BuzzerBeater Forums

Hrvatska - III.4 > Nova sezona 3

Nova sezona 3

Set priority
Show messages by
This Post:
00
170687.16 in reply to 170687.15
Date: 02/08/2011 18:39:54
Overall Posts Rated:
1818
a tu su negdje.dosada je neplava bila jača,a sad se to već približilo.al još uvijek mislim da je možda neplava malo jača. :)

From: V_e_d_o
This Post:
00
170687.17 in reply to 170687.16
Date: 02/09/2011 05:33:57
Overall Posts Rated:
187187
ma i ja isto mislim da su močni ipak jači bez obzira što nisam tamo( sva sreća ;) ) , iduće kolo derbi vodećih, ja i prikaze, neće biti klasični derbi jer se neću baš proslaviti tu utakmicu al nema veze, bitno je sudjelovati haha xD

This Post:
00
170687.18 in reply to 170687.17
Date: 02/13/2011 04:02:26
Overall Posts Rated:
22
jao cak dobijem bakar, al mora se ta pobjeda naplatit :S 2 ozljede na oba prvotimca a na stamcu, najboljem igracu i trenircu cak 3 tjedna :S

This Post:
00
170687.19 in reply to 170687.18
Date: 03/02/2011 13:33:16
Overall Posts Rated:
55
jel se vi to držite one "šutnja je zlato", ili? evo, po prvi put u povijesti sam htio pogledat all star, kad ono...nula bodova...

kao što sam i rekao, ipak malo više pratim BB u zadnje vrijeme, pa očekujem da će stvari krenuti na bolje za moju ekipu...

From: DomiM

This Post:
00
170687.20 in reply to 170687.19
Date: 04/10/2011 07:44:40
Overall Posts Rated:
1818
oprostite što se nisam jako dugo javljao na ovaj naš forum. :)
plan mi je bio da se što manje javljam,a time i što manje informacija o sebi otkrijem.
mislio sam vam se javiti za tjedan dana kad osvojim ligu i zahvalit vam na par lijepih sezona i pozdravit se,ali su se neke mračne sile uplele,tako da taj pozdrav odgađam za 3 mjeseca. :))
ako ikoga zanima moja priča možete je pročitati u sljedećem postu. :)

From: DomiM
This Post:
22
170687.21 in reply to 170687.20
Date: 04/10/2011 07:49:15
Overall Posts Rated:
1818
kao što ste mogli vidjeti bio sam najbolji u ligi ove sezone i bilo mi je zagarantirano mjesto u II. ligi.sve je išlo 'ko po špagi'.prvo pobjeda protiv wanderersa u četvrtfinalu i to sa laganicom,a svi su drugi igrali normal.sve sam bio bliži prolasku u II. ligu,ali odjednom su se stvari potpuno promijenile.(sad bi bila neka napeta muzika iz filma).
kao i obično očekivao sam petak,dan treninga,sa nadom u što više zelenih strelica.nije ni loše prošlo,2 zelene na dva igrača,ja zadovoljan.pošto sam posebno pazio na minute prošli tjedan,veselio sam se pogledu na tjednu statistiku da vidim kako mi svi glavni igrači imaju formu impresivan.i tako ja odem pogledati formu sa smješkom na licu,ali izraz lica i raspoloženje se brzo promijenilo.svim važinjim igračima forma pala na odličan,osim jednog Lahmama ''Velikog''.prvo sam pomislio da je prvotravanjska šala,ali nije bio 1.travnja,bio je 8.travnja-dan koji ću uvijek pamtiti kao dan koji je pokvario moje planove i ciljeve u 15. sezoni.
iako sam pazio na minute i očekivao porast forme gotovo svim igračima,mračne sile BB-a su se uplele i zagorčale mi dan.tu je sve počelo.najbolji igrač Vigor ''Uvijek tu kad ga trebaš'' Šešo imao je formu odličan,a DMI mu sa 650k pao na 350k.
dobro,bio sam malo zabrinut,ali sam vjerovao da je prednost domaćeg terena i veći ent. dovoljno za prolaz.
i tako je došla ta presudna subota 9.travnja.malo sam slagao još momčad i pripremao se za utakmicu sezone.
18:00h utakmica počinje.1.četvrtina nije baš dobro prošla,gubio sam sa 7 razlike.2. četvrtina malo bolje ali sam i nju izgubio sa 5 razlike.poluvrijeme-gubio sam 12 razlike.najbolji strijelac V.Šešo sa 11 poena,prvi KC i C ,M.Lahmam i I.Pešek,bez ijednog poena.prvi sa šutom 0-0,a drugi sa šutom 0-2,a ja sam igrao Look Inside.već sam tu mogao potvrditi da nešto nije u redu,da netko pokušava saobotirati utakmicu,ali nema veze,bilo je još nade.prošlo je 15 minuta,početak 3. četvrtine.nije prošlo ni 10 sekundi i ozljedio se najbolji igrač V.Šešo i tu su svi moji snovi i planovi za ovu sezonu pali u vodu.naravno,utakmicu sam izgubio na kraju sa 13 razlike i tako ispao iz playoffa.
tko god igra ovu igru već par sezona može vidjeti da u zadnjih par dan za moju momčad nije sve bilo regularno.
možda moj protivnik ima nekog poznanika u vrhu BB-a koji mu je sredio prolaz,možda sam se ja nekom BB-u zamjerio,pa mi je on odlučio upropastiti sezonu,tko zna.(nadam se da naš BB-Marin nema svoje prste u tome).
vjerovatno neću nikada saznati razlog ni osobu zbog koje nisam prošao u II. ligu,a baš sam se veselio i nadao ulasku u II.2 ligu kod Marijoha, RayBarona i ostalih,ali izgleda da ću na to morati pričekati još 3 mjeseca.
ostaje mi samo čestitati mom protivniku,koji je imao sreće ili duboki džep,na pobjedi,kakva god ona bila.
ali da znate da ni vi ostali niste imali sreće.Ostajem vam još jednu sezonu,sezonu u koju ulazim sa velikom željom za osvetom,sezonu u kojoj sam spreman pregaziti sve koji stanu pred mene i moju momčad.zato se što bolje spremite i ne očekujte nikakve pozitivne stvari niti protiv mene niti u sezoni,jer će vam ova sezona ostati u sjećanju kao jedan veliki,veliki minus,što u utakmicama protiv mene,tako i u ostatku sezone.
Uživajte! :)


