BuzzerBeater Forums

Srbija - III.9 > Sezona 36

Sezona 36

Set priority
Show messages by
From: Vaske31
This Post:
00
281778.1
Date: 09/01/2016 13:46:36
Pobesnele Krave
II.4
Overall Posts Rated:
4444
Prosla sezona je nedavno zavrsena, ulogu favorita je opravdao Liverpool OSVETNIK te mu zelimo puno srece u drugoj ligi, odakle je inace i dosao prosle sezone i ucinio ovu nasu ligu zanimljivijom.

Nasoj ligi se prikljucilo 5 novih timova, i svima im zelim dobrodoslicu.

A sada bi mogao svako od nas da predstavi svoj klub, kao sto se to tradicionalno radi. Krenucu od sebe, ambicije malo vece nego prosle sezone. Prosle sezone cilj mi je bio ulazak u plej of, i svoj cilj sam ispunio. Sada mi je cilj da odem korak dalje, tj. druga runda plej ofa. Fokusiracu se na izgradju hale, da bi vec sledece sezone imao dovoljno novca da napravim konkurentan tim za ulazak u veci rang.

PS: Koji sam ja baksuz, vec u prvom kolu kupa mi dosao lik koji je rangiran kao DRUGI U DRZAVI, jbg :D

From: dremu

This Post:
00
281778.2 in reply to 281778.1
Date: 09/02/2016 06:54:08
Overall Posts Rated:
4545
Pozdrav za bratski kravlji klub! Ja sam toliko pogubljen da ne znam ni koju ligu igram.

Prosle sezone sam bio jako zauzet, nisam se bavio taktikom ali uspeo sam nekako da odrzim trening. Zato ce mozda jedan moj mucenik igrati za u21 ove sezone.

Planirao sam od pocetka sezone da ispadnem jer sam racunao da cu i ove sezone biti neaktivan ali ni to nisam uspeo. Drvece koje je preostalo kad sam prodao igrace pred finalnu utakmicu play out-a se herojski borilo i izvojevalo opstanak. Ove sezone pucam na play off da bih uskladio smer sa sudbinom :D.

Da se nadovezem na prvu recenicu u ovom postu. Kad sam saznao da nisam ispao postovao sam temu na forum da podelim svoje muke sa kolegama iz lige. Ubrzo sam shvatio da to nije forum moje lige. Postovao sam novu temu, ponovo u pogresnoj ligi. To nisam odmah shvatio pa na kraju nisam ni postovao u svojoj ligi. Sta reci a ne udariti se sakom o celo :D

Pozdrav za III.9, zelim svima srecnu sezonu 36 :)

U potpisu, bivsi fenjeras III.9