BuzzerBeater Forums

Pomoc - Slovenčina > Necakana a nahla zmena pozicie hraca zo Small Forwarda na Poin Guarda

Necakana a nahla zmena pozicie hraca zo Small Forwarda na Poin Guarda

Set priority
Show messages by
This Post:
00
98913.1
Date: 06/26/2009 07:09:07
Overall Posts Rated:
00
Zdravim.Mam problem s jednym mojim hracom Péter Kádasi (6899952).Tento hrac mi vzdy hral na pozici Small Forward a dnes pocas dna,ked som sa sem prihlasil pozriet trening a formy,pozeram nanho a pri jeho mene sa objavuje pozicia Poin Guard.A tento hrac mi vzdycky hral na svojej povodnej pozici,aku mal uvedenu pri mene,ked som ho kupoval,cize Small Forward.Nikdy som ho na inu poziciu nepostavil.Chcel by som sa opytat,ci je toto nbezna vec,nahodna zmena postov u hraca,alebo je chyba niekde u mna,ci v systeme hry?Zaujima ma to,kedze touto necakanou udalostou,co sa mi dnes stala mam v time iba jedneho Small Forwarda a nemam postavit koho medzi nahradnikov na tento post,co mi dost skrizi plany na uspesne vysledky v zapasoch.Mam teda vybrat nahradnika z hracov,ktori maju pri svojom mene uvedene ine pozicie,alebo mam na tento post postavit toho Kadasiho,ci mam nehat tento post volny?Dakujem!
Prajem Vam vsetkym vsetko dobre,pekny zvysok dna a taktiez aj pekny vikend!

This Post:
00
98913.2 in reply to 98913.1
Date: 06/26/2009 07:16:24
Overall Posts Rated:
4343
nie je to nahoda, asi ma lepsie outside skilly vhodnejsie na PG, a tu poziciu si nevsimaj, on je len informacna, kludne ho dalej davaj ako SF

Feel free to ask me!
This Post:
00
98913.3 in reply to 98913.1
Date: 06/26/2009 12:23:23
Overall Posts Rated:
100100
z toho si nič nerob, mne to pravidelne skáče medzi PG/SG.
Je to spôsobené tréningom.