BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
217044.2 in reply to 217044.1
Date: 05/15/2012 12:21:15
Overall Posts Rated:
14571457
Питання до кандидатів:
1 Ваш приблизний план на групу кого пікувати кого моцити...якшо можна по кожному з суперників...(знову Росія)
2 Чи будуть експерименти з тактиками? Ізоляції всякі...і т.д.
3 Мульт чи моноскіл? Тобто збірна буде з нахилом в яку сторону...
4 Ваша думка про роль досвіду, і виноса
5 Як буде виглядати співпраця з тренером НТ.
6 Будете катати договрняки? Чи будете обманювати в такому випадку?
7 Питання конкретно до Тігри, історію обновиш якшо станеш тренером?:))))))))))
8 Будуть превюшки і тд.?
9 Який приблизний результат на вашу думку буде оптимальним, (1 груповий раунд, 2 груповий і т.д.)Тод вот в півфінал хоче))
10 Чим на вашу думку, ви кращі за свого конкурента, в плані тактики, або досвіду, оскільки тут є 3 кандидата, які були уже тренерами певний період, ну і кожен мав певні помилки, і певні успіхи..як на вашу думку, робити менше помилок? Наявність штабу, чи алкоголь ))))))))
Це ще не все, просто часу нема

Last edited by GM-Armin at 05/15/2012 12:22:28

From: Kampot

This Post:
00
217044.3 in reply to 217044.2
Date: 05/15/2012 12:37:53
Lviv Lions
III.2
Overall Posts Rated:
696696
Second Team:
Ukrainian Lions
Питання до кандидатів:
1 Ваш приблизний план на групу кого пікувати кого моцити...якшо можна по кожному з суперників...(знову Росія)
2 Чи будуть експерименти з тактиками? Ізоляції всякі...і т.д.
3 Мульт чи моноскіл? Тобто збірна буде з нахилом в яку сторону...
4 Ваша думка про роль досвіду, і виноса
5 Як буде виглядати співпраця з тренером НТ.
6 Будете катати договрняки? Чи будете обманювати в такому випадку?
7 Питання конкретно до Тігри, історію обновиш якшо станеш тренером?:))))))))))
8 Будуть превюшки і тд.?
9 Який приблизний результат на вашу думку буде оптимальним, (1 груповий раунд, 2 груповий і т.д.)Тод вот в півфінал хоче))
10 Чим на вашу думку, ви кращі за свого конкурента, в плані тактики, або досвіду, оскільки тут є 3 кандидата, які були уже тренерами певний період, ну і кожен мав певні помилки, і певні успіхи..як на вашу думку, робити менше помилок? Наявність штабу, чи алкоголь ))))))))
Це ще не все, просто часу нема

1. все піки крім Росії(можливо вдасться один одному помогти я надіюся ви розумієте про що я ;) ) та іспанії, може ше македонці і то не факт, ще латвія небезпечна. По ходу турніру буде видно
2 в товарках да) в оф матчах - ні, можливо буде як вийдем з групи проти суперника де втрачати нічого )
3 Моно-середньо-мультискіл
4 винос важливий, досвід на етапі молодіжки мало рішає, бо він у всіх або 2 або 3
5 я його пошлю на три букви:)
6 все можливо, я підступний) але коли сам запропонував - обманювати не буду!
7
8 нєє, можеш тему молодікжи закрити, нашо вона
9 Я хочу дойти в груповий, а там далі буде видно. Склад у нас досить сильний і чогось добитися треба без варіантів
10 тут некоректне питання. не мені вирішувати чим я кращий за тігра чи тода, всі ми менеджери з досвідом, в когось одне бачення в когось іншого ) людина не робот, хтось їх робить менше а хтось більше ) Як застерегтися? користуватися розумом а не чимось іншим )
В єдності - сила )




Last edited by Kampot at 05/15/2012 12:44:00

From: GM-Armin

This Post:
00
217044.4 in reply to 217044.3
Date: 05/15/2012 12:51:39
Overall Posts Rated:
14571457
5 пункт був рішаючий
10 Вот і нам, тобто виборцям тре вибрати з вас того, хто більше подібний до робота шоб не робив помилок


Last edited by GM-Armin at 05/15/2012 12:52:39

From: Kampot

This Post:
00
217044.5 in reply to 217044.4
Date: 05/15/2012 12:57:15
Lviv Lions
III.2
Overall Posts Rated:
696696
Second Team:
Ukrainian Lions
добре шо є з чого вибирати, а не один кандидат і супер мего перспективний МАКСИМ

From: Tiger

This Post:
22
217044.6 in reply to 217044.2
Date: 05/15/2012 15:13:41
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
Питання до кандидатів:
1 Ваш приблизний план на групу кого пікувати кого моцити...якшо можна по кожному з суперників...(знову Росія)
2 Чи будуть експерименти з тактиками? Ізоляції всякі...і т.д.
3 Мульт чи моноскіл? Тобто збірна буде з нахилом в яку сторону...
4 Ваша думка про роль досвіду, і виноса
5 Як буде виглядати співпраця з тренером НТ.
6 Будете катати договрняки? Чи будете обманювати в такому випадку?
7 Питання конкретно до Тігри, історію обновиш якшо станеш тренером?:))))))))))
8 Будуть превюшки і тд.?
9 Який приблизний результат на вашу думку буде оптимальним, (1 груповий раунд, 2 груповий і т.д.)Тод вот в півфінал хоче))
10 Чим на вашу думку, ви кращі за свого конкурента, в плані тактики, або досвіду, оскільки тут є 3 кандидата, які були уже тренерами певний період, ну і кожен мав певні помилки, і певні успіхи..як на вашу думку, робити менше помилок? Наявність штабу, чи алкоголь ))))))))
Це ще не все, просто часу нема


