BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.8 > Kürthy Emilné Emlékújság

Kürthy Emilné Emlékújság

Set priority
Show messages by
This Post:
00
154552.11 in reply to 154552.8
Date: 08/25/2010 04:24:42
Overall Posts Rated:
11
hát ez nem semmi meccs volt azt hittem könnyen kikapok erre az utolso pillanatban nyertél gratulálok jó meccs volt

From: scitron

This Post:
00
154552.12 in reply to 154552.10
Date: 08/25/2010 07:44:50
Overall Posts Rated:
44
Sziasztok!

Először is, megköszönöm, hogy írtok a fórumra, rendkívül feldob (gondolom, mások is így vannak ezzel), ha a csoporttársak véleményeit, hozzászólásait olvashatom.
Piszok kemény kedden vagyunk túl, több szempontból is.

1. Norbiék bukása Szilviéknél
Vadmacskák - Avatar 81-70. Mi van??? Élőben sikerült hallgatnom Norbi(okocha) közvetítését a mérkőzéséről, hát nehezen hittem el. Nagyon kedves számomra mindkét manager, de mégis az Avatarnak drukkoltam, Norbival többet beszélek. Teljesen megértettem a felindultságát, hiszen ahogy én sem, úgy ő se értette, mi a baj. Látható, hogy komoly változások lesznek majd szezon közben az Avatar-nál, úgy gondolom, helyes döntés az is, hogy menet közben nagy változásokat nem tervez be okocha. A meccsmotor bezavart, talán még bele is fért ez a vereség az Avatar-nak, tekintve, hogy az ellenfelei is buktak az Olympique-ot kivéve. Zárszóként gratulálok Szilvi Vadmacskáinak, nem kellett sokáig várniuk az első nagy skalpra. Verjétek akkor meg a Dogs-okat is, menetből, aztán szeretettel látunk titeket Nyíregyházán. :)

2. Majdnem kisütött a chicago-i Nap Nyíregyházán
Ez mekkora meccs volt már, te jó ég! Köszönöm Kobe kollégának, hogy azt hitte simán kikapnak, hát nagyon nem így történt. A chat-en már inkább nem is írtam semmit meccs közben, mert szinte kizárólag káromkodni tudtam volna. Tényleg csak egy hajszállal sikerült győznünk, jobban hiányoztak az all-star játékosaink, mint azt előre gondoltam volna. A fordulópont Zhelev kipontozódása volt 5 perccel a vége előtt, véleményem szerint. 4 másodperc maradt, amikor 1 ponttal vezettünk és a chicago jöhetett teljes időkérés után. Megpróbálták dobásig játszani, amikor is az első meccsét játszó spanyol irányítónknak, Esteban Vázquez Cano-nak sikerült egy átadást lefülelni és onnantól megvolt. Köszönöm Kobe, hogy átélhettem ezt a fantasztikus csatát, gratulálok a csapatodhoz.

3. Hazatérnek a legények
Vége a vándorlásnak, erre a szezonra befejeződtek a főcsoportok egymás elleni csatái. Pár gondolat erről. Végeredményben Keleti Kékek - Nyugati Vörösök 43-21. Nagyon komoly különbség ez, már-már minőségi. A jelenleg nyugaton első Blackdog keleten 6. lenne. Nem akarom én bántani nyugatot egyáltalán, de ezek tények. Keleten 4 erős társaság van (a Pannonhalmát én egy más kategóriának tartom, lelövöm a poént, de ezt a szezont izgalom nélkül ők nyerik), sajnálatos, hogy ebből a négyesből az egyik még a rájátszásba sem fog bejutni, pedig abszolút helye lenne ott. Nyugaton gyakorlatilag megvan a 4 rájátszásba jutó csapat, a sorrendért fognak harcolni egymással. Ne értsetek félre, a nyugati négyes is megérdemelten lesz a rájátszásban, de a nagydöntőbe mindenképpen könnyebb út vezet nyugatról, mint keletről.

Ennyit a keddről. Továbbra is buzdítok mindenkit, hogy írjon ide, amikor csak tud.
Minden jót kívánok, kedves csoporttársak!

