BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.50 > 22.sezon

22.sezon

Set priority
Show messages by
From: yagiz
This Post:
00
233715.1
Date: 12/25/2012 06:35:14
Overall Posts Rated:
11
merhaba arkadaslar ben yagiz jazz takımının menajeriyim.

17. sezondan beri bu ligdeyim.(oyuna başladığımdan beri)

bu sezon için değerlendirmelerim.

çok zevkli bir playoffun bizi beklediğini umuyorum.

lig 50 den bu kadar az takımın kupaya devam ettigine şaşırtım açıkcası.

play offda istanbul starz ve sakarya devilsnin en az birinin finalde olucagını düşünüyorum.

daha önceleri pek girmiyordum bu foruma . forumu canlandırma amaçlı bir konu açayım dedim.

From: Melih

This Post:
00
233715.2 in reply to 233715.1
Date: 12/25/2012 10:07:05
Sakarya Devil's
III.5
Overall Posts Rated:
220220
hocam ben bu oyunu 5.sezondan beri oynuyorum. biraz tecrübeliyim yani. salonu genişletmek için 3.ligden düştüm. bu seneki hedefim tekrar lig yükselmek. bunun için bu sene çok nokta transferler yaptım. son transferim de bunun kanıtıdır. final için konuşucak olursam. bende senin gibi düşünüyorum. karşı tarafta ön plana çıkan 1 takım var zaten. o da İstanbul Stars. bizim grupta ise sen ve ben arasında güzel bir rekabet olucak gibi. herkese iyi oyunlar, başarılar.

Message deleted
From: omarfb

This Post:
00
233715.4 in reply to 233715.2
Date: 01/09/2013 19:08:26
KANARYA_FC
III.11
Overall Posts Rated:
33
bu sezon çıkmak için oynamak istiyodum ama takım isteğim düzeye getiremedim geçen sezon kupa belli yere kadar gittik ve play off da oyuncu çekerek zorlarım diye düşündüm olmadı bu sene de kupada gitmeyi düşündüm ama erken veda ile başarısız olduk sonra ligde topalanalım dedik ama istenilen düzeye gelemedik ve başarısız sonuçlar aldık son haftalarda iddasız takımları yenerek ilk 4 içinde girdik ama play-off için ilk 5'lerim istenilen düzeyde değil ve bu gidişle de play-offlara kadar da gelmiyecek gibi yine de playy-off da olursak elimizden geleni yapacaz........
salon sorunumuz yok 1.lig ekipleri ile baş edecek salonumuz var ama sportif başarı olmayınca da salonun şu an anlamı da yok
FC_KANARYA olarak bu sezon başarızı bir dünem geçirdik tek tesellimiz genç yeteneğimiz şu aralar iyi gelişiyor olması ve transferden iyi paralar elde etmemiz oldu ucuz bolduğumuz oyuncuları iyi fiyata sattık ve aynı nitelikte ucuz oyuncu bularak bütçeye katkı sağllamış olduk
herkese başarılar.......................