1. сейчас трудно сказать, поскольку не знаком даже со своими игроками не говоря уже про соперников. у латвии может быть сильная команда. армения врядли повторит свои результаты. македония - это последний матч, там турнирная ситуация решает. а вообще будем абчаться с тренером россиян и думать )
2. надеюсь нет. хотя если наладится взаимодействие с сапами и результаты этого взаимодействия покажут что-то интересное...
3. ну. моноскиллов в бб не бывает(т.е. например бб 20 а остальное 1 ))) ). лучше мульты, хотя центр без вторичек, если профильные скиллы много сильнее, тоже нужен. если это скрытый вопрос про ЛФа - то я всегда был и буду за равномерно раскаченного. без 3го центра. хотя для молодёжки игрок с непрофильтными 7ками(АЗ с бб и бз 7 например которые у него с рождения) вполне годится на ЛФ
4. опыт роли не играет, уж оччень он мали одинаков. вынос да. но можна ли будет выбирать игроков по выносу?
5. львиная доля(а может и все) игроки с потенциалом 9+ отдаются под юрисдикцию тренера националки. ну и своевремнная передача ему сведений о 21летках в конце сезона
6. я совершенно против договорняков. сам никогда не предлагаю, на все предложенния отвечаю согласием и играю так как мне нужно. исключение - дружественные страны...
7. ой не знаю... обновить то допустим обновлю, хотя некоторых данных у меня уже нет(кол-во игр за сборные игроков), удалил сгоряча после бана, а считать с 3го сезона... да, обновить то может обновлю, но хватит ли у меня желания обновлять еженедельно...
8. облизательно.тем более игры в такое удобное время. ну и как я писал в спиче - оччень хотелось бы публичные дисскуссии менеджеров
9. скажем так: 3е место в группе, если оно будет безошибочное, провалом не назову. хотя конечно хотелось бы второй групповой и побороться за ЧМ, т.е. 3е место там. но это то что хотелось бы, для начала надо бы игроков увидеть
10. в плане тактики - непредсказуем. сколько раз тренеры соперников отмечали что не знают что я буду играть, что я заставлял их думать до последних секунд. в плане опыта - тренер сборной с 3го сезона(я там исчо националкой поруководил с акка динамоса на заре), что несколько больше чем у остальных кандидатов. понаступал на столько граблей что больше вроде не осталось. понятно что опыт это знание как поступить в ситуации которая никогда больше не повторится, но их было столько... и ощибок в посленее время вроде меньше. по крайней мере они не такие серьёзные.

кстати, алкоголь - не помагает, проверено ))). самые лучшие мысли приходили в голову когда выходил с душной работы на свежий воздух )). штаб... общественные дискуссии считать штабом? )))

From: AlexUnder

This Post:
11
217044.7 in reply to 217044.6
Date: 05/15/2012 16:47:35
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12731273
давай Тигра, покажи всем как в старые добрые времена!
а с Кампота вышел бы хороший скаут, возится с игроками он любит!

From: Nemos

This Post:
00
217044.8 in reply to 217044.6
Date: 05/15/2012 17:08:20
Piramida
Superleague
Overall Posts Rated:
16801680
кстати, алкоголь - не помагает, проверено ))).
Перекур с тобой категорически не будет согласен, поверь ))

death to the rashists!
This Post:
00
217044.9 in reply to 217044.7
Date: 05/15/2012 17:30:48
Lviv Lions
III.2
Overall Posts Rated:
696696
Second Team:
Ukrainian Lions
возитися то одне, хочеться покерувати тими гравцями, чогось добитися, тим більше що це получалося (17250)... на меншому настрої обіграв рівного нам тоді суперника.

Last edited by Kampot at 05/15/2012 17:31:13

This Post:
00
217044.10 in reply to 217044.9
Date: 05/15/2012 17:57:14
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12731273
(12835) давай ещё это вспомним)))

This Post:
00
217044.11 in reply to 217044.2
Date: 05/15/2012 18:41:30
Overall Posts Rated:
7777
1. Думаю трішки оригінальності та неочікуваності -і можна буде обіграти будь-яку команду в списку)
2. 3я ліга звичайно не показник, але від нефіг робити я наекспериментувався з тактиками) Ізоляції звичайно прикольна тактика, але вона не проти всіх працює, потрібно "спеціальні умови" ;)
3. В основному моноскіли, але якщо суперник має атакуючих моноскілів- то потрібно захисного моноскіла+ізоляцію. Якщо ж 2а- то це вже не проканає... Поживемо- суперника побачимо )
4. Винос- охрєнєнно непонятна штука. Думаю потрібний лише тим гравцям, які мало кидають, але дуже точно. Саме таким його потрібно прокачати, бо чим довше вони будуть грати, то тим краще для команди.
5. "Не гуляла сокира по вулицях міста Москва" хД
Максимальна співпраця задля допомоги збірним.
6. Я надто чесна людина (( Мораль не дозволить.

8. По можливості. Можливість буде. Але матчі не знаю чи буду дивитись)
9. Чвертьфінал хД
10. Помилок не робить тільки труп хД
Ну, тигр мені все пояснив у цій грі, за що я йому вдячний, із спілкування з тодом знаю, що він старається досягти максимуму для найкращого результату. Кампот дуже гарний скаут.

Я постійно змінюю тактики. Одна тактика це звичайно добре, але цього недостатньо щоб вийшовши з групи виграти матчі проти серйозник суперників.