Stephan

From: Minarik
This Post:
00
154552.13 in reply to 154552.12
Date: 08/29/2010 08:04:59
Overall Posts Rated:
77
Ismételten a fórumon:)

1 mérkőzéssel bentebb vagyunk a lassan kialakulóban lévő rájátszásbeli csapatok nevsorához!
Nézve mind a Keleti mind a Nyugati főcsoportokat izgalmas párharcok alakulhatnak majd ki a végső győzelemért folytatott harc során!

A hétvége meccseit nézve papírforma eredmények születtek,bár egy meglepő eredmény ebben a fordulóban is született!Hiszen a Patkányok otthon megverték a chicago suns csapatát 111-103-ra ami meglepő volt számomra hiszen a hétközi meccsen majdnem meglepetést okozó remek csapat benyomását keltő chicago,most egy elméletileg simán hozható meccsen kapot ki!
De bekell látnom,hogy nincsenek mostmár meglepetés eredmények,hiszen bármely csapat veszélyes lehet a másikra...én is tapasztaltam az elöző fordulóban!
Kevesebb szót említve a többi meccsekről Nyíregyháza kitolta veretlenségét 6mérkőzésre,Biggy1977 pedig 8meccse tartó veretlenségét folytatta!! a csoportott vezető Pannonhalmi pedig ismét magabiztos győzelmet aratott!
Nyugaton pedig az új edzővel első sikerét érte el az Avatar Team,a többi csapat pedig hozzta a kötelezőt!

Az elkövetkező fordulóban 2nagy rangadóval folytatódik a szezon.
Keleten a Dogs Elite Hooligans-Green Bulls ellen lép pályára.
Hatalmas mérkőzésnek igérkezik hiszen a 4. az 5. ellen játszik,ha pedig vendég siker születik akkor helycsere történik a táblázaton és Dogs Elitnek lehet a rájátszásába kerülhet.
Nyugaton pedig az Avatar Team-BlackDog mecs igérkezik nehéz összecsapásnak!
Vagyis a 2. az 1 helyezettet fogadja az Emirates katlanban.
Mind a 2mérkőzés sok mindent eldönthet a jövőre nézve!

Mindenkinek sok sikert kívánok a következő fordulóban!és persze jó játékot!

Norbi

u.i:Fórumozni tessék:D!!!!!!!


From: scitron

This Post:
00
154552.14 in reply to 154552.13
Date: 08/30/2010 03:15:19
Overall Posts Rated:
44
Üdv mindenkinek!

Pár gondolat a hétvégéről.

1. A chicago veresége
Ez szerintem nem akkora nagy probléma, tekintve, hogy elméletileg már megvan a 4 playoff-ot játszó csapat nyugaton. Persze nagyon nem mindegy, kikinél lesz a pályaelőny.

2. Kikapott a Green Bulls.
A bikák többet akartak kihozni a meccsből, két eset lehetséges. Vagy teljes erőbedobás=Bikák és normál=Pannonhalma, vagy normál=Bikák és laza játék=Pannonhalma. Az biztos, hogy lassan-lassan a Pannonhalma elkezdi lazára venni a meccseit, hogy ne legyen gond a rájátszásban. Még úgy is ők lesznek az esélyesek mindenki ellen, de egy lazázó csapatot mégis könnyebb meglepni.

3. Újabb sérült Nyíregyházán
Tényleg azt hittük, Varga viccel, amikor cserét kér, aztán nevettünk is, csak kínunkban. Jelenleg a 6 edzett játékosunkból 3 sérült. Ilyen előjelekkel fogadjuk a Vadmacskákat, tartunk is a mérkőzéstől. Sőt, mivel 3 ember nem elég 2 posztra, valakit még igazolnunk is kell hirtelenjében, és az edzésen is változtatnunk kell erre a hétre.

Hirtelen ennyi, várom a keddet. :)
Legjobbakat, csoporttársak!

Stephan

From: scitron

This Post:
00
154552.15 in reply to 154552.14
Date: 09/02/2010 09:25:01
Overall Posts Rated:
44
Nagyon ráfért már az erősítés a Pannonhalmára...

From: Minarik

This Post:
00
154552.16 in reply to 154552.15
Date: 09/03/2010 03:56:43
Overall Posts Rated:
77
ez így van:D

This Post:
11
154552.17 in reply to 154552.16
Date: 09/06/2010 02:39:13
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sziasztok!

