BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.27 > Restart

Restart

Set priority
Show messages by
This Post:
11
271370.11 in reply to 271370.2
Date: 7/25/2015 1:32:30 PM
Overall Posts Rated:
2525
Καλησπέρα σε όλους :)
Μόλις τέλιωσαν οι τελίκοι των κάθε όμιλων και νομίζω ότι το αποτέλεσμα ήταν και το αναμενόμενο!

Στους μπλε οι CAMPEONES777 πήραν ΑΞΙΑ πρόκριση μέσα στο γήπεδο μας...λίγο το ότι η πρόβλεψή μου ήταν έκτος τόπου και χρόνου,λίγο το ότι έπαιζα με τον ίδιο τρόπο όλη την χρόνια(και το περίμενα ότι ο el θα μάντεψε και ρυθμό και στυλ) λιγο και ο τραυματισμός στην αρχή ενός απτων καλύτερων παιχτών μου...όλα αυτά κατέληξαν στο τελικό σκορ:
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 88-100 CAMPEONES777

Περίπου τα ίδια και στον κόκκινο όμιλο...οι Απελπισμένες Αθλήτριες κατάφεραν και κέρδισαν τελικά σε ένα ματς θριλερ τους NEAR EAST-3 με 109-104 αν δεν κάνω λάθος και απέδειξαν για ακόμη μια φόρα πως η τακτική κερδίζει το χρήμα!

Νομίζω ότι ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ των CAMPEONES777 να ξεκολήσσουν απτην 4η εθνική και να ανέβουν! ίσως ο Αργύρης όμως να χει αλλη γνώμη ;) χεχεχε...πόνταρω όμως για ανόδο στην πιο έτοιμη ομάδα..τους CAMPEONES777..

όσον αφορά τα πλέι αουτ..τα ίδια Παντελάκη μου..πάρτυ κάνουν οι Μπλε Διαβολοι της Θεσσαλονικης για ακόμη μια χρονιά

Απτην άλλη,στην 3η εθνίκη οι φίλοι μας τα πάνε πολυ καλά! Ο ΑΕΤΟΣ τέρματισε στην 5η θέση με ισάριθμες νίκες και ήττες και δείχνει ότι έχει γίνει μια σταθερή και υπολογίσημη δύναμη....τα Τερατα του Νικου καταφέραν και κέρδισαν στον τελικο του μπλε ομιλου και θα διεκδικησουν με οσες ελπιδες εχουν(που πραγματικα ειναι λιγοστες) για την ανοδο στη 2η εθνικη!Τα Τερατα φυσικα ειναι πλεον σιγουρο οτι σε 1-2-3 σεζον το πολυ θα ανέβουν στην 2η εθνικη!Τελος ο Χολαργος και αυτος μια απτα ιδια με τον Νικο! Θα διεκδικησει μια θέση στην 2η εθνικη..μπορει να ναι αουτσαιντερ αλλα ΜΠΟΡΕΙ!

Υ.Γ:Εμεις,σαν ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ,σας στελνουμε μηνυμα πως του χρονου με 1-2 προσθηκες(αναλογα τις πωλησεις που θα γινουν) θα προσπαθησουμε να παμε οσο μακρια γινεται και στο κυπελλο και στο πρωταθλημα..και εγω..σαααν Κωνσταντινος σας ευχομαι καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε,καλα μπανια κτλπ κτλπ :)

This Post:
00
271370.12 in reply to 271370.11
Date: 8/2/2015 4:24:37 AM
Overall Posts Rated:
4747
Καλές επιτυχίες φίλε!
Τα λέμε τη νέα σαιζόν... ελπίζω :)

This Post:
00
271370.13 in reply to 271370.11
Date: 8/6/2015 11:55:53 AM
Overall Posts Rated:
2525
Καλησπέρα και καλή σεζον σε όλους :) :) :) Συγχαρητηρια στον el και στους CAMPEONES777 για την ανοδο τους :) Ημουν σιγουρος οτι θα τα καταφερναν! Ας παμε τωρα στις προβλεψεις...ευκολα τα πραγματα νομιζω για τους ποιους θα δουμε στα πλει οφ....στους μπλε ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ,ομορφοι,Ιρακλης και Warriors θα δωσουμε μαχη για τον τελικο του πρωταθληματος ....τωρα στους κοκκινους σιγουρες πρωτες 2 θεσεις: Απελπισμενες Αθλητριες και ΝΕΑΡ ΕΑΣΤ...απτην αλλη...skarloteam,POTES και Θρυλος κυνηγανε 3η και 4η θεση...πιστευω οι 2 πρωτοι που ανεφερα θα παρουν τα εισιτηρια για τα πλειοφ...νωρις ακομα αλλα βλεπουμε...απο τι ειδα Pera Chorio και ramaya santorinis αλλαξαν ονομα αλλα εξακολοθουν να παραμενουν botakia to ιδιο και με markinio και ολυμπαικο πειραιως στους κοκκινους...μεταγραφικα οι ομαδες που ενισχυθηκαν πολυ ειμαστε εμεις και ο Ηρακλης που νομιζω ειναι το φαβορι για 3η θεση και θα κανει πολυ ζημια στους "μεγαλους"...εχουμε καιρο μπροστα μας,αυτα για αρχη :)
ααα...κυπελλο μαγκες..Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο..εκει να δωσετε ( πιο πολυ οι καινουργιοι) σημασια..οσο πιο μακρια μπορειτε να πατε! λεφτακια ειναι αυτα...

ΥΓ:Μπηκα να δω την ομαδα των Potes και ειδα ακομα τον [player=(11051883)] ...δεν ξερω ποσες σεζον ειμαι εδω αλλα απο την 1η στιγμη π ηρθα ειναι ο βασικος ασσος τους...40 εφτασε..θα τον κρατησετε και αλλο? χεχεχεχε ( μιλαει και η ομαδα με Μ.Ο ηλικιας 34-35 ετων :Ρ )