BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
75105.2 in reply to 75105.1
Date: 02/24/2009 09:04:07
Overall Posts Rated:
4343
Toto vlákno slúži iba na príhovory, jeden na kandidáta. Celé pravidlá volieb nájdete na (75104.1) a oficiálne diskusné vlákno na (75106.1)

Last edited by LA-CubONE at 02/24/2009 13:37:16

Feel free to ask me!
This Post:
00
75105.3 in reply to 75105.2
Date: 02/24/2009 09:50:09
Overall Posts Rated:
11
hi guys.I'd like to become your U21 national coach...

I know the national team and I try to follow the forum,because I'm the owner of Ladislav Cuchral,the best guard in Slovakian national team...he is in the national team by 5 seasons!!!

My team has been promoted in Italian second division the previous season,after I've won against Italian national coach...

In my project I want to collaborate with the major national team,and I want have a collaboration with Slavakian users for scounting system!!!



p.s.I am a fan of Hamsik,that plays near the place where I live!:D

From: Bubo17
This Post:
00
75105.4 in reply to 75105.3
Date: 02/24/2009 13:07:06
Overall Posts Rated:
00
Zdravim vsetkych!

Tak pani, velmi rad by som sa stal novym trenerom nasej U21 reprezentacie. Je to tak, zaregistroval som sa do volieb a budem sa usilovat ich vyhrat a ziskat si vasu priazen.

NIECO O MNE? Basketbal ako hru milujem tak isto ako hru BuzzerBeater. Zamiloval som si ho a tak skoro ho neopustim. Sledujem nasu U21-tku uz dlhsiu dobu, sledujem vysledky, pozeram na vykony hracov v zapasoch. Velmi rad a velmi casto si pozeram diskusie tu na nasom fore. Sice moc neprispievam, ale mam to tu zmaknute a vobec s tym nemam problem. Ked uz sa jedna o nieco, v com by som vedel poradit, tak velmi rad poradim. Ovladam anglicky jazyk, takze problem dohodnut sa s trenermi a manazermi inych krajin mi nerobi ziadny problem.

CO JE MOJIM CIELOM? Samozrejme, stat sa trenerom U21. A ked sa to podari, mam v plane vytvorit na nasledujuce sezony kvalitny team mladych talentov nasej krajiny. Budem sa snazit postavit dostatocne dobry skauting team ludi, ktori budu ochotni spravit nieco pre nasu reprezentaciu. Som si isty a verim, ze sa mi to podari, ked vyhram volby. Spolu dokazeme postavit dobry team a vyrovnat sa aj vacsim basketbalovym krajinam tu v BB!
Po dohode s niektorymi ludmi by som sa dokonca mohol zapojit a zasponzorovat sutaz o BB Supportera. Pripadne ak budem zvoleny, spravim inu sutaz o Supportera, ktoru by som riadil sam, ale to sa dozviete az ked ma zvolite. Budem sa snazit nahnat viac ludi na forum a na sledovanie vykonov nasej U21!

JA V BB: Niektori ma uz poznaju, niektori mozno nie, ale mate priestor a moznosti na to, ako ma viac spoznat. Som manazerom mojho klubu BK Ca$hville(58687) a som majitelom BB-Supportera a velkym zberatelom vlajok. Jednym z mojich cielov je ziskat ich co najviac. V predchadzajucej sezone sa mi bohuzial pre zranenie hracov nepodarilo prejst cez vecneho rivala, takze som sa zasekol aj na dalsiu sezonu v tretej lige. Dufam, ze od 8. sezony to pojde stale hore a dufam, ze to dotiahnem aj na miesto trenera U21.

Na uvod o mne Vam to snad staci, ak nie, nevahajte a pytajte sa na hocico cez BB-Mail. Budem velmi rad a urcite sa Vam nejako odvdacim za prejavenu doveru vo volbach. Buducnost nasej reprezentacie U21 je teraz vo Vasich rukach a len Vase hlasy rozhodnu!

Vopred dakujem!