Last edited by DomiM at 04/10/2011 08:32:25

From: ibarix

This Post:
00
170687.22 in reply to 170687.21
Date: 04/10/2011 08:28:54
Overall Posts Rated:
706706
1. Da si bio najbolji, onda bi osvojio ligu.
2. Forma odličan je bolje nego forma dobar :)
3. četvrti mjesec nije lipanj nego travanj (barem u 15. sezoni BB-a) :)
4. DMI kad se prepolovi, to ne znači ništa jer je to namjerno beznačajan indeks, pitaj kog oš :)
5. "tko god igra ovu igru već par sezona može vidjeti da u zadnjih par dan za moju momčad nije sve bilo regularno"... ja igram nekoliko sezona i nisam primijetio da za tvoju momčad nije sve bilo regularno. Zašto? Zato što nisam ni gledao tvoju momčad :)
6. zovi USKOK
7. "vjerovatno neću nikada saznati razlog ni osobu zbog koje nisam prošao u II. ligu"...ne vjerojatno nego sigurno. Znaš zašto? Jer nema urote, urota je u tvojoj glavi :)
8. "Ostajem vam još jednu sezonu,sezonu u koju ulazim sa velikom željom za osvetom,sezonu u kojoj sam spreman pregaziti sve koji stanu pred mene i moju momčad." Jedno su želje, drugo mogućnosti. Hehe. Spreman si gazit, ali doći će ti jak drugoligaš pa će opet kmečenja bit na kraju sezone :))))

Uživaj i ti u lipnju :)

From: DomiM

This Post:
00
170687.23 in reply to 170687.22
Date: 04/10/2011 08:46:41
Overall Posts Rated:
1818
ja ne znam gdje ti vidiš lipanj,ja sam napisao travanj,al ne brini se uživat ću u lipnju,a nadam se i ti. :D
možda i nije sve namješteno i nisam zaslužio proći u višu ligu,ali čisto sumnjam :D.
ovo sam pisao da i sebe i druge malo zabavim,pa se nadam da si se i ti zabavio čitajući ovo. :)
pretpostavljam da si još uvijek malo ljut što ni ti nisi prošao,pa mi tu malo blatiš po priči,al nema veze,razumijem te.
doći će i taj dan kad ćemo nas dvojica otići u tu II. ligu,ne brini se,možda već za tri mjeseca. :D
i ovo da nisam bio najbolji.imao sam najbolji skor i ti ćeš reći da to ništa ne znači,možda i ne znači.ali te iste prikaze sam prije koji tjedan doma pobijedio 14 razlike,a izgubio samo pet u gostima i tad je bila slična situacija ko jučer.još sam igrao doma i imao veći ent.(barem za 2) i vjerujem da bi prošo da mi se Šešo nije ozljedio. :)