Avatarnak köszönöm, hogy belinkelte a fórumot, különben soha nem találtam volna meg! :)
Nyíregyházára üzenem, hogy egy meccs kivételével mindegyiket lazával játszottam idáig. Nagyon fontos, hogy a csapatszellem minél magasabban legyen! Két okból igazoltam, vagyis inkább erősítettem: 1.: szerintem olcsón megkaptam a játékost, 2.: remélem nem bántok meg senkit, de úgy gondolom, hogy megnyerem a rájátszást és a felsőbb osztályba kell az erősítés! További szép napot!

This Post:
00
154552.18 in reply to 154552.17
Date: 09/06/2010 04:39:56
Overall Posts Rated:
77
Az biztos,hogy fontos a csapatszellem,de szerintem még anélkül is megnyernéd:D
Elgondolkodtató,hogy miért vagy még ebben a csoportban mikor a kereted vagy 2 osztállyal fentebbis megállná a helyét:)
Szerintem azzal mindenki tisztába van,hogy simán hozod majd a bajnoki döntőt is:D
Gratulálok a csapatodhoz!

This Post:
11
154552.19 in reply to 154552.17
Date: 09/06/2010 05:17:43
Overall Posts Rated:
44
Pannonhalmára üzenem, hogy elsősorban nagyon örülök, hogy megtaláltad a fórumot. A neked küldött privát levélben ugyan leírtam lépésről-lépésre az idejutást, de én is köszönöm Norbinak, hogy segített. Másrészt a laza játék ismeretében az a mákszemnyi esély is elszállt, így gratulálok a szezon megnyeréséhez és sok sikert kívánunk a harmadik osztályban. A csapatod egy osztállyal feljebb is nagyon jó lesz, meglátod.
Mi a magunk részéről azt reméljük, hogy találkozhatunk majd a Pannonhalmával a konferenciadöntőben.

Az elmúlt fordulóhoz néhány szó.

Legyőztük idegenben a Green Bulls-t, ez rendkívül fontos győzelem volt. Szilvi Vadmacskái elkapták a Biggy-t, aminek nemcsak mi, hanem a Dogs Elite huligánjai is nagyon örülhettek. A Blackdog egy kifejezetten szoros meccsen múlta felül a chicago-t, míg Norbi Avatar-jai idegenben fektették két vállra a komoly erőket képviselő Szombathelyet. Körvonalazódik egy Avatar-chicago, Blackdog-Szombathely elődöntő-páros. Izgalmas mérkőzéseknek nézünk elébe.
Minél többet fórumozunk, annál érdekesebbek lesznek a csaták! :)
Sok sikert mindenkinek!

Stephan

From: Minarik

This Post:
00
154552.20 in reply to 154552.19
Date: 09/07/2010 04:31:28
Overall Posts Rated:
77
Stephan mindenben igazad van:)
örülök,hogy beindítottad a fórumi életet,mert így még izgalmasabb itt a játék!

Pannonhalmának csak énis annyit tudok mondani,hogy gratulálok az osztály megnyeréséhez,ha véletlenül majd a bajnoki döntben velem kerülsz szembe akkor remélem egy kicsit majd megtudlak szorongatni:DXD

Ma pedig ismét forduló!remélem minél többen leszünk chaten,és elemezzük egymás meccseit!hisz nem rossz kis csoport sem a nyugati sem a keleti és így jó lenne ha minden menedzer egyidőben heti 2szer találkozna a chaten:D
Na akkor sok sikert mindenkinek mára,és írány a playoff:D

Norbi

This Post:
00
154552.21 in reply to 154552.20
Date: 09/07/2010 06:12:08
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sajnos nem tudok ma részt venni meccs alatt a fórumon, mert edzésen leszek. Viszont elnézést kell kérnem Stephan-tól, mert elfelejtettem, hogy megírta privátba a fórum elérhetőségét! még ne gratuláljatok, mert nem nyertem még meg! Majd akkor ha tényleg döntőben leszek és Okocha-t is egy szoros mérkőzésen megverem! :)
Tavaly sajnos elrontottam a végét, a csapatszellemem miatt elment a biztos feljutásom. Pont akkor kapcsolódtam be amikor kezdődött a szezon és kikaptam attól aki végül feljutott, mivel megakartam nyerni a csoportot ezért magas intezításra állítottam az uccsó meccs előtt, sikerült mert nyertem. Viszont a Csoportdöntőben meg elvert.

Advertisement