~Bubo



______________________________
Notice for English readers:

Hi! I'd like to become a U21 Slovakian national team coach and here is my speech I guess shorter one :)
Well guys, this is one of the achievements of every player playing this game I guess. Now I got the opportunity to be a coach of a national team and I don't want to miss my chance. I've registered and now hoping that I'll get enough votes to make me a coach. What are my planes? Well, I'd like to build a new great team of Slovakian young talents. Then I want to build a team of scouts, who will help me to find the best ones to represent our country. If you vote me, I will give something in return. Great matches, great scores, maybe a new competition with an exclusive price! More and more you will find if you VOTE FOR ME. As you see, I don't have any problems to comunicate in other language than Slovak, I have no problems of using forums and I always help other managers if they need it. You want to know more about me? My plans? Me and BB? Shoot me a BB-Mail, you'll find me as a manager of my team - BK Ca$hville(58687)

I appreciate all your votes, so thanks so much!

From: wobo
This Post:
00
75105.5 in reply to 75105.4
Date: 02/25/2009 05:43:18
Overall Posts Rated:
00
Vazeni volici,

Po dlhom rozhodovani sa napokon uchadzam o Vasu podporu na poziciu trener narodneho timu Slovensko U21.
Uvedomujem si, ze moje sance na zvolenie sa asi rovnaju sanciam Dagmar Bollovej na zvolenie prezidentky SR:), ale preco to neskusit...
Pytam sa, preco neskusit novu mladu krv, ktory by mohla pozdvihnut nas narodny tim?

Su to pre mna prve taketo volby a v pripade uspechu by som spolupracoval s kazdym, kto chce pomoct narodnemu timu - to povazujem za svoju najvacsiu vyhodou. Mojou viziou je vytvorit tim schopnych odbornikov (akysi vybor SR U21), ktori by sa podielali na manazerovani slovenkeho narodneho timu....
Myslim si totiz, ze ak dame vsetci dokopy hlavy, moze aj male Slovensko zamiesat karty na basketbalovej mape...

Taktiez vidim obrovske prepojenie medzi U 21 a seniorskym narodnym timom, tu opat vidim moznost realizovat sa a spolupracovat...
Prave spolupraca a kolektivnost su hlanym lajtmotivom mojej kampane, kedze podla mojho nazoru je v slovenskych ligach mnozstvo schopnych manazerov...

Po volbach (aj ked by som neuspel) sa nebranim spolupraci s ktorymkolevek kandidatom - vitazom...

Nechcem tu pisat mnozstvo nezaujimavych veci, na vsetky konkretne otazky rad odpoviem v poste...

V hre BB posobim 4. sezonu, pred 2 rokmi som bojoval o postup do I.ligy (prehra vo finale II. ligy 1:2 na zapasy), v spominanej sezone som sa prebojoval do osemfinale narodneho pohara, iba kruty los ma pripravil o ucast vo finale v minulej sezone, rad pracujem s mladymi hracmi (mozete si overit v profile mojho timu) a snazim sa dat piestor slovenskych hracom...

V sukromnom zivote som redaktor basketbaloveho portalu Probasket.cz - touto cestou vas pozyvam si ho precitat...:)

Moj tim: (58552)

A jeden z mojcich konkretnych napadv: Okrem realizacneho timu vytvorit akysi vybor (na presnom pocte ludi by sme sa neskor dohodli), ktory by sa tu na fore stretaval a diskutoval o vsetkych problemov - pred kazdym zapasom by sme mali povinne rokovanie, na case by sme sa dohodli - ja by som bol takym koordinatorom a spolocne s vami by sme rozhodovali o vsetkych zalezitostiach vratane hracskych nominacii na ten-kory zapas...

Volte kolektivneho manazera, preto spolu dokazeme viac?!?

Last edited by wobo at 02/25/2009 09:21:41

From: Asasasa
This Post:
00
75105.6 in reply to 75105.1
Date: 02/26/2009 13:14:07
Overall Posts Rated:
22
Mili volici, rozhodol som sa opat kandidovat na post manazera U21. Rad by som predniesol svoju predvolebnu rec:

Kto som?

Som manazer timu Bratislava Globetrotters od Sezony 3, teda ked BB dalo reklamu na HT, co znamena, ze tu som uz rok a pol skoro. Vtedy bolo timov na BB asi 7 tisic, co je dost menej, ako je teraz a hra sa odvtedy aj dost zmenila. Postupom casu som sa ucil ako BB funguje, lebo je to odlisna hra ako HT (HT -> Hattrick) a postupom casu aj vyhraval. Cely ten cas sa snazim ucit ako BB funguje, lebo je to hra, ktora je ovela zlozitejsia, ako sa zda a vela ludi sy mysli.

