Dzień 10 (Wtorek 13 Październik 2020) : Występy za pośrednictwem (https://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiART-CENTRUM TEAM 111 - Zalew Koszyce 98
Partizan Kopytkowo 52 -
Magic Gortat Team 94Gorania Jagodniki 91 - KKS Brda 53
Ja, lepszy. 93 - Orzeł Legionowo 80
AveSilesia 91 - Wataha Wroclaw 73
Flash Slupsk 95 -
99 Problems 107Penetratory 96 -
Pruszcz All Stars 102WTKAnwilWloclawek 109 -
Widzew Łódź 123Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 123 : Widzew Łódź
Zbiórki : 69 : Magic Gortat Team
Asysty : 26 : Magic Gortat Team, AveSilesia
Przechwyty : 9 : Widzew Łódź
Zablokowane rzuty : 14 : ART-CENTRUM TEAM
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 39 : A. Wojszko (Zalew Koszyce)
Zbiórki : 23 : I. Máriássy (Pruszcz All Stars)
Asysty : 10 : D. Papadogeorgakis (Gorania Jagodniki)
Przechwyty : 4 : T. Druka (AveSilesia)
Zablokowane rzuty : 4 : F. Trevisan (Magic Gortat Team), F. Szczudlo (Magic Gortat Team), C. Núñez (Widzew Łódź)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : V. Steri (Widzew Łódź) (34 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Shooting Guard : A. Wojszko (Zalew Koszyce) (39 Punkty, 0 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Small Forward : T. Seung Mee (WTKAnwilWloclawek) (29 Punkty, 8 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Power Forward : I. Máriássy (Pruszcz All Stars) (25 Punkty, 23 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Center : R. Ilków (Gorania Jagodniki) (32 Punkty, 11 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiI. Máriássy (Pruszcz All Stars) (25 Punkty, 23 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty), A. Wojszko (Zalew Koszyce) (39 Punkty, 0 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Najsłabszy występ kolejkiS. Palkowski (KKS Brda) (9 Punkty, 4 Zbiórki, 2 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), : Efektywność : -5
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : A. MacKey (Partizan Kopytkowo), M. Alvarado (KKS Brda) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : K. Żółtyński (Pruszcz All Stars), A. Võsandi (Gorania Jagodniki), E. Paracatu (Gorania Jagodniki), G. Gardzielewski (Penetratory), B. Barbarin (Penetratory), B. Pakulski (99 Problems), T. Räkköläinen (AveSilesia), M. Perea (Flash Slupsk) : 6 Faule
Iron man : J. Smallwood (Wataha Wroclaw), E. Vodomerov (Orzeł Legionowo), M. Ayaz (Orzeł Legionowo), B. Dukowski (Pruszcz All Stars), R. Ilków (Gorania Jagodniki), S. Pankanin (Zalew Koszyce), Z. Mokras (99 Problems), H. Quanzheng (WTKAnwilWloclawek), I. Nguette (WTKAnwilWloclawek), S. Ertok (KKS Brda), M. Alvarado (KKS Brda), S. Palkowski (KKS Brda), B. Belfiore (KKS Brda), M. Puigvent (Flash Slupsk), B. Diehl (Flash Slupsk), G. Šilkauskas (Flash Slupsk) : 48 Minuty
Snajper : A. Wojszko (Zalew Koszyce) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : Z. Ko yang (Magic Gortat Team), O. Tomás Marín (Penetratory), G. Gardzielewski (Penetratory), T. Lichota (99 Problems) : Ocena : 16.5
Najsłabszy zawodnik : L. Burandt (Zalew Koszyce), J. Rosiek (Zalew Koszyce), J. Szabla (Penetratory) : Ocena : 6.0