BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.8 > Kürthy Emilné Emlékújság

Kürthy Emilné Emlékújság

Set priority
Show messages by
From: Minarik

This Post:
00
154552.16 in reply to 154552.15
Date: 09/03/2010 03:56:43
Overall Posts Rated:
77
ez így van:D

This Post:
11
154552.17 in reply to 154552.16
Date: 09/06/2010 02:39:13
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sziasztok!

Avatarnak köszönöm, hogy belinkelte a fórumot, különben soha nem találtam volna meg! :)
Nyíregyházára üzenem, hogy egy meccs kivételével mindegyiket lazával játszottam idáig. Nagyon fontos, hogy a csapatszellem minél magasabban legyen! Két okból igazoltam, vagyis inkább erősítettem: 1.: szerintem olcsón megkaptam a játékost, 2.: remélem nem bántok meg senkit, de úgy gondolom, hogy megnyerem a rájátszást és a felsőbb osztályba kell az erősítés! További szép napot!

This Post:
00
154552.18 in reply to 154552.17
Date: 09/06/2010 04:39:56
Overall Posts Rated:
77
Az biztos,hogy fontos a csapatszellem,de szerintem még anélkül is megnyernéd:D
Elgondolkodtató,hogy miért vagy még ebben a csoportban mikor a kereted vagy 2 osztállyal fentebbis megállná a helyét:)
Szerintem azzal mindenki tisztába van,hogy simán hozod majd a bajnoki döntőt is:D
Gratulálok a csapatodhoz!

This Post:
11
154552.19 in reply to 154552.17
Date: 09/06/2010 05:17:43
Overall Posts Rated:
44
Pannonhalmára üzenem, hogy elsősorban nagyon örülök, hogy megtaláltad a fórumot. A neked küldött privát levélben ugyan leírtam lépésről-lépésre az idejutást, de én is köszönöm Norbinak, hogy segített. Másrészt a laza játék ismeretében az a mákszemnyi esély is elszállt, így gratulálok a szezon megnyeréséhez és sok sikert kívánunk a harmadik osztályban. A csapatod egy osztállyal feljebb is nagyon jó lesz, meglátod.
Mi a magunk részéről azt reméljük, hogy találkozhatunk majd a Pannonhalmával a konferenciadöntőben.

Az elmúlt fordulóhoz néhány szó.

Legyőztük idegenben a Green Bulls-t, ez rendkívül fontos győzelem volt. Szilvi Vadmacskái elkapták a Biggy-t, aminek nemcsak mi, hanem a Dogs Elite huligánjai is nagyon örülhettek. A Blackdog egy kifejezetten szoros meccsen múlta felül a chicago-t, míg Norbi Avatar-jai idegenben fektették két vállra a komoly erőket képviselő Szombathelyet. Körvonalazódik egy Avatar-chicago, Blackdog-Szombathely elődöntő-páros. Izgalmas mérkőzéseknek nézünk elébe.
Minél többet fórumozunk, annál érdekesebbek lesznek a csaták! :)
Sok sikert mindenkinek!

Stephan

From: Minarik

This Post:
00
154552.20 in reply to 154552.19
Date: 09/07/2010 04:31:28
Overall Posts Rated:
77
Stephan mindenben igazad van:)
örülök,hogy beindítottad a fórumi életet,mert így még izgalmasabb itt a játék!

Pannonhalmának csak énis annyit tudok mondani,hogy gratulálok az osztály megnyeréséhez,ha véletlenül majd a bajnoki döntben velem kerülsz szembe akkor remélem egy kicsit majd megtudlak szorongatni:DXD

Ma pedig ismét forduló!remélem minél többen leszünk chaten,és elemezzük egymás meccseit!hisz nem rossz kis csoport sem a nyugati sem a keleti és így jó lenne ha minden menedzer egyidőben heti 2szer találkozna a chaten:D
Na akkor sok sikert mindenkinek mára,és írány a playoff:D