Uspechy (Historia)

Patrilo by sa uviest, aku som mal doteraz karieru na BB.
V sezone 3 som skoncil druhy vo svojej casti v lige II.4 a vo stvrtfinale prehral so zajinom. V pohari som dosiahol semifinale.
V sezone 4 som skoncil prvy vo svojej casti v lige II.4 a v semifinale prehral so zajinom. V pohari som dosiahol stvrtfinale.
V sezone 5 som skoncil prvy vo svojej casti v lige II.4 a porazil vo finale gina (Nitra Ginos). Vyhral som pohar.
V sezone 6 som skoncil prvy vo svojej casti v Extralige a prehral vo finale so zajinom.V pohari som prehral v 3. kole. Taktiez som prehral v prvom kole BBB.
V sezone 7 som skoncil prvy vo svojej casti v Extralige a vyhral finale ligy proti zajinovi. Vyhral som aj pohar.

Rekapitulacia U21
V sezone 6, teda pocas kvalifikacie na MS, sme skoncili stvrty v skupine, co povazujem za realisticky vykon vtedajsieho muzstva, i ked nebyt par zraneni pocas kvalifikacie, mozno by sme skoncili o priecku vyssie. Na postup sme nemali kader ale skoncili sme pekne.

V sezone 7, v turnaju Druhej Sance, som mal vacsie ocakavania, lebo kader bol kvalitny a nemal vyraznejsie slabiny. Zakladnu cast sme skoncili na druhom mieste za Holandskom s 8 vyhrami a 0 prehrami, co dokazali uz len 2 krajiny. Treba uznat, ze sme nemali tazky rozvrh zapasov, ale par tazsich zapasov sme odohrali (Turecko, Chorvatsko).
V playoff sme hrali v prvom kole proti Anglicku, ktore sme porazili, tak isto ako Chorvatov trestnymi hodmi v poslednej sekunde. V stvrtfinale sme narazili na Portugalsko, co bol nas najtazsi super sezony a napriek CT (Zapas Sezony), sme zapas prehrali o 7 bodov.

Buducnost U21

Ako vidim dalsie obdobie U21? Dufam, ze forum bude aktivnejsie, predsa mame uz dost clenov (420+), takze aj aktivita by sa mohla zvacsit. Co sa tyka sanci pred dalsou kvalifikaciou? Sudiac podla skautingu, ktory sme vykonali so zajinom zatial, tak nevidim tie sance velmi ruzovo. Malo hracov z Draftov so Sezon 4 a 5 sa stalo dobrymi hracmi, co sa da sudit podla toho, ze znizili kvalitu draftov po Sezone 3, a stari hraci netrenuju mladych (po Sezone 3). Tym vzniklo vakuum, ktore budeme teraz zazivat si myslim.
Ci sa da dany problem vyriesit? Da. Daju sa podchytit hraci (skautovat) a povedat trenerom, co robit, ale vsetko zalezi na treneroch. Ja nemozem donutit trenerov trenovat co chcem, ale vzdy som otvoreny davat rady a pomoct, ale konecne rozhodnutie je na treneroch.

Styl hry

Ja som flexibilny trener, co sa tyka taktik. Minulu sezonu som hral rychle aj pomale taktiky, lebo osobne si myslim, ze rychlost utoku ma vplyv na zapas (viac vo vlakne o volbach).

Taktika timu sa bude robit podla nasho timu a podla superovho timu. Snazim sa obmienat taktiky, nech nie je nas tim citatelny a teda lahko ubranitelny. Minulu sezonu sa to dalo, lebo sme mali kvalitnych hracov, co vzdy ulahcuje pracu. Dany tim mohol hrat kazdu taktiku podla mna ale taky tim tuto sezonu tazko budeme mat.

Zaver

Kedze uz dosahujem limit na jednu spravu, tak poslednych par slov chcem venovat tomu, ze budem sa snazit dosiahnut co najviac z U21 timom, ktory budeme mat k dispozicii ale neslubujem zazraky. Manazer moze dosiahnut len urcite hranice s danym kadrom (po anglicky: A manager can only do so much). Ak mate este niejake ine otazky ohladom mojej kandidatury, tak sa spytajte vo vlakne o volbach a tam Vam aj od