This Post:
11
170687.24 in reply to 170687.21
Date: 04/10/2011 09:07:47
Critters
II.3
Overall Posts Rated:
47854785
Lijepo si ti to napisao...i ja sam ponekad imao želju baciti komp kroz prozor zbog tzv. urote i ludog game engina...ali razlog tvom porazu je sasvim jednostavan i lako zamjetljiv...moraš samo malo bolje pogledati...
Protivnik je tvog playa Robinettea pojeo za gablec...vidim da ozbiljno treniraš malog ali u ovoj utakmici mu je bilo mjesto na klupi i morao si pred play-off uložiti u bilo kakvog kvalitetnijeg playa s platom bar preko 10k i kakvom-takvom obranom...protok lopte u utakmici mu je puno bolji od tvojeg, a taj podatak pojedinačno nosi puno veću težinu od ostalih ocjena...asistencije su samo jedan dio slagalice...
Realno , možeš ti imati super igrače pod košem, ali kak da daju koš ako nemogu dobiti kvalitetnu loptu u pravo vrijeme...isto tako vidim da ti centri nemaju povratne lopte (osim Lelje)...asistiranje je jako bitno na svakoj poziciji, a pogotovo na onima koje se nalaze u fokusu obrana (centar i play)...
Naletio si na momčad koja ima glavu i rep, a tebi nešto od toga fali...ali ništa zato jer uvjek postoji slijedeća sezona pa ako nastaviš s kvalitetnim radom mora ti se isplatiti...
I još jedan savjet...treniraj na jednoj poziciji i posveti se samo obrani na jednu cijelu sezonu na 3 mlađa igrača koje misliš zadržati duže vrijeme...isplati se...

Naravno, imaš TUĆ za trud...=)))

Last edited by Ray Sadomazođubrilović at 04/10/2011 09:14:07

This Post:
00
170687.25 in reply to 170687.24
Date: 04/10/2011 09:31:44
Overall Posts Rated:
1818
a znam da mi fali vanjskih igrača,pogotovo playmaker,ali dosada sam i bez toga prolazio(dobio istog protivnika u sličnim uvjetima).
šta je najbolje i treniram na jednoj poziciji.Robinette ima OD sjajan,isto kao i Abadia,s tim da im ovaj tjedan treba vrlo vjerojatno porasti na veličanstven.a Robinetta sam stavio jer s njim iam bolji protok lopte nego s Abadiom na playu.
žao mi je što ja nisam imao te sreće,pa da se njemu najbolji igrač ozlijedi tijekom tekme,tako bi ga možda i dobio. :)
znači,samo glavu gore i brzo sam s vama u drugoj ligi. :)
i hvala na potrošenom vremenu i savjetu.tuć će biti uzvraćen. :)
i jel te možda mogu pitati za savjet oko vanjskog treninga??

From: ibarix

This Post:
00
170687.26 in reply to 170687.23
Date: 04/10/2011 10:53:39
Overall Posts Rated:
706706
ja ne znam gdje ti vidiš lipanj,ja sam napisao travanj

Jooj, kog ti farbaš...Na 3 mjesta pisalo lipanj i onda opet urediš post da piše travanj. Bleso :)

ovo sam pisao da i sebe i druge malo zabavim,pa se nadam da si se i ti zabavio čitajući ovo. :)

Jesam :)

pretpostavljam da si još uvijek malo ljut što ni ti nisi prošao,pa mi tu malo blatiš po priči

Nisam :) Sve je to dio master plana

i ovo da nisam bio najbolji.imao sam najbolji skor i ti ćeš reći da to ništa ne znači,možda i ne znači.ali te iste prikaze sam prije koji tjedan doma pobijedio 14 razlike,a izgubio samo pet u gostima i tad je bila slična situacija ko jučer.još sam igrao doma i imao veći ent.(barem za 2) i vjerujem da bi prošo da mi se Šešo nije ozljedio. :)

Ma to ništ ne znači. Pogledaj međusobne susrete mene i čakovca. Zadnje 4 sezone igramo u ligi skupa i on mene kanta u prvenstvenim tekmama, a ja svake godine njega u playoffu. Ja bih poludio da sam on :)

Sezona 12
Nadnevak Gostujuća momčad Domaća momčad Pregled statistike Izvještaj sa utakmice
6.4.2010 cakovec rangers Ibarix Ninja Team 77 - 97 Pogledaj
1.6.2010 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 111 - 116 Pogledaj
15.6.2010 cakovec rangers Ibarix Ninja Team 83 - 99 Pogledaj DO

Sezona 13
Nadnevak Gostujuća momčad Domaća momčad Pregled statistike Izvještaj sa utakmice
3.7.2010 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 114 - 134 Pogledaj TV
28.8.2010 cakovec rangers Ibarix Ninja Team 124 - 117 Pogledaj TV
21.9.2010 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 109 - 88 Pogledaj DO

Sezona 14
Nadnevak Gostujuća momčad Domaća momčad Pregled statistike Izvještaj sa utakmice
12.10.2010cakovec rangers Ibarix Ninja Team 112 - 101 Pogledaj
7.12.2010 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 156 - 154 Pogledaj
28.12.2010cakovec rangers Ibarix Ninja Team 102 - 110 Pogledaj DO

Sezona 15
Nadnevak Gostujuća momčad Domaća momčad Pregled statistike Izvještaj sa utakmice
29.1.2011 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 88 - 108 Pogledaj
26.3.2011 cakovec rangers Ibarix Ninja Team 122 - 115 Pogledaj
5.4.2011 Ibarix Ninja Team cakovec rangers 112 - 109 Pogledaj DO

:))))

Advertisement