BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > Dernek 23. - 25.06.

Dernek 23. - 25.06.

Set priority
Show messages by
This Post:
66
319169.1
Date: 05/17/2023 07:26:50
Overall Posts Rated:
282282
Prijatelji sporta i razonode, a pre svega buzzerbeatera, pozdravljam vas sve. Kao sto ste mogli videti po forumu, vec duze vreme sam u kontaktu sa Vasim u21 selektorom. Pomazemo se koliko je moguce, savetima, predlozima.. Pre nekog vremena mi rece da ima na Uni neke apartmane i to je bilo dovoljno da mi se rodi ideja da se druzimo malo tu. Ima nas iz Srbije, nekolicina koji smo u kontaktu, vec deceniju, neki se i vidjamo, neki i ne. Pa smo se brzo dogovorili da napravimo jedan road trip, ciji ce vrhunac biti kod enynho u Kulen Vakufu na Uni. Okvirni je plan da dodjemo petak vece, subota cela, nocimo, u nedelju posle dorucka i kafe nazad. Za sad nas 4 dolazi, ali postoji mogucnost velika jos 4 coveka. Svi zdravi u glavi, pravi, dolazimo jesti i popiti. Kao i Vi nadam se svi, niko ne zivi u proslosti, daleko bilo da ima neke netrpeljivosti ili sta ti ja znam, da je tako ne bi ni dolazili bas tu. Iz toga razloga bi nam bilo drago da i od Vas ako moze neko da se organizuje da dodje. Malo druzenja, bb tema, mozemo neki basket, fucu odigrati. Domacin ce resiti valjda neko jagnje, slona, ribu. :) Nemate svaki dan mogucnost sesti i popiti sa nekim i divaniti o najjacoj stvari na internetu :) Vidite, razmotrite. Al sto da ne. Vikend svako odvojiti moze. Imamo i mi zene, decu, posao, ali 1 vikend godinje ide na buzzerbeater, neka to bude taj.
Nadam se da ce biti odziva, ja sam kod nas zvao samo odredjene za sada, svi su se primili kada su videli slike, tako da ni 400-500km koji ce se preci u jednom pravcu nije frka. Jos cemo neki krenuti i ranije, pa malo do mora, Plitvica. Al tu smo od petka.

Sve u svemu, radujem se druzenju, a za sva pitanja, slobodno mozete ovde, na bb mail. Za smestaj i zene lakog morala sa domacinom dogovarajte :)

This Post:
00
319169.2 in reply to 319169.1
Date: 06/19/2023 13:51:27
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Ima li novosti koliko vas dolazi iz Bosne koliko iz Srbije,super ideja za ovo,svaka cast :D Da je tako neku majstoricu ispratiti :D