SG je má zhruba stejný jak to defenzivní. Bohužel i když to ukazuješ na III.ligových hráčích tak i tak to nemá hlavu ani patu.
Můžeš ještě pro zajímavost zkusit vypotit ofenzivní a defenzivní SG pro NT? A jestli myslíš, že rozdíl mezi off a def SG je jen ve vnější obraně, tak vlastě nic psát nemusíš.
Díky D.
Gratuluju Rwystyrkovi k vítězství ve volbách.

This Post:
11
208929.11 in reply to 208929.10
Date: 02/09/2012 05:33:33
Overall Posts Rated:
913913
Myslim, ze tva rekace je zbytecne ofenzivni. Urcite vybral hrace ze sveho tymu, kteri se aspon trochu hodili do jeho skupin a je jasne, ze nema dva silne hrace dvou typu. To nemam ani ja.

Kazdopadne taky bych uvital priklad na NT urovni, uz za prve proto, jestli se orientujes, jaci hraci jsou na NT (i kdyz to stopro nemuzes, protoze pristup k nim nemas) a za druhe, abych popripade vedel, jake typy hracu budes preferovat - protoze se treninkem NT hracu zabyvam a zabyvat budu.

Nejspis se taky rozhodnu pro rwystyrka, ale je super, ze se adepti najdou. Do U21 to byl Youngster, ktery to mysli vazne a i Lukanois bude v budoucnu v pohode. Honza z U21 samozrejme taky, takze az se opravdu rwystyrk vzda kormidla, bude z ceho vybirat a bude to zajimave.