Norbi

This Post:
00
154552.21 in reply to 154552.20
Date: 09/07/2010 06:12:08
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sajnos nem tudok ma részt venni meccs alatt a fórumon, mert edzésen leszek. Viszont elnézést kell kérnem Stephan-tól, mert elfelejtettem, hogy megírta privátba a fórum elérhetőségét! még ne gratuláljatok, mert nem nyertem még meg! Majd akkor ha tényleg döntőben leszek és Okocha-t is egy szoros mérkőzésen megverem! :)
Tavaly sajnos elrontottam a végét, a csapatszellemem miatt elment a biztos feljutásom. Pont akkor kapcsolódtam be amikor kezdődött a szezon és kikaptam attól aki végül feljutott, mivel megakartam nyerni a csoportot ezért magas intezításra állítottam az uccsó meccs előtt, sikerült mert nyertem. Viszont a Csoportdöntőben meg elvert.

This Post:
00
154552.22 in reply to 154552.21
Date: 09/08/2010 02:17:03
Overall Posts Rated:
77
Sajnálom:(

De akkor majd szombaton meccsközben ha ráérsz nézz be:)
Nagyon szerényen kezeled a helyzetedet,de teis látod,hogy ez sima lesz ;)
De legalább az ellened lévő meccsekből lehet tanulni,hiszen meglátjuk hol tart a csapatunk:D
Azért remélem nem fogad elfelejteni ezt a csoportott ha már feljutottál:D
Mi mindig vissza fogunk várni Stephannal :D XD

Na akkor összegezzük a mostani fordulót:)
Röviden meglepetés nem született:D
Kicsit bővebben Green Bulls az életbenmaradásért játszott,de a hosszabítást jobban bíró Biggy nyerte a rangadót Keleten.
Nyugaton is rendeztek egy presszízs meccset,ahol a jó erőkből álló Chicago elkapta otthon a Szombathelyieket szoros mérkőzésen!
Így valószínűleg pár fordulóval az alapszakasz vége előtt Keleten szinte biztosan eldőlt a 4csapat neve még nyugaton Chicago életben tartotta a playoffos álmait!

7végén ismét forduló és mindenkit szeretettel várunk a chaten!

Norbi

This Post:
00
154552.23 in reply to 154552.22
Date: 09/08/2010 09:14:21
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sajnos szombaton sem tudok élőben itt lenni, mivel Sopronban leszek egy tornán. Ezek a kései meccsidőpontok nem kedveznek nekem. Hogy kezeljem a helyzetet? Nagyképűsködjek itt? Inkább szerény maradok, mert nagyon jó ez a kis csoport és még szeretnék veletek beszélgetni! :) Kicsit háttérbe szorítottam a buzzert, mert a hattrick-ban most jól fut a szekér, bejutottam a 6. kupakörbe! De ha tehetem ide is gyakran benézek napközben! Na akkor szombaton mindenkinek hajrá!

Peti

This Post:
00
154552.24 in reply to 154552.23
Date: 09/10/2010 03:39:04
Overall Posts Rated:
77
Sajálom akkor,egyszer biztos össze fog jönni:)
Figyelj buzzerre mert a végén befogunk hozzni,és meglepetések érnek majd itt ;)

Akkor holnap hölgyeim,úraim!

From: scitron

This Post:
00
154552.25 in reply to 154552.24
Date: 09/11/2010 03:33:55
Overall Posts Rated:
44
"És felvirradá az vereség napja..."

Mindenkinek izgalmas mérkőzéseket kívánok mára. A Pannonhalma csapata már Nyíregyházán van. Itt éjszakáztak, nem bízzák a véletlenre.
Szeretettel várjuk az érdeklődőket a nyíregyházi Candlelight Arénában.

From: Minarik

This Post:
00
154552.26 in reply to 154552.25
Date: 09/11/2010 05:17:10
Overall Posts Rated:
77
Az Avatar Team menedzere biztosan a leláton fog helyet foglalni,mivel Nyiregyházáról kapot egy névreszóló vip jegyet:D
Sok sikert mindenkinek ma!

Advertisement