Dzień 6 (Wtorek 17 Październik 2017) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiPolish Stars 79 -
Bądkowo 92Niezłomni Wojownicy 88 -
Danziger Lions 99Duczki Ducks 65 -
GWARDIA II Wrocław 96La chubacarba 110 -
D4RK KWIDZYN 130Bounty Hunters 62 -
Ministry 82J23 Club 88 - Gdynskie Sledzie 65
Siewcy Wiatru 100 - Warsaw Fighters 96
Jedna Miłość 111 - Sks blekitni Starogard 95
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 130 : D4RK KWIDZYN
Zbiórki : 58 : Duczki Ducks
Asysty : 29 : Jedna Miłość
Przechwyty : 13 : GWARDIA II Wrocław
Zablokowane rzuty : 10 : Gdynskie Sledzie, D4RK KWIDZYN, J23 Club
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 39 : B. Koralp (Niezłomni Wojownicy)
Zbiórki : 20 : D. Ray (Bądkowo)
Asysty : 9 : F. Poczekaj (Warsaw Fighters), P. Corao (J23 Club)
Przechwyty : 6 : S. Azzoni (Jedna Miłość)
Zablokowane rzuty : 5 : D. Urmainis (Warsaw Fighters), Y. Mpourekakos (Danziger Lions)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : S. Azzoni (Jedna Miłość) (18 Punkty, 3 Zbiórki, 6 Asysty, 6 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 23
Shooting Guard : G. Havens (GWARDIA II Wrocław) (35 Punkty, 3 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Small Forward : G. Iwan (Siewcy Wiatru) (32 Punkty, 10 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 45
Power Forward : F. Silva Ramos (Danziger Lions) (26 Punkty, 14 Zbiórki, 4 Asysty, 4 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Center : M. Palmowski (Gdynskie Sledzie) (22 Punkty, 19 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiG. Iwan (Siewcy Wiatru) (32 Punkty, 10 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 45
Najsłabszy występ kolejkiP. Kopacki (Gdynskie Sledzie) (0 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)X. Huide (Siewcy Wiatru) (2 Punkty, 5 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)E. Koson (Polish Stars) (0 Punkty, 7 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -2
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : C. Xinyu (Duczki Ducks) : 10 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : F. Lynn (Bounty Hunters), G. Laudadio (Niezłomni Wojownicy) : 6 Faule
Iron man : P. Hordejuk (Gdynskie Sledzie), M. Palmowski (Gdynskie Sledzie), O. Dzimiński (Gdynskie Sledzie), J. Ekberg (La chubacarba), N. Zepeda (La chubacarba), A. Daini (La chubacarba), J. Tiiman (La chubacarba), A. Dekarz (La chubacarba), G. Suminski (Warsaw Fighters), T. Pogorelić (Niezłomni Wojownicy) : 48 Minuty
Snajper : T. Pogorelić (Niezłomni Wojownicy) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : T. Selm (Ministry), E. Õlekõrs (Ministry) : Ocena : 17.5
Najsłabszy zawodnik : J. Tiiman (La chubacarba), J. Kubis (Duczki Ducks) : Ocena : 5.5